PODR (Podravka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PODR (Podravka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 01:11
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
PODR
158,00
20.382
129
156,00
157,50
1,28%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


AUUUUUUUUUUU

Posrnuli div danas u minusu 3,5 %
A crobex u plusu 2 %


Ali kolega, to je samo privremeno……..dok kolega Fedya ne objelodani VIJEST DANA koju je saznao od nekog člana NO podravke. Čoek si je dobar sa Novoseljakom zato sve zna….

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



AUUUUUUUUUUU

Posrnuli div danas u minusu 3,5 %
A crobex u plusu 2 %


Ali kolega, to je samo privremeno……..dok kolega Fedya ne objelodani VIJEST DANA koju je saznao od nekog člana NO podravke. Čoek si je dobar sa Novoseljakom zato sve zna….
[/quote]

aaa tako..
Onda dobro…

Valjda bu do kraja dana 3 % u plusu sam da se fedya oglasi

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Kolega Feđa vi ste ovo kupovali po 340 na margiN
doista hrabro.

Sad mozete kupit 11000 po 300 kn

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Kolega Feđa vi ste ovo kupovali po 340 na margiN
doista hrabro.

Sad mozete kupit 11000 po 300 kn


Jel to bilo onda kada su najavljivali da će Jurčić postati pred. N.O.-a podravke?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



Kolega Feđa vi ste ovo kupovali po 340 na margiN
doista hrabro.

Sad mozete kupit 11000 po 300 kn


Jel to bilo onda kada su najavljivali da će Jurčić postati pred. N.O.-a podravke?
[/quote]

Je je tad je bilo…
Prijatelju najavljivali su oni da će Marsovci jesti podravkine paštete…
E pa kad ugledaju Marsovce, mozda se i podravka vrati na 340

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]




Kolega Feđa vi ste ovo kupovali po 340 na margiN
doista hrabro.

Sad mozete kupit 11000 po 300 kn


Jel to bilo onda kada su najavljivali da će Jurčić postati pred. N.O.-a podravke?
[/quote]

Je je tad je bilo…
Prijatelju najavljivali su oni da će Marsovci jesti podravkine paštete…
E pa kad ugledaju Marsovce, mozda se i podravka vrati na 340

[/quote]
Znači kupio ih je od mene?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.





Kolega Feđa vi ste ovo kupovali po 340 na margiN
doista hrabro.

Sad mozete kupit 11000 po 300 kn


Jel to bilo onda kada su najavljivali da će Jurčić postati pred. N.O.-a podravke?
[/quote]

Je je tad je bilo…
Prijatelju najavljivali su oni da će Marsovci jesti podravkine paštete…
E pa kad ugledaju Marsovce, mozda se i podravka vrati na 340

[/quote]
Znači kupio ih je od mene?
[/quote]
Vjerojatno…znam da ste vi toga hrpu kupili po cca 280 i istovarili po cca 330-340
Okitili ste Fedyu, svjetli ko bozicna jelka [lol]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]






Kolega Feđa vi ste ovo kupovali po 340 na margiN
doista hrabro.

Sad mozete kupit 11000 po 300 kn


Jel to bilo onda kada su najavljivali da će Jurčić postati pred. N.O.-a podravke?
[/quote]

Je je tad je bilo…
Prijatelju najavljivali su oni da će Marsovci jesti podravkine paštete…
E pa kad ugledaju Marsovce, mozda se i podravka vrati na 340

[/quote]
Znači kupio ih je od mene?
[/quote]
Vjerojatno…znam da ste vi toga hrpu kupili po cca 280 i istovarili po cca 330-340
Okitili ste Fedyu, svjetli ko bozicna jelka [lol]
[/quote]

A vijest dana je da nema vijesti. Jurčić i dalje broji vreće krumpira….ajoj, ajoj

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Legendarni začin kroz prozu Ante Tomića

Ante Tomić

"Sve je u priči krenulo od nostalgije. Ona je bila presudna, jer da nju nisam imao, ne bih prihvatio posao. Mislim, ja nisam marketinški profesionalac i nisam želio, a ne vjerujem ni da bih znao, napraviti istinsku reklamu. Da me ubiješ, ne bih mogao napisati ni retka o novoj Opel Astri, jer mi Opel Astra ništa ne znači.
Ali, prema Podravkinim juhama, gulašima, začinima i marmeladama imam nekakav čuvstveni odnos, riječ je o okusima koji su mi upisani u memoriju i koji mi dozivaju davno prošlu nevinost djetinjstva. Kad sam to shvatio, priča se gotovo sama od sebe počela slagati."

