PODR (Podravka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PODR (Podravka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 02.10.2024. u 14:30
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
PODR
153,51
12.127
79
153,50
155,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Tako znači, vratio se Šime iz Amerike. Pun para. I ulaže u Podravku.

Hrvati i u krizi vjerni Vegeti, kvaliteta i marka ulja i kave nisu nam bitni

"Da bi ispitali kojim su brendovima hrvatski kupci vjerni i u kriznim vremenima, na portalu Supermarket.info pokrenuli su anketu u kojoj je sudjelovalo gotovo tri tisuće građana, a koji su svojim glasovima presudili da je domaći proizvod bez premca – Vegeta, s više od 30 posto osvojenih glasova.[/u]
Na drugo mjesto smjestila se Cedevita, a slijede je Čokolino, Bajadera i Gavrilovićeva čajna pašteta."

Dragi čitatelji, moje srce je puno ponosa i dike dok čitam ove vijesti koje pokazuju kakva je Podravka firma, kakav je to brand ***obrisano*** Brendovi poput Podravke i Kraša visoko kotiraju, Franck i Zvijezda zamjenjivi.
Pa samo pogledajte rezultate istraživanja i onda razmislite o tome koja će to firma druge godine objaviti fant-fant-fantastične rezultate dok će drugi propadati.
Pazite ovo,citirat ću "domaći proizvod bez premca – Vegeta, s više od 30 posto osvojenih glasova".
I onda pazite ovo, na trećem mjestu je naš Čokolino bez kojeg hrvatsko dijete i djeca ostalih naroda i narodnosti ne bi imali sretno djetinjstvo.
Dakle od prva tri mjesta mi smo osvojili dva.
Još jednom ću reći-Podravka je naš najjači i najbolji brand i srce i duša ove zemlje i ovog naroda koje kuca za svoje ljude i daje im ono najbolje što su zaslužili.

"Dok je Podravke bit će i nas"

Fant-fant-fantastično!!!

Vaš link

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

Fedya koji su to banditi na slici?


Pazite ovo,citirat ću "domaći proizvod bez premca – Vegeta, s više od 30 posto osvojenih glasova".

a radi potpunosti, pazite sad ovo:

Iz članka zanimljiv odlomak:

"Pivo više nije hit
Zanimljiv je podatak da je posljednjih mjeseci cjelokupna prodaja piva pala sedam posto, što stručnjaci objašnjavaju lošim i hladnijim vremenom. S druge pak strane, na popularnost Vegete nije utjecala ni činjenica da se sastoji od čak devedeset posto namirnica iz uvoza pa tehnički i nije domaći proizvod."

te zanimljivi komentari:

"VEGETA JE KEMIJSKI PRIPRAVAK BEZ KOJEG NE MOGU LOŠE I NEMAŠTOVITE KUHARICE, PA UMJESTO DA KUHAJU ZDRAVO, TRUJU SE TZV. ZAČINOM, KOJI TO NIJE-NJEGOV NAJZNAČAJNIJI SASTOJAK JE POJAČIVAČ OKUSA… !"

"Vegeta je jedan vrlo nezdravi prozvod koji nikome ne treba. Svi oni koji ga ne mogu priustiti nisu nista propustili i biti ce zdraviji. Umjesto vegetinog otrova u jelo stavite prirodne zacine s vlastitog vrta ili trznice. Vegeta je samo stvar navike, a isto tako kada se naviknete ne kuhati s vegetom osjecat cete se bolje! Stvarno."



