PODR (Podravka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PODR (Podravka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 00:15
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
PODR
156,00
109.668
703
156,00
158,00
-1,27%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Čekam da Crobex ode u minus pa ću onda po Asku.

Zna se


Pametno. Vidim da si maher [thumbsup] Hoćeš dobru vijest za podravku? ili ćeš pitati Fedyu?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Fiju……kolac. A dobro…….kad nisi zainteresiran………..onda i dalje sklepečite pjesmice.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Kolega Hafiz, ja znam da bi vi htjeli jeftinije dokupiti.
To je jasno.
ALI NE BU IŠLO !!!
Prema MPP metodi već sam izračunao vrijednost koja će se plaćati kod preuzimanja.
Ali taj podatak je samo za odabrane.
ZA VAS NEMA NIŠTA !!!
Bojim se da vam ne preostaje ništa drugo nego da tumarate ko GUSKE U MAGLI !!!
Zamislite samo kad nastane kolinje između Agrokora,Atlantic grupe i Vindije.
Zamislite samo gdje će cijena završiti.

Triput hura za Podravku:
HURA-HURA-HURA !!!

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

ljudi koji poznaju govor tijela i osnove psihologije pomno su mogli proučiti Emila u Otvorenom prije koji tjedan kada mu je postavljeno pitanje da li AG planira preuzimanje Podravke. Ne znam da li će ovo odletjeti u nebo ili gmizati oko 280 narednih par godina ali znam da su u Podravci u ovom trenutku 334.971.330 kuna naših penzija. Tvrdnje o 50,100, 200 scenarijima neozbiljni su. Ovdje su se mirovnjaci malo previše zaigrali i ove razine će ostati zabetonirane . A o rastu i kolikom i kada o tom potom.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

+3,82. Čestitam [thumbsup]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


Nema sumnje da će Podravka u privatizaciju. A zna se što to znači. Minumum 450 kuna prema cash flow metodi uz good will. Zato je FANT-FANT-FANT…..


svaki drugi post na svim temama ,,druk PRIVATIZACIJA [cool] [lol] [lol] [lol]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Kolega Hafiz, ja znam da bi vi htjeli jeftinije dokupiti.
To je jasno.
ALI NE BU IŠLO !!!
Prema MPP metodi već sam izračunao vrijednost koja će se plaćati kod preuzimanja.
Ali taj podatak je samo za odabrane.
ZA VAS NEMA NIŠTA !!!
Bojim se da vam ne preostaje ništa drugo nego da tumarate ko GUSKE U MAGLI !!!
Zamislite samo kad nastane kolinje između Agrokora,Atlantic grupe i Vindije.
Zamislite samo gdje će cijena završiti.

Triput hura za Podravku:
HURA-HURA-HURA !!!


Gle, u tom kolinju, zaboravio si na fondove, a koliko je meni poznato imaju 25% što im je dovoljno za "veto". Oni bi se rado riješili podravke, ali po njihovim uvjetima. Koliko oni traže?
E, vidiš, taj podatak ti možeš računati do prekosutra, a ja ga znam……..i on je samo za odabrane.
Ili možda i ti znaš…….reko ti novoseljak?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

točnije 27,63%, a u ovom slučaju Kapitalac bi se rado udružio s OMF-ovima

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

A norvezani lijepo pecaju mic po mic [wink]


A norvezani lijepo pecaju mic po mic [wink]

Kolega, po vašem mišljenju, čiji je ono nalog od 11000 kom. na asku, i zašto je tamo? Čemu služi?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



A norvezani lijepo pecaju mic po mic [wink]

Kolega, po vašem mišljenju, čiji je ono nalog od 11000 kom. na asku, i zašto je tamo? Čemu služi?
[/quote]
Polančec?
http://www.nacional.hr/clanak/74215/imovina-bivseg-ministra-polancec-u-tri-godine-stekao-dionice-vrijedne-3-mil-kuna

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham




A norvezani lijepo pecaju mic po mic [wink]

Kolega, po vašem mišljenju, čiji je ono nalog od 11000 kom. na asku, i zašto je tamo? Čemu služi?
[/quote]
Polančec?
http://www.nacional.hr/clanak/74215/imovina-bivseg-ministra-polancec-u-tri-godine-stekao-dionice-vrijedne-3-mil-kuna
[/quote]
Da

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

New Report

Close