Ma pogledajte vi samo ovu vijest.
Čuveni pisac Ante Tomić je nadahnut Podravkom, gulašom i pilećim paprikašom odlučio napisati bestseller o tome.
Koja je to firma uspjela nadahnuti čak i pisce i pjesnike da napišu knjigu o njoj?
PODRAVKA, PODRAVKA I SAMO PODRAVKA !!!
To je izvor inspiracije,nepresušno vrelo okusa i mirisa.
To je ponos Hrvatske i svih naših naroda i narodnosti.
Samo je pitanje dana kad će se snimiti film prema ovoj knjizi.
Vjerujem da će investitori nagraditi ovu vijest lijepim rastom dionice sutra.
FANT-FANT-FANTASTIČNO !!!

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

alaj će da ovdje bude belaja [shocked]

lova pokradena, ne zna se u kojoj, čijoj ruci je, gomila nenaplativih kredita, nelojalna konkurencija svaki dan otima komad tržišta, a uprava kojoj ste dali povjernje da vrti vašu lovu i za vašu lovu kupuje sebi dionice,čami u prdekani [lol]

što je najgore i oni, kakavi takvi su bolji od ovih sad.razbijena vojska bez generala!

INVESTICIJE SU PROBILE PLAFON, TROŠE SE KREDITI, SVUDA MNOGO PARANOJE, SVI SU DO GRLA U KRIZI


Legendarni začin kroz prozu Ante Tomića

Ante Tomić

"Sve je u priči krenulo od nostalgije. Ona je bila presudna, jer da nju nisam imao, ne bih prihvatio posao. Mislim, ja nisam marketinški profesionalac i nisam želio, a ne vjerujem ni da bih znao, napraviti istinsku reklamu. Da me ubiješ, ne bih mogao napisati ni retka o novoj Opel Astri, jer mi Opel Astra ništa ne znači.
Ali, prema Podravkinim juhama, gulašima, začinima i marmeladama imam nekakav čuvstveni odnos, riječ je o okusima koji su mi upisani u memoriju i koji mi dozivaju davno prošlu nevinost djetinjstva. Kad sam to shvatio, priča se gotovo sama od sebe počela slagati."

Ma pogledajte vi samo ovu vijest.
Čuveni pisac Ante Tomić je nadahnut Podravkom, gulašom i pilećim paprikašom odlučio napisati bestseller o tome.
Koja je to firma uspjela nadahnuti čak i pisce i pjesnike da napišu knjigu o njoj?
PODRAVKA, PODRAVKA I SAMO PODRAVKA !!!
To je izvor inspiracije,nepresušno vrelo okusa i mirisa.
To je ponos Hrvatske i svih naših naroda i narodnosti.
Samo je pitanje dana kad će se snimiti film prema ovoj knjizi.
Vjerujem da će investitori nagraditi ovu vijest lijepim rastom dionice sutra.
FANT-FANT-FANTASTIČNO !!!

Odličan post kolega Fedja. Vidi se tko ulaže u znanje i kulturu. [thumbsup]

Jesti se mora!

Ma pazi ti to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odjednom svi žele u Podravku otkad smo makli onu staru Upravu!!!!!!!!!!!!

http://www.seebiz.eu/hr/banke/ruhe-ebrd-zeli-u-podravku%2c-ali-samo-ako-bude-privatizirana,64239.html

ahahahahahaha, što je ova ekipa iz EBRD-a pametna, pa Podravka je privatizirana a oni mogu dobiti državni udio za sitne pare, book x 3 i neka ga nose.
Da li netko zna koliki je book Podravke???? ( molim one sa Janafa da mi se ne javljaju, oni su dokazali da ne znaju izračunati book )

Fant fant Fantastično!!!

http://www.kucilooro.webs.com/

New Report

Close