PODR (Podravka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PODR (Podravka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 08:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
PODR
156,00
65.678
421
155,00
156,50
-1,27%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Sportski ponos Podravke proživljava izuzetno teške dane:

http://www.sportnet.hr/vijesti/391736/rukomet-1-hrl-z/podravka-posrnula-u-puli

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!


Ma hajdete, vi u biti svi volite Friščića, jer znate da ukazuje na probleme npr. na glavnog kuhara Štimca iz PBZ Co, koji kuha zajedno sa kolegama iz Pbz Investa, od 2006, a i prije…ajde Frišćiću naprijed,napravi i ti nešto kao političar više!

A netreba zaboraviti ni Štimčevog pajdaša u poslu i šefa kuhinje, Škegru i njegove fondove.

a vidi ovog narodnog heroja

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/industrija/keleminec-barikadama-i-neredima-zaustavit-cemo-tedeschija,68620.html

posto ne pratim ovu dionicu molim ako ima neki iskusniji kolega da mi kaze na kolko bi mogla dionica podravka ako ju preuzme Emil
hvala

Postanite Eu-robovi

stigao poziv za Glavnu skupštinu sa Fi za 2009. i poslovnim planom za 2010.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

podravci se predali, ništa od revolucije i barikada ;-))

KOPRIVNICA – Podravkin menadžment ipak se ne protivi mogućem preuzimanju Podravke i odbacuje bilo kakvu ‘koprivničku revoluciju’ ako se to dogodi. Lopticu je danas u Koprivnici čvrsto spustio na zemlju predsjednik Uprave Podravke Miroslav Vitković (HSS) koji je s koprivničkim gradonačelnikom Zvonimirom Mršićem (SDP) održao konferenciju za novinare u sjedištu kompanije…

http://www.jutarnji.hr/afera-podravka–konacno-pomirljivi-tonovi-iz-koprivnice/574206/

hate red


podravci se predali, ništa od revolucije i barikada ;-))

KOPRIVNICA – Podravkin menadžment ipak se ne protivi mogućem preuzimanju Podravke i odbacuje bilo kakvu ‘koprivničku revoluciju’ ako se to dogodi. Lopticu je danas u Koprivnici čvrsto spustio na zemlju predsjednik Uprave Podravke Miroslav Vitković (HSS) koji je s koprivničkim gradonačelnikom Zvonimirom Mršićem (SDP) održao konferenciju za novinare u sjedištu kompanije…

http://www.jutarnji.hr/afera-podravka–konacno-pomirljivi-tonovi-iz-koprivnice/574206/


Valjda u sjedištu tvrtke?umiruće.

obožavam strvine-posebno ovce

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/tedeschi-drzava-treba-izaci-iz-croatia-osiguranja-i-podravke,68971.html

Podravka i Grad Koprivnica darivali koprivničke studente novim računalima

"Podravka se uključila u projekt Grada Koprivnice i darujući nova prijenosna računala koprivničkim studentima doprinijela njihovom informacijskom napretku.
Uručenju održanom danas u Podravki, uz studente su prisustvovali gradonačelnik Grada Koprivnice Zvonimir Mršić, predsjednik Uprave Podravke Miroslav Vitković i članovi Uprave Podravke Krunoslav Bešvir i Marin Pucar.
Podravka nastavlja sa strategijom društveno korisnih aktivnosti i ulaganjem u znanje. Ovaj čin je mali dio priče, ali s velikom željom da pomognemo razvoju kvalitetnih kadrova. Globalna kriza ne koči ono što je nama uvijek bio prioritet, a to je – biti kompanija sa srcem. Nadam se da će ovaj dar pomoći studentima u njihovom daljnjem školovanju, jer informatizacija je bitna za napredak, a Podravkina su vrata uvijek otvorena za kvalitetne kadrove, rekao je predsjednik Uprave Podravke Miroslav Vitković, nadodavši kako je želja vodstva Podravke da informatizacija uđe u svaku gradsku ustanovu."

Hvala kolegi Vitkoviću na svemu što radi za Podravku i ljude u Koprivnici.
Eto vidite što je firma sa srcem.
FANT-FANT-FANTASTIČNO !!!
Otkidaju od svojih usta da bi pomogli onima kojima treba pomoći.
A ne oni trovači iz Adrisa.
Oni misle da je humanitarni rad i društvena odgovornost pokloniti šteku Ronhilla svakom djetetu u školi.
Prestrašno.
Podravka je prehranila ovaj narod kad je bilo najteže.
Zato ovaj narod mora pomoći Podravci sad kad je njoj najteže i dati 3-4 milijarde kuna poreznih obveznika i sanirati dugove i restruktuirati firmu.
Nadam se da će kolega Friščić i Vitković uzeti stvari u svoje ruke i spriječiti agente MI5 i one kaj su za nas cukra pekli u njihovom zločinačkom naumu.
Koprivnicu damo PODRAVKU NE DAMO !!!!

Vaš link

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

Upravo tako kolega Fedja. Ma gledajte kako tržište nagrađuje ovakvu plemenitu vjest. Dok krobeks tavori na -0.6 % Podr raste čak 0.42 %. I opet će svima draga Podr biti predvodnik bulla!

ja mislim da u podravku treba ulagati vjerujem u skoro preuzimanje na burzi kupila sam 187 dionica a mislim ih još uzeti a pogotovo vjerujem u gosp.Jurcica jer je jedan od rijetkih poštenih političara u RH što je dokazao na ekonomskom faksu gdje nije htio primati mito

Neozbiljni ste.
Da je Vitković takav super manager, dao bi ostavku iz moralnih razloga jer "nije ništa znao" o aktivnostima svojih kolega iz uprave.
Dok se ne promijeni uprava, a iza nje i svi koje je dovukla na pozicije – ništa od prosperiteta.

New Report

Close