PODR (Podravka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PODR (Podravka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 14:32
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
PODR
155,00
9.765
63
153,00
155,00
0,65%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

trebao bi svaki dioničar za svaku dionicu po jedan puta bičem po guzici novinara raspaliti što jače pa nek i slijedeći isto tako piše budaleštine i naručene članke.


Da li je tih 2 mlrd. kn duga stvarni dug ili pretpostavka ?????????


Ispravak; oko 1.5 mlrd kuna + 200 mil kuna project spice..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/atlantic-grupa-ne-pregovaramo-o-preuzimanju-podravke,66119.html

marcello

Atlantic Grupa: Ne pregovaramo o preuzimanju Podravke
Autor/izvor: SEEbiz
ZAGREB – Atlantic Grupa jutros je ponovno demantirala u priopćenju burzi da planira preuzeti Podravku.
"Vezano za Vaš jutrošnji upit, da li su u tijeku pregovori o preuzimanju društva Podravka d.d. iz Koprivnice, dopustite da Vas izvijestimo, da naše društvo Atlantic Grupa d.d. u ovom trenutku ne provodi postupke koje bi se sukladno Zakonu o preuzimanju dioničkih društva, mogle smatrati pregovorima o preuzimanju spomenutog društva."

To je već drugi put da Atlantic (ZSE:ATGR-R-A) službeno demantira bilo kakve planove o preuzimanju Podravke (ZSE:PODR-R-A)

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Ne kazem ja da Belupo na vrijedi 1.5 mlrd kuna, mozda i vrijedi.
Ali PODR ima 2 milijarde duga dakle sve sto imate oduzimite tih 2 milijarde duga.

slažem se. ajde sad od belupove tržišne vrijednosti oduzmi 2 milijarde duga i izračunaj kolko onda vrijedi vegeta. ne koliko sad vrijedi (jer investitori kupuju budućnost), već koliko vrijedi gazdi koji će je očistiti nepotrebnog balasta (viška radnika, sponzorstava, skupe nabave, korumpiranih direktora, političkog reketa…).

hate red

baš me zanima hoće li mi izbrisati transakciju…to je mojih 9 dionica

…naše društvo Atlantic Grupa d.d. u ovom trenutku ne provodi postupke koje bi se sukladno Zakonu o preuzimanju dioničkih društva, mogle smatrati pregovorima o preuzimanju spomenutog društva." …

…Obavještavamo vas da društvo PODRAVKA d.d. ne provodi postupke koji bi se, temeljm Zakona o preuzimanju dioničkih društava, mogli smatrati pregovorima o preuzimanju…

Zanimljivo za primjetiti, isto obrazloženje, kao da je teledirigirano.

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."


Atlantic Grupa: Ne pregovaramo o preuzimanju Podravke
Autor/izvor: SEEbiz
ZAGREB – Atlantic Grupa jutros je ponovno demantirala u priopćenju burzi da planira preuzeti Podravku.
"Vezano za Vaš jutrošnji upit, da li su u tijeku pregovori o preuzimanju društva Podravka d.d. iz Koprivnice, dopustite da Vas izvijestimo, da naše društvo Atlantic Grupa d.d. u ovom trenutku ne provodi postupke koje bi se sukladno Zakonu o preuzimanju dioničkih društva, mogle smatrati pregovorima o preuzimanju spomenutog društva."

To je već drugi put da Atlantic (ZSE:ATGR-R-A) službeno demantira bilo kakve planove o preuzimanju Podravke (ZSE:PODR-R-A)

Hvala kolega Deluks na obavijesti skoro mi je promaklo . Drago mi je da ste počeli pratiti Podr a ova vijest je uistinu važna.


Napokon je i Hanfa počela nešto raditi. Sad je smo pitanje koliko dugo će ovo ostati zablokirano?

Dok ne primi službeno očitovanje jedne i druge strane!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire



Ne kazem ja da Belupo na vrijedi 1.5 mlrd kuna, mozda i vrijedi.
Ali PODR ima 2 milijarde duga dakle sve sto imate oduzimite tih 2 milijarde duga.

slažem se. ajde sad od belupove tržišne vrijednosti oduzmi 2 milijarde duga i izračunaj kolko onda vrijedi vegeta. ne koliko sad vrijedi (jer investitori kupuju budućnost), već koliko vrijedi gazdi koji će je očistiti nepotrebnog balasta (viška radnika, sponzorstava, skupe nabave, korumpiranih direktora, političkog reketa…).
[/quote]
Jasno…
U tu cijenu naravno ide i rizik da to nece ici glatko.
Moguce i da vrijedi vise od ove cijene sada (za potencijanog gazdu).

Naglasavam da kao dionicar ATGR zelim sto manju cijenu..
ali za 400-500 kn da se da mogao bi zivjeti sa time..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

opet hapšenja u podravci….
javlja jutarnji.

hate red

Nova uhićenja u Podravci , maloprije na HRT.

New Report

Close