PODR (Podravka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PODR (Podravka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 14:29
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
PODR
156,46
205.428
1,313
155,00
158,00
-0,63%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Da li doista jedan čovjek može dati upravljačka prava, strateške firme, a da za to nezna čitava Vlada.
Je li ovo doista potvrđeno.
Vaš link

Ovo otkriće Mađara ravno je veleizdaji nacionalnih interesa, a zna se kako se veleizdajnici rješavaju u npr. Kini…… [cool]

Sve je stvar psihe.....

mali prometi zadnjih dana…
nekako mi se čini da bi ova dionica mogla eksplodirat idući tjedan,
može se dogoditi da će fondovi početi loviti što bolje pozicije uoči skupštine.
a knjiga dioničara zatvara se 18. ožujka (mislim) jer je skupština 25. ožujka.
to je moje skromno mišljenje.
ima oponenata?

hate red

ne dokupit cu jos i ja mislim tako

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/farmaceutika/belupo-vjerojatno-listanje-25%25-dionica-na-burzi,70516.html

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!

vjerujem u ovu dionicu kao da i da ce sunce izaci

ma nema zime za podravku, pogotovo da ljudi lokalpatriotski kupuju njihove proizvode, no bez obzira na to, neka cijene i kavliteta presudjuju, opet nema zime za podravku, ali ljudi generalno tamo gdje imamo veliki potencijal….danas sam gledao "novac" na novoj tv i ne mogu vjeoravati trendovima o smanjivanju polj proizvodnje itd..regulativama EU i metodama kojima se svaku zemlju stavi u poziciju tocno tamo gdje je vidi netko drugi. Nesto i stim poticajima je bilo, gje za kunu prizvedenog netko dobije kunu poticaja a zapravo sve stoji u mjestu…nije mi se svidjelo to sve skupa (kad ce drzava najaviti npr "ulazemo 15 milijardi u poljoprivredu" ???) lijepo je jurcic rekao neki dan u otvorenom:"Treba uzeti strukturu svakog gospodarstva i vijdeti gdje treba potegnuti okidac da se pokrene pozitivan lanac razvoja". Rekao je da "teoretski" drzava ne bi trebala subvencionirati gradjevinare jer kad zarade novac,, zapravo trose 70% stranih proizvoda, a da bi okidac trebao biti domaca prizvodnja pa da onda gradjani koji rade u proizv tvrtkama narucuju gradj objekte, gradovi gradj priojekte, a ne da pocetak lanca bude gradjevina (i sto imamo, gradjani s malim prihodima daju zadnju kunu za skupi kvadrat a proizvodne firme propadaju..). Imam nesto i gradj sektora i prehr, tako da se ne svrstavam ni na jednu stranu, ali…ne znam ovo s poljoprivredom nije logicno..uvozimo svinjetinu iz brazila itd..prava vjetrometina nezasticensoti domacih proizvoda. znam da je hr potpisala sve i svasta, a eto tako nam je kako je.

knjiga dioničara za sudjelovanje na skupštini zatvara se u četvrtak u 16 sati.
baš me zanima hoće li u ova tri dana biti kakvih blok transakcija.
a moglo bi, čini mi se…

hate red

sto ocekujete od skupstine dali bi u 2010 mogli prihodi porasti


sto ocekujete od skupstine dali bi u 2010 mogli prihodi porasti

planirani rast prihoda je dva posto,
a planirana dobit oko 100 mil. kn.
od skupštine očekujem lijep fajt mirovinaca i friščićevih dioničara.

hate red

nadam se da ce friscic izgubit boj


nadam se da ce friscic izgubit boj

ja ne bih bio tako siguran.

hate red

New Report

Close