PODR (Podravka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PODR (Podravka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 15:54
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
PODR
158,00
20.382
129
156,00
157,50
1,28%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Borislav Škegro: Politika se mora maknuti iz Podravke

"Perić kaže kako je samo jedna stvar važna u budućim razgovorima o potencijalnom kupcu toga udjela – njegove namjere da iskoristi potencijale koprivničke kompanije i pokrene njezin razvoj.
– U tome kontekstu mogao bi sudjelovati i domaći kapital. Primjerice, Agrokor ima snagu i veličinu, Atlantic Grupa (ZSE:ATGR-R-A) dobar menadžment, a financijske kapacitete ima i Adris Grupa (ZSE:ADRS-P-A) – smatra vlasnik Capera.
Škegro, pak, drži kako bi najbolji gospodari situacije u Podravki bili – mirovinski fondovi, koji bi trebali ojačati svoje udjele."

Nevjerovatna je količina dobrih vijesti.Milim da je preuzimanje samo pitanje dana.
Tko želi ovaj biser morat će dobro odriješiti kesu.
Kolega vidra i Badman, molim vas za procjenu premije za preuzimanje Podravke koju će preuzitelj morati platiti.Vi ste ovdje jedini dovoljno stručni i obdareni perspektivom.
Šećer sam ostavio za kraj.
Vidite ovu zadnju rečenicu koju sam podcrtao, poboldao i poitalizirao?
DA li to znači da je Škegro upravo dao nalog mirovincima da počnu tući po asku i kupovati dionice Podravke?
Kako bi to moglo odmoći dionici Podravke?
BOJIM SE NIKAKO !!!!
FANT-FANT-FANTASTIČNO !!!

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

posrnuli kiklop i drugi dan propušta rast crobexa

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Vidite ovu zadnju rečenicu koju sam podcrtao, poboldao i poitalizirao?
DA li to znači da je Škegro upravo dao nalog mirovincima da počnu tući po asku i kupovati dionice Podravke?
Kako bi to moglo odmoći dionici Podravke?
BOJIM SE NIKAKO !!!!
FANT-FANT-FANTASTIČNO !!!

Sada će mirovinci "haubicama" po asku………samo što nisu……već je vidim preko 300 kn……

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


Nekako mi se ova dionica čini jako skupa.
Mene samo zanima može li netko tehnički reći koliko ovo može pasti?
Jel to 200kn, 150kn ili 100kn? Kolko ovo vrijedi?

naš narod se ne da prevariti!!
seljačka inteligencija starog Vlaijine i urođeni smisao za trgovinu izlaze iz svakog vašeg obraćanja ovoj napaćenoj naciji!
[thumbsup]

pa da krenemo na posao: po DCF metodi, diskontirajući buduće novčane tokove na današnji dan, uzimajući prosječan trošak kapitala u Hrvatskoj od 10% uz ROE od 1,8% i ROA od 0,8%, ta značajan dug u odnosu na kapital, značajnu amortizaciju i equity iz najsvježijeg 3Q vrijedi oko 160-190kn.

budući nema div.yielda, slobodno možete još diskontirati, budući će ta lova ići na opremanje ureda nekog lokalnog Hadezejca ili Haesesovca.

utjeha je dobra likvidnost, dakle moći će opremit barem 5 do 6 ureda lokalnih narodnih izabranika.
a ako usfali, pa majku mu staru, uvijek možemo prodati neki komad imovine i unajmit ga nazad.i plaćat za to.jasno, ima Podravka para, nije džabe krava muzara!
to je jasno,to su činjenice[thumbsup]

INVESTICIJE SU PROBILE PLAFON, TROŠE SE KREDITI, SVUDA MNOGO PARANOJE, SVI SU DO GRLA U KRIZI

Nema sumnje da će Podravka u privatizaciju. A zna se što to znači. Minumum 450 kuna prema cash flow metodi uz good will. Zato je FANT-FANT-FANT…..

Biti će krvi, al ne moje......


DA li to znači da je Škegro upravo dao nalog mirovincima da počnu tući po asku i kupovati dionice Podravke?
Kako bi to moglo odmoći dionici Podravke?
BOJIM SE NIKAKO !!!!
FANT-FANT-FANTASTIČNO !!!

eto, mali Fjodore, uvijek ti ostaje utjeha da je i veliki Škec ovdje zaglavio ko i ti. [lol]
sad bi da ga mirovnjaci vade, kako su vadili vruće kestene na Optimi i Magmi.
da kupe skupo i onda prodaju na 90% minusa.
ili na IGH, INGR .

ali prošao voz, da sad neko napravi marifetluk ko veliki Luković 2007, raja bi ga na kolac nabila.
više se ne može ni krast ko nekad.nema se.
mala bara puno krokodila, rekao bi Bata Trlajić [lol]

INVESTICIJE SU PROBILE PLAFON, TROŠE SE KREDITI, SVUDA MNOGO PARANOJE, SVI SU DO GRLA U KRIZI


Nema sumnje da će Podravka u privatizaciju. A zna se što to znači. Minumum 450 kuna prema cash flow metodi uz good will. Zato je FANT-FANT-FANT…..

jel to novi metod i novi model, za druk?privatizacija?dakle više nije sjajno poslovanje, no privatizacija?[lol] [lol]

jest PTKM i PODR.
ruku pod ruku, druže Španac [thumbsup]
evo ih već vidim u bijelim vjenčanicama, samo bi PTKM trebala imat malo tamniju nijansu, ipak je to naša čađara [lol]
to je jasno, to su činjenice [thumbsup]

INVESTICIJE SU PROBILE PLAFON, TROŠE SE KREDITI, SVUDA MNOGO PARANOJE, SVI SU DO GRLA U KRIZI

Pa pogledajte vi ovu otimačinu koja se sprema oko Podravke!!!!!!

A kao nitko nije zainteresiran??
Ha ha – baš smiješno…….[tongue]

Tedeschi nudi Podravki preseljenje proizvodnje od milijardu kuna

Redakcija Business.hr

Emil Tedeschi, vlasnik Atlantic grupe, već neko vrijeme računa i crta scenarije: kako bi izgledali njegova tvrtka i Podravka zajedno.

pokaži ostale vijesti: Broj 542

Business.hr broj 542 od 23. prosinca 2009.

Sinergije su izračunali i konzultanti, pa ispada da bi spajanjem nastala druga najveća prehrambena kompanija u regiji, iza Agrokora, i nacionalni lider u farmaceutici.

http://www.kucilooro.webs.com/

Nema sumnje da Podravka uz cash flow i good will vrijedi 400 kuna. Sad kad je stara Uprava zasjela na svoje mjesto ide to up.

Dobro je.

Biti će krvi, al ne moje......


Nema sumnje da Podravka uz cash flow i good will vrijedi 400 kuna. Sad kad je stara Uprava zasjela na svoje mjesto ide to up.

Dobro je.


[lol] [lol] [lol] ajd života ti, skini bar jednu dionicu po asku, da se ne sramotite……….

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


Jadna je dionica kojoj vlasnik leži u Remetincu…..to će država nacionalizirati….

Nije dobro. Ne,ne…

to je jasno, to su činjenice! [thumbsup]
ali mislim da to nije ta privatizacija koju drukeri ovdje drukaju [lol]

INVESTICIJE SU PROBILE PLAFON, TROŠE SE KREDITI, SVUDA MNOGO PARANOJE, SVI SU DO GRLA U KRIZI

Čekam da Crobex ode u minus pa ću onda po Asku.

Zna se

Biti će krvi, al ne moje......

New Report

Close