PODR (Podravka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PODR (Podravka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 20:32
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
PODR
155,00
9.765
63
153,00
155,00
0,65%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Reći će tebi Ranko.Ovo ti je firma i po al nemoš kad kradu.Ko krade? reći će tebi Ranko.Banda !! eto ko
samo gledaj dnevnik ovih dana pa ćete se svi od vas iznenadit kad vidite ko je sve i odkud ovdje.
nemojte reć da vam nisam reko. samo nedo bog da i to Todorić pokrade ko i ostale firme i kombinate. sve će rasćerdat.ostat će ljudi bez posla.banda je to banda.a ovi šta pričaju te mi ćemo kupit ovo i ono ma šta ćete vi kupit nemate novaca za sebe a ne da kupujete okolo.samo da banda ne uništi i ovu firmu .sve se tu zna i ko je dionice prebacivao s kojeg računa u kojoj banci i kome. al ne da banda to objavit u novine.Ali neće još dugo to vam Ranko kaže

Ovim putem želim javno zahvaliti kolegi Fedyiji koji nam je svima na vrijeme ukazao na ovu dionicu i potencijal njezinog rasta. Iako ne mislim ništa dobra o ovoj firmi i trenutnu cijenu dionice držim kao fer,a ne value, dionicu sam kupio po 300 kuna iz razloga što su postojale određene okolnosti koje su ukazivale na rast. Jedna od tih okolnosti je i činjenica da je kolega Vidra prije kojih 2 tjedna napisao da nema Podravku. Evo prilažem link gdje Vidra na dan 28.12.2009 u 14:15 na ovom topicu kaže da nema Podravku: 28.12.2009 u 14:15:

http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=868&pg=193

Ali zato on ima DDJH koji raste sporije od Crobex-a.

Mislim da bi nam svima skupa bilo puno korisnije kada bi na forumu bilo što više velemajstora poput Fedyije, Plavog, Conana O Briana, Tony-a, SLK, Geronima, Febe, Aliena i Sakaia, a što manje neznalica poput Vidre i njegovih multinickova.

Nadam se da će nam kolega Fedya kazati i kada treba PODR prodati.

srdačan pozdrav,

Vaš GMB GUBERNATOR

sutra u jutarnjem.
moglo bi bit veselo na burzi….

http://www.jutarnji.hr/emil-tendeschi–gospon-friscic–posto-podravka-/495327/

hate red

Meni se cini da ce ova dionica moguce sutra i u pozitivnu blokadu. Kolega Vidra je i ovo jako dobro predvidio na cemu sam mu jako zahvalan. Evo malo ulja na vatru:

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/industrija/tedeschi-atlantic-ima-novca-za-preuzimanje-podravke,66094.html

MY PRECIOUS!!!!

Sad mi je jasno zašto je Čačić išao nenadano u Budimpeštu…………….

http://www.kucilooro.webs.com/


Sad mi je jasno zašto je Čačić išao nenadano u Budimpeštu…………….

Da nije on 5. ortak u Podravci???? Igra se skrivaca?

MY PRECIOUS!!!!

A 6. ortak ce isplivati kroz koji mjesec! [cool]

MY PRECIOUS!!!!

Atlantic ima love ali POdr ne vrijedi puno vise od ove cijene.
Nije Tedeschi blesav…

Pise da bi kupio ali nigdje nije napisano po kojoj cijeni..
A kako je u dugovima i problemima, nije problem spustiti cijenu.
ž
Vitkovic je pajac koji nezna razliku duga i kapitala.

Samo usporedite bilance Riebera, Tate-a, i ostalih i POdr..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Atlantic ima love ali POdr ne vrijedi puno vise od ove cijene.
Nije Tedeschi blesav…

Pise da bi kupio ali nigdje nije napisano po kojoj cijeni..
A kako je u dugovima i problemima, nije problem spustiti cijenu.
ž
Vitkovic je pajac koji nezna razliku duga i kapitala.

Samo usporedite bilance Riebera, Tate-a, i ostalih i POdr..

A nista, ti sjedi i gledaj. Trebalo je to kupovati po 220 – 240 kada mi je kolega Vidra sugerirao. Sada ostaje samo cekati kada ce kolega Vidra poslati SMS da je lokalni vrh. Mirovinci ce ti traziti minimalno 600 kuna. Osim mozda PBZ oni bi mogli traziti 60 kn ako su u modu kao sa Plivom. Ali mislim da Dinko nece dati ispod 600. IMHO.

MY PRECIOUS!!!!


Nije Tedeschi blesav…

A nije niti sam….

MY PRECIOUS!!!!

Na stranu dionice, mislim da bi ovo bilo dobro za obje firme.

No respect

tedeschi je vrhunski procjenio da je burza na vrhuncu i lijepo uvalio i isplatio starog. tu nema lopovluka nego samo vještina za prepoznat trenutak.
budale koje se kupovale su kupovale ipak vrijednost što se vidi po trenutnoj cijeni dionice.
za razliku od mafijaša koji su kupovali ingru i igh, napuvane balone na kojim onom ciframa??
dajte mu podravku!!

New Report

Close