PODR (Podravka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PODR (Podravka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.09.2024. u 19:05
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
PODR
156,32
5.940
38
156,50
158,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



A norvezani lijepo pecaju mic po mic [wink]

Kolega, po vašem mišljenju, čiji je ono nalog od 11000 kom. na asku, i zašto je tamo? Čemu služi?
[/quote]
to je vjerojatno nalog od ivanet
pofuk


Kolega Hafiz, ja znam da bi vi htjeli jeftinije dokupiti.
To je jasno.
ALI NE BU IŠLO !!!
Prema MPP metodi već sam izračunao vrijednost koja će se plaćati kod preuzimanja.
Ali taj podatak je samo za odabrane.
ZA VAS NEMA NIŠTA !!!
Bojim se da vam ne preostaje ništa drugo nego da tumarate ko GUSKE U MAGLI !!!
Zamislite samo kad nastane kolinje između Agrokora,Atlantic grupe i Vindije.
Zamislite samo gdje će cijena završiti.

Triput hura za Podravku:
HURA-HURA-HURA !!!

kolega šta se dernjate ko da vas kolju?
polako, nisu još počeli, ali sad će [lol] [lol]

ne bi ja htio jevtino dokupit, ma mi se čini da bi vi htjeli skuplje prodat [huh]

nego zamislite kad na PTKM navale Yara i Potaš i kompanije, al će da leti perje [lol] [lol]

ma dobro ste vi rekli, ova JEDANAESKA na sku jasno govori..
bješte’ ljudi, eto fondova [shocked] [shocked]

to je jasno, to su činjenice [thumbsup]

INVESTICIJE SU PROBILE PLAFON, TROŠE SE KREDITI, SVUDA MNOGO PARANOJE, SVI SU DO GRLA U KRIZI


A norvezani lijepo pecaju mic po mic [wink]

ne pecaju norvezani sami…
SVI pceaju!!! naivce koji koje gricakaju ask [lol] [lol]
to su činjenice, to svi znamo! [thumbsup]

INVESTICIJE SU PROBILE PLAFON, TROŠE SE KREDITI, SVUDA MNOGO PARANOJE, SVI SU DO GRLA U KRIZI


A norvezani lijepo pecaju mic po mic [wink]

Bojim se da ce upecati staru cizmu [lol]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



Kolega Hafiz, ja znam da bi vi htjeli jeftinije dokupiti.
To je jasno.
ALI NE BU IŠLO !!!
Prema MPP metodi već sam izračunao vrijednost koja će se plaćati kod preuzimanja.
Ali taj podatak je samo za odabrane.
ZA VAS NEMA NIŠTA !!!
Bojim se da vam ne preostaje ništa drugo nego da tumarate ko GUSKE U MAGLI !!!
Zamislite samo kad nastane kolinje između Agrokora,Atlantic grupe i Vindije.
Zamislite samo gdje će cijena završiti.

Triput hura za Podravku:
HURA-HURA-HURA !!!


Gle, u tom kolinju, zaboravio si na fondove, a koliko je meni poznato imaju 25% što im je dovoljno za "veto". Oni bi se rado riješili podravke, ali po njihovim uvjetima. Koliko oni traže?
E, vidiš, taj podatak ti možeš računati do prekosutra, a ja ga znam……..i on je samo za odabrane.
Ili možda i ti znaš…….reko ti novoseljak?
[/quote]

Kolega ,da vi išta znate ne bi ulagali u Dalekovod.
To je barem jasno.
[thumbsup]

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

Kolega Fedya

sto se cijelo vrijeme dižete na zadnje noge..
Alabama je jedan nadasve pošten i korektan čovjek, koji za razliku od vas i "ramba s kuhačom" napiše kada kupuje i kada prodaje…
Da poznajete čovjeka osobno, mislim da bi se iznenadili njegovim uspjesima na burzi proteklih 10 godina, kad ste vi pod pojmom "burza" jedino prepoznavali mjesto gdje idu oni koji ostaju bez posla

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Kolega Fedya

sto se cijelo vrijeme dižete na zadnje noge..
Alabama je jedan nadasve pošten i korektan čovjek, koji za razliku od vas i "ramba s kuhačom" napiše kada kupuje i kada prodaje…
Da poznajete čovjeka osobno, mislim da bi se iznenadili njegovim uspjesima na burzi proteklih 10 godina, kad ste vi pod pojmom "burza" jedino prepoznavali mjesto gdje idu oni koji ostaju bez posla

Kolega Delux, oprostit ću vam ove napade na mene s obzirom na to kako ste prošli u okršaju s krokodilom.
Ali,kolega, mene ne zanimaju ničiji uspjesi od prije deset godina.
Ovo je tema Podravka a ne tema Alabama.
Ja samo kažem da je čovjek pokazao svoje znanje kupovinom Dalekovoda na 380, skupa sa vama.

