PODR (Podravka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PODR (Podravka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 19:31
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
PODR
156,46
205.428
1,313
155,00
158,00
-0,63%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Kosor potjerala Jurčića, Vidošević novi šef NO-a Podravke…

Vaš link


Strava se nastavlja,…….. [bye]

Sve je stvar psihe.....


Kosor potjerala Jurčića, Vidošević novi šef NO-a Podravke…

Vaš link

Premijerka Kosor presudila: Ljubo Jurčić ostaje na čelu Nadzornog odbora Podravke
http://www.nacional.hr/clanak/80293/premijerka-kosor-presudila-ljubo-jurcic-ostaje-na-celu-nadzornog-odbora-podravke

Ko laže [lol]



Kosor potjerala Jurčića, Vidošević novi šef NO-a Podravke…

Vaš link


Strava se nastavlja,…….. [bye]
[/quote]

Kad se po hrvatski kuha, kuha se podravka juha …politika,politika i samo politika.

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.




Kosor potjerala Jurčića, Vidošević novi šef NO-a Podravke…

Vaš link


Strava se nastavlja,…….. [bye]
[/quote]

Kad se po hrvatski kuha, kuha se podrvka juha …politika,politika i samo politika.
[/quote]
Samo još jedna potvrda o putu prema dnu dna,…….. [cool]

Sve je stvar psihe.....

ma to je dezimformacija friscica i ekipe

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/prehrana/jurcic-za-seebiz-sve-sto-znam-o-smjeni-cuo-sam-od-novinara,71860.html

to je sve priča tipa

ja se nadam pozitivnoj skupstini da ce biti sve ok i LJubo Jurcic da ce ostati iako nemam nista ni protiv Nadana mislim da je Ljubo bolji i posteniji

Savjetovao bih svima koji zele nesto vise znati o podravci u 2010 da procitaju forbes hrvatsko izdanje veljača 2010. Slučajno kupio, eto onako zanimljivo štivo.Banke predviđaju dobit od 65 mil kn u 2010 a vitkovic tvrdi da ima prostora i za 100 mil kn. POstoji sansa izvanrednog prihoda od 107 mil kn, no isto tako problem prodaje vracenih dionica tj kupnje istih, koje ce podravka mozda kupiti a mozda proslijediti dalje na burzu nekom trecem da namiri sadasnjeg vlasnika dionica itd…ispricavam se ako sam sto krivo prenio. Jos nisam dionicar, mislim da i nece cijena ici nesto specijalno dolje, no isto tako, mislim da ima vremena za kupnju.MOzda uzmem travanj, svibanj kad sjedne div od ht-a. Nekako se sve mislim, zasto ne bi gradjani i dionicari prvenstveno podrazli da se od ove firme stvarno nesto pametno napravi, mozda da drava zadrzi paket koji ima, ali da se drzava uplice samo na takav nacin da recimo prehrambeni inzenjeri, ekonomisti itd budu iskljucivo najbolji studenti itd…jednostavno da firma pocne funkc na kriterijima efikasnosti i uspjesnosti i da se na ovom primejru dokaze, da drzavno vlasnstvo nije nuzno lose, no mislim da ce fondovi ionako dokupljivati i da ce oni voditi glavnu rijec uskoro, mozda grijesim.

to od otp-a ce kupiti mirovinski fondovi a valjda ce meni proci sutra nalog prije skupstine dionicara ako ne ode u konzuma

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/industrija/podravka-sponzor-sapunici%2c-a-glumi-brat-clana-uprave!%3f,71998.html

Ja se iskreno nadam da ce podravka uskoro biti prodana..
Nadam se i da ce kupac biti Agrokor, po mogucnosti ispod 200 kn po dionici…

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

to bi bilo dobro jer imam dionice i podravke i konzuma a jos ako ivica digne kredit u zabi meni super jer sam i tamo

New Report

Close