PODR (Podravka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PODR (Podravka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 00:35
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
PODR
155,00
9.765
63
153,00
155,00
0,65%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Borbom protiv korupcije stvorena je antipoduzetnička klima,zaključio je?……Polančec

Iz intervjua za see.biz
Za svako eventualno saslušanje uvijek sam dostupan. Nadam se da će se uskoro moći podvući crta i zaključiti je li Podravka toliko oštećena i je li krimen ljudi koji su osumnjičeni doista takav.

Volio bih isto tako da se to dogodi i u svim drugim otvorenim slučajevima jer nam je zemlja blokirana pa se niti jedan poduzetnik ne usudi bilo što poduzeti zbog straha da će netko taj njegov potez proglasiti kaznenim djelom. Stvorena je antipoduzetnička klima, što za Hrvatsku nije dobro

odblokiralo

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

http://seebiz.eu/hr/burze/podravka-u-blokadi%2c-cijena-na-400-kuna!,66438.html

Kolega Fedja nadam se da niste zaboravili pripomenuti onima koji su vas molili da im dojavite navrjeme kad treba prodati barem dio [thumbsup]. Ne treba nam opet vrištanje po forumu.

A ko je rekao da je vrh na 400?
Polagano,treba pricekati i norvežane da se oglase.
Strpljen,spašen [thumbsup]

Aj sad se malo uozbiljite pa i ova je cjena previsoka zar niste čuli EMILA nemojte bacat pare

Ja prodao a vi kak znate [wink]. Meni sasvim dovoljno (ulaz 280-284)

Da li netko zna ,može li Polančec trenutno raspolagati dionicama ili su mu one na neki način "vezane".


Ja prodao a vi kak znate [wink]. Meni sasvim dovoljno (ulaz 280-284)

Bravo kolega Alien, vidi se da ste pravi profesionalac i investitor s perspektivom.
Samo bih vam želio reći da je još uvijek na ovim razinama Podravka izuzetno podcijenjena dionica i ima enorman prostor za rast.
Pozdravio bih i sve koji me čitaju u Koprivnici a naročito gospodina Vitkovića.

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

miriši mi na rolerkostner ovdje nekako

Postanite Eu-robovi

Ovo stvarno mogu razumijeti jedino naivni ulagači u Hrvatskoj poslije izjave gospodina Emila Tedeschia
da dionica Podravke može pasti na 100 kuna , igrači udare u dizanje da bi se iskrcali na što većoj cijeni a mali naivci puše te laži.

jel ovo dobra ili loša vijest?

http://seebiz.eu/hr/analize/nesluzbeno-pokrenuta-istraga-protiv-damira-polanceca,66474.html

New Report

Close