Pazite ovo,citirat ću "domaći proizvod bez premca – Vegeta, s više od 30 posto osvojenih glasova".

a radi potpunosti, pazite sad ovo:

Iz članka zanimljiv odlomak:

"Pivo više nije hit
Zanimljiv je podatak da je posljednjih mjeseci cjelokupna prodaja piva pala sedam posto, što stručnjaci objašnjavaju lošim i hladnijim vremenom. S druge pak strane, na popularnost Vegete nije utjecala ni činjenica da se sastoji od čak devedeset posto namirnica iz uvoza pa tehnički i nije domaći proizvod."

te zanimljivi komentari:

"VEGETA JE KEMIJSKI PRIPRAVAK BEZ KOJEG NE MOGU LOŠE I NEMAŠTOVITE KUHARICE, PA UMJESTO DA KUHAJU ZDRAVO, TRUJU SE TZV. ZAČINOM, KOJI TO NIJE-NJEGOV NAJZNAČAJNIJI SASTOJAK JE POJAČIVAČ OKUSA… !"

"Vegeta je jedan vrlo nezdravi prozvod koji nikome ne treba. Svi oni koji ga ne mogu priustiti nisu nista propustili i biti ce zdraviji. Umjesto vegetinog otrova u jelo stavite prirodne zacine s vlastitog vrta ili trznice. Vegeta je samo stvar navike, a isto tako kada se naviknete ne kuhati s vegetom osjecat cete se bolje! Stvarno."
[/quote]

Kolega Lynx kad bi tako isli gledati stvari onda niti jedan industrijski proizvod nije zdrav jer u svima ima nezdravih i otrovnih sastojaka ko u prici.

čini mi se da je jako pao volumen,i da slijedi malo dublja korekcija,sukladno vijestima oko afere.ai novo vodstvo se gubi u izjavama.ai čimi se da nije doraslo priči.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity




Pazite ovo,citirat ću "domaći proizvod bez premca – Vegeta, s više od 30 posto osvojenih glasova".

a radi potpunosti, pazite sad ovo:

Iz članka zanimljiv odlomak:

"Pivo više nije hit
Zanimljiv je podatak da je posljednjih mjeseci cjelokupna prodaja piva pala sedam posto, što stručnjaci objašnjavaju lošim i hladnijim vremenom. S druge pak strane, na popularnost Vegete nije utjecala ni činjenica da se sastoji od čak devedeset posto namirnica iz uvoza pa tehnički i nije domaći proizvod."

te zanimljivi komentari:

"VEGETA JE KEMIJSKI PRIPRAVAK BEZ KOJEG NE MOGU LOŠE I NEMAŠTOVITE KUHARICE, PA UMJESTO DA KUHAJU ZDRAVO, TRUJU SE TZV. ZAČINOM, KOJI TO NIJE-NJEGOV NAJZNAČAJNIJI SASTOJAK JE POJAČIVAČ OKUSA… !"

"Vegeta je jedan vrlo nezdravi prozvod koji nikome ne treba. Svi oni koji ga ne mogu priustiti nisu nista propustili i biti ce zdraviji. Umjesto vegetinog otrova u jelo stavite prirodne zacine s vlastitog vrta ili trznice. Vegeta je samo stvar navike, a isto tako kada se naviknete ne kuhati s vegetom osjecat cete se bolje! Stvarno."
[/quote]

Kolega Lynx kad bi tako isli gledati stvari onda niti jedan industrijski proizvod nije zdrav jer u svima ima nezdravih i otrovnih sastojaka ko u prici.
[/quote]

Svakako je korisnija od Coca Colei Wrigley žvaka???

http://www.jutarnji.hr/uskok-im-blokira-racune-u-bankama-i-sve-dionice-/354672/

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!





Pazite ovo,citirat ću "domaći proizvod bez premca – Vegeta, s više od 30 posto osvojenih glasova".

a radi potpunosti, pazite sad ovo:

Iz članka zanimljiv odlomak:

"Pivo više nije hit
Zanimljiv je podatak da je posljednjih mjeseci cjelokupna prodaja piva pala sedam posto, što stručnjaci objašnjavaju lošim i hladnijim vremenom. S druge pak strane, na popularnost Vegete nije utjecala ni činjenica da se sastoji od čak devedeset posto namirnica iz uvoza pa tehnički i nije domaći proizvod."

te zanimljivi komentari:

"VEGETA JE KEMIJSKI PRIPRAVAK BEZ KOJEG NE MOGU LOŠE I NEMAŠTOVITE KUHARICE, PA UMJESTO DA KUHAJU ZDRAVO, TRUJU SE TZV. ZAČINOM, KOJI TO NIJE-NJEGOV NAJZNAČAJNIJI SASTOJAK JE POJAČIVAČ OKUSA… !"

