PODR (Podravka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PODR (Podravka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 18:28
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
PODR
155,00
9.765
63
153,00
155,00
0,65%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

A sjećam se da sam na temi best buy argumentirao zašto Podravka, pa se gđica Ivana7 bunila da smo je ošišali i ugradili pramenove……….

PA barem je ona mogla kupiti par milijuna kuna Podravke, jer ona se stalo buni da nema kud ukucati veću lovu??

http://www.kucilooro.webs.com/


Na stranu dionice, mislim da bi ovo bilo dobro za obje firme.

Jako čudan zaključak, preporuka je da se ulaže u znanje!

Plavi: Belišće je zvijezda Baranje! Koliki vam je NAV (netto asset value) na imovinu :)

http://www.jutarnji.hr/emil-tedeschi–gospon-friscic–posto-podravka-/495327/

600 kuna gospon Tedesci!!! i nosi je………. [tongue]

http://www.kucilooro.webs.com/


http://www.jutarnji.hr/emil-tedeschi–gospon-friscic–posto-podravka-/495327/

600 kuna gospon Tedesci!!! i nosi je………. [tongue]

Na ovoj cijeni dovoljno je da prodaju Belupo i dobili su PODR za cca. 0 kuna. Ponoavljam, meni se cini da Atlantic igra mamac za dizanje cijene stvarnim potencijalnim kupcima.

MY PRECIOUS!!!!


Atlantic ima love ali POdr ne vrijedi puno vise od ove cijene.
Nije Tedeschi blesav…
Pise da bi kupio ali nigdje nije napisano po kojoj cijeni..
A kako je u dugovima i problemima, nije problem spustiti cijenu.
Vitkovic je pajac koji nezna razliku duga i kapitala.

to je prilično kompleksna priča i nije baš tako jednostavno kako to želiš prikazati.
posljednje procjene konzultanata, recimo, vele da belupo vrijedi 1,5 milijardi kn.
mene onda zanima koliko vrijedi vegeta, juhe, dječja hrana… mislim, koliko stvarno vrijedi nekome tko želi kupiti firmu, pošteno je restrukturirati, otpustiti tisuću-dvije radnika, refinancirati dugove i dijelom ih pokriti prodajom nepotrebne imovine i non-core biznisa? ja mislim jako puno.
u svakom slučaju, puno više od sadašnjih 3oo-tinjak kuna.
a nešto manje od 300 kuna je prosjek ulaza mirovinskog fonda PBZ-CO. koji, jasno, želi dooobro zaraditi u ovoj priči. to dobro je, recimo i 450 kn po dionici. toliko je tedeschi u ovom času spreman platiti za 50 posto plus zlatnu dionicu.

hate red

Smatrate li bez obzira na Emilov Intrwiev da on stvarno moze prikupiti kapital za Podravku?
Da li bi svi veci dionicari bili zainteresirani za prodaju i po kojoj cijeni?

Samtrate li da je i po ovoj cijeni podravka dobra kupnja s obzirom na cjelokupnu situaciju?

UVIJEK IMAM MODERNU FRIZURU!!!

Viro je 4x bolja, zdravija i jeftinija firma!pa nikako da ga Nijemci kupe.

PODR je visokozadužena kompanija u odnosu na kapital i sve što ostaje iza su samo lijepe priče i poharana kasa!nijedna ozbiljna kompanija koja misli nešto ozbiljno raditi ne izlazi u javnost s ovakvim pričama, pa nismo na placu!

Priče o preuzimanju

Podravke traju od 1996,
Kraša 1995,
petrokemije od 1998,
Zvečeva od 2000,
badela od 1999,
HUPZagreba od 2006,
Istraturista od 2001,
Croatia osiguranja od 2000,
HPBa od 2005
i jadroplova od 2002!

svaki ticker na burzi se nada nekom preuzimanju, a ona koja su se desila, desila su se brzo i učinkovito, bez puno pompe.

Nadalje, jasno je da se ovdje sprema šišanac naivnih, organizirano se druka i to ista ekipa koja je drukala na IGH na 4200 i HDEL na 350 da se iskrcaju
i na temi Velika depresija kad su se trebali ukrcavat.
prozirno i jadno!

mali ulagači, pazite na svoje novce.

ki bi da bi



Smatrate li bez obzira na Emilov Intrwiev da on stvarno moze prikupiti kapital za Podravku?
Da li bi svi veci dionicari bili zainteresirani za prodaju i po kojoj cijeni?

Samtrate li da je i po ovoj cijeni podravka dobra kupnja s obzirom na cjelokupnu situaciju?

Gledaj, mislim da ovo ne vrijedi više od 200kn
[/quote]

Zasto?Imate li kakav argument vezano za vase tvrdnje?

UVIJEK IMAM MODERNU FRIZURU!!!




Smatrate li bez obzira na Emilov Intrwiev da on stvarno moze prikupiti kapital za Podravku?
Da li bi svi veci dionicari bili zainteresirani za prodaju i po kojoj cijeni?

Samtrate li da je i po ovoj cijeni podravka dobra kupnja s obzirom na cjelokupnu situaciju?

Gledaj, mislim da ovo ne vrijedi više od 200kn
[/quote]

Zasto?Imate li kakav argument vezano za vase tvrdnje?

[/quote]

Puno je tu dugova i bit će plača

Plavi: Belišće je zvijezda Baranje! Koliki vam je NAV (netto asset value) na imovinu :)

Meni je interesatno to što gdje god se Ljubo Jurčić upetlja znak je kako najbolje od HR tvrtki ide na bubanj (sjetimo se INE). Čovjek rođen za rasprodaju Hrvatske. [lol]


http://www.jutarnji.hr/emil-tedeschi–gospon-friscic–posto-podravka-/495327/

600 kuna gospon Tedesci!!! i nosi je………. [tongue]


Po toj cijeni ispada da mu Friščića daješ za badav [lol]

who dares, wins

Valjda Polančec hoće prodati svojih 10 000 kom pa to treba malo dići..?!.
Kad počne iskrcavanje bit će tarapane.

New Report

Close