PODR (Podravka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PODR (Podravka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.09.2024. u 00:45
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
PODR
159,00
48.018
302
156,50
160,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



A norvezani lijepo pecaju mic po mic [wink]

Kolega ako to i je tako, ne bi se trebali tome veseliti, poslije će reći da su kupili muda pod bubrege pa će dugove plaćati porezni obveznici odnosno vi i ja. Znamo kako to ide. [sad]
[/quote]

Ne znam bas da mi placamo kupnju recimo HT-a od strane Deutsche Telekoma. Vi to kolega u startu osudjujete na propast? Ja se ipak nadam da se nece ponoviti Mecelji i Zlomrexi




A norvezani lijepo pecaju mic po mic [wink]

Kolega ako to i je tako, ne bi se trebali tome veseliti, poslije će reći da su kupili muda pod bubrege pa će dugove plaćati porezni obveznici odnosno vi i ja. Znamo kako to ide. [sad]
[/quote]

Ne znam bas da mi placamo kupnju recimo HT-a od strane Deutsche Telekoma. Vi to kolega u startu osudjujete na propast? Ja se ipak nadam da se nece ponoviti Mecelji i Zlomrexi
[/quote]

naravno da neće, za sve ostalo, tu je Bayerische Lands Bank!
to svi znamo, to su činjenice![thumbsup]

INVESTICIJE SU PROBILE PLAFON, TROŠE SE KREDITI, SVUDA MNOGO PARANOJE, SVI SU DO GRLA U KRIZI




A norvezani lijepo pecaju mic po mic [wink]

Kolega ako to i je tako, ne bi se trebali tome veseliti, poslije će reći da su kupili muda pod bubrege pa će dugove plaćati porezni obveznici odnosno vi i ja. Znamo kako to ide. [sad]
[/quote]

Ne znam bas da mi placamo kupnju recimo HT-a od strane Deutsche Telekoma. Vi to kolega u startu osudjujete na propast? Ja se ipak nadam da se nece ponoviti Mecelji i Zlomrexi
[/quote]

Ma jelte, a dug koji su hrvatski porezni obveznici platili HAAB-u za Slavonsku banku zbog nepravilnosti u privatizaciji?
Poslije će biti nije kriva ova vlada, kriva je ona vlada, a dug plaćamo mi…

The mind is a terrible thing to taste

OK onda najbolje nek i ovo propadne, pa ce valjda Djed Mraz placati to. Satro.



A norvezani lijepo pecaju mic po mic [wink]

Bojim se da ce upecati staru cizmu [lol]
[/quote]

I ti mi onda nesto pricas da volis Hrvatsku? Nekak mi se cini da kao da prizeljkujes propast ovakve firme. Ak je tako moze te biti sram.

Hrvatska je vlada danas na zatvorenom dijelu sjednice dala državna jamstva Hypo Alpe-Adria-Banci za kreditno zaduženje društva Hrvatske autoceste radi financiranja obaveza vezanih u izgradnju autocesta.

VEZANE VIJESTI
Vijesti
Kosor potvrdila: Osnivamo fond za spas gospodarstva
Vlada je istodobno HAC-u dala suglasnost za kreditno zaduženje te on u spomenutoj banci može podići kredit od sto milijuna eura.

Na sjednici su predložene i promjene u Nadzornom odboru društva Autocesta Rijeka – Zagreb d.d. Predsjednika Uprave Društva Zlatka Korpara trebao bi na tom mjestu zamijeniti član Uprave Miro Škrgatić.

Podravka je dobila koncesiju na 30 godina za eksploataciju izvorske vode radi prodaje na tržištu.

Vlada je danas donijela i Odluku o preraspodjeli proračuna za 2009., u ukupnom iznosu od 208.072.076 kuna.

Njome se ne mijenja ukupna svota sredstava osiguranih u proračunu već se uštedama ostvarenim u pojedinim ministarstvima omogućuje realizacija različitih projekata.

JER PITI SE MORA ( a sklekove raditi ne mora, od toga izgubiš osjećaj za Lokalno Dno!!!!!! )

[thumbsup]

http://www.kucilooro.webs.com/

Flashback, 23.12.2009. u 20:04
Kosor potvrdila: Osnivamo fond za spas gospodarstva

Krasno…a tko će uplaćivati u taj fond kad svi žele biti njegovi korisnici? [thumbsup]

The mind is a terrible thing to taste

jedan mudri i moralni kolega je napisao ovo:

Nekak firma u kojoj se zamraci 250 milja i ciji udio na trzistu osiguranja padne na 1/3 nekako mi ne ulijeva povjerenje u to da firma puca od snage. I bojim se da su cifre koje se kradu bitno vece, ali o tome cemo vjerojatno citati uskoro. Ne znam zasto ali jako me ovo podsjeca na slucaj HPB

ja bih jos dodao:

da je uprava u zatvoru
da market share pada svjetoslonom brzinom
da fali više love nego svi revizori mogu zbrojit.inače ne vjerujem vijestima, ali i na dnevniku su rekli
da ne treba vjerovati financijsom od PODR
da se neko lijepo omastio sa vašom lovom
da vas neki navlače da kupite od njih precijenjenu imovinu
da se jesti mora, ali i platiti u restoranu, no free lunch!

