PODR (Podravka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PODR (Podravka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 08:31
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
PODR
156,00
65.678
421
155,00
156,50
-1,27%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Podravka i Grad Koprivnica darivali koprivničke studente novim računalima

"Podravka se uključila u projekt Grada Koprivnice i darujući nova prijenosna računala koprivničkim studentima doprinijela njihovom informacijskom napretku.
Uručenju održanom danas u Podravki, uz studente su prisustvovali gradonačelnik Grada Koprivnice Zvonimir Mršić, predsjednik Uprave Podravke Miroslav Vitković i članovi Uprave Podravke Krunoslav Bešvir i Marin Pucar.
Podravka nastavlja sa strategijom društveno korisnih aktivnosti i ulaganjem u znanje. Ovaj čin je mali dio priče, ali s velikom željom da pomognemo razvoju kvalitetnih kadrova. Globalna kriza ne koči ono što je nama uvijek bio prioritet, a to je – biti kompanija sa srcem. Nadam se da će ovaj dar pomoći studentima u njihovom daljnjem školovanju, jer informatizacija je bitna za napredak, a Podravkina su vrata uvijek otvorena za kvalitetne kadrove, rekao je predsjednik Uprave Podravke Miroslav Vitković, nadodavši kako je želja vodstva Podravke da informatizacija uđe u svaku gradsku ustanovu."

Tako je, nek sto vise ostete podravku i po sto manjoj cijeni predaju u ruke pravoj firmi—-ATGR

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

polako ali sigurno vraća se na početak puta, na 300,00kn

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

ako se vrati na 300 ja dokupljujem jos jer vjerujem da ce ici u prodaju to je jedino rjesenje za njih a ako todoric ne kupi mercator mislim da ce biti zainteresiran

stigal konjica [proud]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


ako se vrati na 300 ja dokupljujem jos jer vjerujem da ce ici u prodaju to je jedino rjesenje za njih a ako todoric ne kupi mercator mislim da ce biti zainteresiran

slazem se da bi ju trebalo prodati velicanstvenom Todoricu…
po 180 kn

Pa i ako treba nek (kako je napisao jedan kolega) nametnu veci porez nastavnicima u osnovnim školama, samo da se sto manje rastereti carstvo todorića!

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Pardonček

htio sam napisati što više rastereti

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

mislim da su to nerealna ocekivanja s obzirom da je u podravci sad trenutno naš najbolji ekonomski stateg gospodin Ljubo Jurcic i ja imam puno povjerenje u njega da ce izvuci tvrtku iz krize i obaviti uspješno svoj posao


mislim da su to nerealna ocekivanja s obzirom da je u podravci sad trenutno naš najbolji ekonomski stateg gospodin Ljubo Jurcic i ja imam puno povjerenje u njega da ce izvuci tvrtku iz krize i obaviti uspješno svoj posao

Ja mislim da ste Vi nerealni.
Još čekam bilo kakav pozitivan potez gospodina Jurčića.

Na sjednici radničkog vijeća početkom ove godine, a kojoj sam osobno prisustvovao, Vitkoviću je pred kraj izlaganja razultata 2009. glas počeo titrati kao djetetu koji sumnjičavu majku uvjerava da ne zna tko je ukrao čokoladu ali da definitivno niiiije on.
Nakon njega riječ je dobio Jurčić te je održao nekakav kvazi-ohrabrujući govor prosipajući neviđenu demagogiju i to na izvanredno populistički način, sa vokabularom i dikcijom gimnazijalca iz Gruda.
Ako je on zbilja takav majstor kakvim ga predstavljaju, onda je odista i izniman glumac.

Poanta je da mene, iako sam prvotno bio oduševljen njegovim ustoličenjem u nadzorni odbor – NIJE uspio uvjeriti da ima sve konce u rukama.

Ali hajde, da ne budem partybreaker – čekamo 25.03 i glavnu skupštinu…

Ja isto ne vjerujem u Vitkovica jer je Friscicev HSS-ovac ali u LJubu vjerujem jer je dokazao da je pošten nije uzimao mito na faksu itd


Ja isto ne vjerujem u Vitkovica jer je Friscicev HSS-ovac ali u LJubu vjerujem jer je dokazao da je pošten nije uzimao mito na faksu itd

Da li je uzimao ili ne nitko to ne može nitko znati, pa nema smisla o tome uopće raspravljati.
Ali OK, recimo da je bio pošten, kakve to ima veze s vođenjem firme i njegovom managerskom (ne)sposobnošću???

sve što pišem moje je mišljenje te se ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!

jedina istina je to da ce vrijeme najbolje pokazati njegove sposobnosti

Podravka: Mirovinci okupili većinu, Friščić ne priznaje poraz

(…..)

– Prodaja Podravke ovog časa nikome nije u interesu – zaključuje Jurčić.

Iz političkih krugova, međutim, ne dolaze tako pomirljivi tonovi pa je pitanje kako će predstavnici državnih fondova, koji imaju 26,5 posto udjela, glasovati na skupštini. Neslužbeno se doznaje kako bi državni fondovi i Udruga dioničara mogli predstavljati oko 30 posto vlasnika što je i dalje manje od 34-postotnog bloka koji su osnovali mirovinci i domaći investicijski fondovi uz potporu norveškog Skagena.

– Bilo bi najtragičnije za tvrtku da se na skupštini idemo preglasavati. To ne smijemo dopustiti zbog Podravke – kaže predstavnik institucionalnih investitora koji uoči skupštine očekuje još jedan krug pregovora mirovinaca i države

http://www.jutarnji.hr/podravka–mirovinci-okupili-vecinu–friscic-ne-priznaje-poraz/604289/

bit ce zanimljivo na podr vrlo skoro

U cast kolegi Mreichu: bez straha, pohlepe i sentimentalnosti

New Report

Close