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

Kolega Fedya

Mene za razliku od vas nije i nece lupit margin coll

Vi ste pravi investitor koji je od Alabame kupovao Podr po 340…trenutni pušing samo 20 %
Kolega PSI LAJU KARAVANE PROLAZE, vi gubite i dalje novac, lupaju vas margini…

Kod vas savrseno pristaje pjesma " sve je isto samo novca nema"

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



Kolega Fedya

sto se cijelo vrijeme dižete na zadnje noge..
Alabama je jedan nadasve pošten i korektan čovjek, koji za razliku od vas i "ramba s kuhačom" napiše kada kupuje i kada prodaje…
Da poznajete čovjeka osobno, mislim da bi se iznenadili njegovim uspjesima na burzi proteklih 10 godina, kad ste vi pod pojmom "burza" jedino prepoznavali mjesto gdje idu oni koji ostaju bez posla

Kolega Delux, oprostit ću vam ove napade na mene s obzirom na to kako ste prošli u okršaju s krokodilom.
Ali,kolega, mene ne zanimaju ničiji uspjesi od prije deset godina.
Ovo je tema Podravka a ne tema Alabama.
Ja samo kažem da je čovjek pokazao svoje znanje kupovinom Dalekovoda na 380, skupa sa vama.
[/quote]

@ententinis

Mali, daj ne njajke. Na mojim postovima podravke mogao si nešto i naučiti. Danas jedna transakcija i to po bidu. Za dalekovod sam ti napisao prosjek i danas si uzeo malo……za Božić. Ti i dalje drži moje dionice podravke i sretno ti s njima bilo. Da vrijede po ovoj cijeni ja bi ih kupovao. Čitaj malo između redova, pa možda taj tvoj lješnjak u glavi i skuži kaj bu se sa podravkom desilo.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


Mene za razliku od vas nije i nece lupit margin coll

Šta vam to dođe margin coll ?????




Kolega Fedya

sto se cijelo vrijeme dižete na zadnje noge..
Alabama je jedan nadasve pošten i korektan čovjek, koji za razliku od vas i "ramba s kuhačom" napiše kada kupuje i kada prodaje…
Da poznajete čovjeka osobno, mislim da bi se iznenadili njegovim uspjesima na burzi proteklih 10 godina, kad ste vi pod pojmom "burza" jedino prepoznavali mjesto gdje idu oni koji ostaju bez posla

Kolega Delux, oprostit ću vam ove napade na mene s obzirom na to kako ste prošli u okršaju s krokodilom.
Ali,kolega, mene ne zanimaju ničiji uspjesi od prije deset godina.
Ovo je tema Podravka a ne tema Alabama.
Ja samo kažem da je čovjek pokazao svoje znanje kupovinom Dalekovoda na 380, skupa sa vama.
[/quote]

@ententinis

Mali, daj ne njajke. Na mojim postovima podravke mogao si nešto i naučiti. Danas jedna transakcija i to po bidu. Za dalekovod sam ti napisao prosjek i danas si uzeo malo……za Božić. Ti i dalje drži moje dionice podravke i sretno ti s njima bilo. Da vrijede po ovoj cijeni ja bi ih kupovao. Čitaj malo između redova, pa možda taj tvoj lješnjak u glavi i skuži kaj bu se sa podravkom desilo.
[/quote]

Baš lijepo od moderatora što dopušta ovakve postove u kojim se vrijeđaju drugi forumaši.
Mislim da to dovoljno govori o moderatorima i njihovim motivima.
DIvno je vidjeti kako su samo nepristrani i prave poštenjačine.
Poslije će pričati da sam trebao samo prijaviti post moderatoru i da bi to oni riješili.
A kolega Alabama, od vas se na žalost ne može ništa naučiti jer vi ništa ne znate.Pa kako onda da netko nešto nauči od vas? Kako?
A kako bi i znali nešto kad kupujete Dalekovod na 400.Mislim da to ne bi kupili ni ovi dečkići iz sindikata koje smo nakitili za Božićne i Novogodišnje praznike,alal im vera.
Evo sad kad smo se malo bolje upoznali mogu vam sa poštovanjem reći NVNK i Sretna Nova Godina.
[bye]

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA


A norvezani lijepo pecaju mic po mic [wink]

Kolega ako to i je tako, ne bi se trebali tome veseliti, poslije će reći da su kupili muda pod bubrege pa će dugove plaćati porezni obveznici odnosno vi i ja. Znamo kako to ide. [sad]

The mind is a terrible thing to taste

New Report

Close