PODR (Podravka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PODR (Podravka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 16:18
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
PODR
155,00
9.765
63
153,00
155,00
0,65%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Friščić i njegova stranka je nešto unikatno na političkom planu u Evropi. To ti samo kod nas uspijeva i nigdje drugdje pa je kao takvo jedinstvena i neprocijenjiva. [lol]

who dares, wins

Po pisanju forumasa ispada da je sve ovo navlacenje ili im je zao sto nisu zauzeli poziciju ranije?

Molim razmisljanja??

I jos uvijek nitko mi nije odogvorio da li gospodin Emil moze prikupiti kapital za pot.preuzimanje ili ne?

UVIJEK IMAM MODERNU FRIZURU!!!


Valjda Polančec hoće prodati svojih 10 000 kom pa to treba malo dići..?!.
Kad počne iskrcavanje bit će tarapane.

dio Polančecovih dionica već je u mojem posjedu. a i dobrom dijelu fondova i malih dioničara koji su ga rastrgali u onom stampedu preko 300,00

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]



Atlantic ima love ali POdr ne vrijedi puno vise od ove cijene.
Nije Tedeschi blesav…
Pise da bi kupio ali nigdje nije napisano po kojoj cijeni..
A kako je u dugovima i problemima, nije problem spustiti cijenu.
Vitkovic je pajac koji nezna razliku duga i kapitala.

to je prilično kompleksna priča i nije baš tako jednostavno kako to želiš prikazati.
posljednje procjene konzultanata, recimo, vele da belupo vrijedi 1,5 milijardi kn.
mene onda zanima koliko vrijedi vegeta, juhe, dječja hrana… mislim, koliko stvarno vrijedi nekome tko želi kupiti firmu, pošteno je restrukturirati, otpustiti tisuću-dvije radnika, refinancirati dugove i dijelom ih pokriti prodajom nepotrebne imovine i non-core biznisa? ja mislim jako puno.
u svakom slučaju, puno više od sadašnjih 3oo-tinjak kuna.
a nešto manje od 300 kuna je prosjek ulaza mirovinskog fonda PBZ-CO. koji, jasno, želi dooobro zaraditi u ovoj priči. to dobro je, recimo i 450 kn po dionici. toliko je tedeschi u ovom času spreman platiti za 50 posto plus zlatnu dionicu.
[/quote]

1.Ne kazem ja da Belupo na vrijedi 1.5 mlrd kuna, mozda i vrijedi.
Ali PODR ima 2 milijarde duga dakle sve sto imate oduzimite tih 2 milijarde duga.

2. Emil moze prikupiti kapital za 25-50% ali naravno ne po cijeni koju Vitkovic izbacuje ko blesav. 600 kn znaci da bi za 100% trebao dati oko 3 milijarde kuna, malo vise.
To je vise od prodaje ATGR a POdr nemoze dobiti kredit,

3. Samo da kazem da meni kao dionicaru ATGR naravno pase sto manja cijena PODr tako da jesam pristran..(da se ne lazemo0

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Da li je tih 2 mlrd. kn duga stvarni dug ili pretpostavka ?????????

smanjuje se minus.......

http://seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-trgovina-u-znaku-atlantica-i-podravke,66105.html

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/industrija/atlantic-grupa-ne-pregovaramo-o-preuzimanju-podravke,66119.html

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/NLmQvlwHiYHgES6AawTn0Q==.pdf

Blokirali trgovanje [angry]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Obustavljeno trgovanje prije otvaranja!

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Napokon je i Hanfa počela nešto raditi. Sad je smo pitanje koliko dugo će ovo ostati zablokirano?

who dares, wins


Napokon je i Hanfa počela nešto raditi. Sad je smo pitanje koliko dugo će ovo ostati zablokirano?

Tako i treba reagirati a i procesuirati novinare koji nemaju argumentirane izjave, odnosno dokaze. Jer podizanje ili spuštanje cijene iznosenjem neistina netko ostvaruje imovinsku korist, i to je kažnjivo zakonom. Eto tako se Hanfa trebala postaviti od početka krize pa bi bilo puno bolje, bolje je nekada započeti nego nikada……

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Zadnje transakcije: Cijena Količina Iznos Datum
358,99 9 3.230,91 18.1.2010 10:00:00

Ovo će vjerojatno biti brisano…….

marcello

New Report

Close