to se zna, to su činjenice! [thumbsup]

INVESTICIJE SU PROBILE PLAFON, TROŠE SE KREDITI, SVUDA MNOGO PARANOJE, SVI SU DO GRLA U KRIZI

Kad vidim crveno pretvaram se u bika


jedan mudri i moralni kolega je napisao ovo:

Nekak firma u kojoj se zamraci 250 milja i ciji udio na trzistu osiguranja padne na 1/3 nekako mi ne ulijeva povjerenje u to da firma puca od snage. I bojim se da su cifre koje se kradu bitno vece, ali o tome cemo vjerojatno citati uskoro. Ne znam zasto ali jako me ovo podsjeca na slucaj HPB

ja bih jos dodao:

da je uprava u zatvoru
da market share pada svjetoslonom brzinom
da fali više love nego svi revizori mogu zbrojit.inače ne vjerujem vijestima, ali i na dnevniku su rekli
da ne treba vjerovati financijsom od PODR
da se neko lijepo omastio sa vašom lovom
da vas neki navlače da kupite od njih precijenjenu imovinu
da se jesti mora, ali i platiti u restoranu, no free lunch!

to se zna, to su činjenice! [thumbsup]
[/quote]

– da je uprava u zatvoru – odlicna vijest. Znaci da se krenulo u rasciscavanje problema
– da market share pada svjetoslonom brzinom – kad se sredi uprava i ovo ce se poceti sredjivati
– da fali više love nego svi revizori mogu zbrojit.inače ne vjerujem vijestima, ali i na dnevniku su rekli
da ne treba vjerovati financijsom od PODR – istina, ali s obzirom da ova firma proizvodi strateske stvari (lijekove, hranu, vodu) uvjeren sam da ce izaci iz problema
– da se neko lijepo omastio sa vašom lovom – ovo bas i ne kuzim. Istrejdao sam PODR 3x – sva 3x sa zaradom. Dakle omastio sam se ja.
– da vas neki navlače da kupite od njih precijenjenu imovinu – Ne navlaci me nitko. Nemam trenutno PODR ali mi je na oku i cekam cijenu koja ce mi se uciniti povoljnom za ponovni ulaz

Ima jos nejasnoca? Smanjite buniku – biti ce i manje nejasnoca

Kolega Dixi možete li staviti ponovo link? ovaj ne radi.
hvala unaprjed!



jedan mudri i moralni kolega je napisao ovo:

Nekak firma u kojoj se zamraci 250 milja i ciji udio na trzistu osiguranja padne na 1/3 nekako mi ne ulijeva povjerenje u to da firma puca od snage. I bojim se da su cifre koje se kradu bitno vece, ali o tome cemo vjerojatno citati uskoro. Ne znam zasto ali jako me ovo podsjeca na slucaj HPB

ja bih jos dodao:

da je uprava u zatvoru
da market share pada svjetoslonom brzinom
da fali više love nego svi revizori mogu zbrojit.inače ne vjerujem vijestima, ali i na dnevniku su rekli
da ne treba vjerovati financijsom od PODR
da se neko lijepo omastio sa vašom lovom
da vas neki navlače da kupite od njih precijenjenu imovinu
da se jesti mora, ali i platiti u restoranu, no free lunch!

to se zna, to su činjenice! [thumbsup]
[/quote]

– da je uprava u zatvoru – odlicna vijest. Znaci da se krenulo u rasciscavanje problema
– da market share pada svjetoslonom brzinom – kad se sredi uprava i ovo ce se poceti sredjivati
– da fali više love nego svi revizori mogu zbrojit.inače ne vjerujem vijestima, ali i na dnevniku su rekli
da ne treba vjerovati financijsom od PODR – istina, ali s obzirom da ova firma proizvodi strateske stvari (lijekove, hranu, vodu) uvjeren sam da ce izaci iz problema
– da se neko lijepo omastio sa vašom lovom – ovo bas i ne kuzim. Istrejdao sam PODR 3x – sva 3x sa zaradom. Dakle omastio sam se ja.
– da vas neki navlače da kupite od njih precijenjenu imovinu – Ne navlaci me nitko. Nemam trenutno PODR ali mi je na oku i cekam cijenu koja ce mi se uciniti povoljnom za ponovni ulaz

Ima jos nejasnoca? Smanjite buniku – biti ce i manje nejasnoca
[/quote]

"uvjeren sam", "izaći će", "znači da se krenulo","kad se sredi uprava i ovo će" [undecid]
kolega, meni je sve jasno, ja volim samo činjenice!!
a kondicionali i futuri mi nisu privlačni za ulaganja! [thumbsup]

to što ste vi nešto istrejdali, vama svaka čast,na penny stockovima bankrotiranih firmi se odlično može zaraditi. ali to nema veze sa firmom koja radi loše ili lošije!

ako vam je nešto oko toga nejasno, će da vam pojasnim, ni problem! [bye]

INVESTICIJE SU PROBILE PLAFON, TROŠE SE KREDITI, SVUDA MNOGO PARANOJE, SVI SU DO GRLA U KRIZI

New Report

Close