"Vegeta je jedan vrlo nezdravi prozvod koji nikome ne treba. Svi oni koji ga ne mogu priustiti nisu nista propustili i biti ce zdraviji. Umjesto vegetinog otrova u jelo stavite prirodne zacine s vlastitog vrta ili trznice. Vegeta je samo stvar navike, a isto tako kada se naviknete ne kuhati s vegetom osjecat cete se bolje! Stvarno."
[/quote]

Kolega Lynx kad bi tako isli gledati stvari onda niti jedan industrijski proizvod nije zdrav jer u svima ima nezdravih i otrovnih sastojaka ko u prici.
[/quote]
Svakako je korisnija od Coca Colei Wrigley žvaka???

http://www.jutarnji.hr/uskok-im-blokira-racune-u-bankama-i-sve-dionice-/354672/
[/quote]
Što vi svi mene sada citirate, pa ovo ja citiram druge ljude što kažu a ne predstavlja moja razmišljanja o zdravo/nezdravo, međutim evo odgovor onda na tu Coca-Colu i što već sve želite:

Coca-Colu piješ kad si žedan (korisno), Wirgley žvake kada ti je potrebno on-the-go mehaničko čišćenje zuba (korisno) ili imaš nekako drugačije induciranu tu potrebu (korisno – zadovoljavanje urođenih ili stečenih potreba je korisno), dakle žvakače gume su također u svakom slučaju korisne, u najmanju ruku koliko npr. i cigarete njihovom ovisniku (a manje su štetne!).

Međutim, Vegeta je od svega toga manje korisna jer ona iskreno rečeno zaista nikome ne treba, niti se od Vegete možeš najesti (nije to BigMac koji nije velik iako se tako zove, a niti zdrav, ali imaš bar dva-tri griza, Vegeta je prašak koji se ne može jesti :P), niti netko ima potrebu to konzumirati iz bilo kojeg primarnog razloga (niti rješava žeđi, niti zadovoljava neku potrebu/ovisnost… nitko nije ovisan o Vegeti…), jedini jedini razlog zašto bi netko koristio Vegetu je njegova vlastita kulinarska nesposobnost… u tome slučaju, neka je koristi, zašto ne, svi mi imamo neke mane/nedostatke, pa i njih je potrebno nečim ako ne ispraviti onda barem "pokrpati", Vegeta za to služi, da pokrpa okus nekom jelu, malo na račun zdravlja… ali i tako mnogo toga ljudi koriste što je nezdravo (gore spomenuto par primjera), iz raznih razloga (kolika-tolika korisnost, drugačije inducirana potreba/ovisnost…), pa makar ovo ne bila velika potreba i stvarno nitko zapravo nema neki ozbiljni razlog koristiti ovaj proizvod – nekome je to ipak važno pa zato Vegeta ima smisla! Onaj tko ne zna kuhati, zašto ne bi pojačivačima okusa/kemikalijama popravio okus svojim jelima?? Ja sam inače liberalna osoba, i u skladu s tim svakome "dozvoljavam" da koristi ono što on sebi smatra potrebnim (to je subjektivna kategorija) – pa tako koliko god objektivno Vegeta nema smisla, potpuno mi je prihvatljivo da neki ljudi bez nje ne mogu kuhati i za njih osobno taj proizvod ima smisla i neka ga koriste, za zdravlje se svatko brine koliko može i zna… Vegeta nije uopće najnezdravija stvar na svijetu, tek jedna od mnogih nezdravih stvari koje svi mi svakodnevno korisitmo…

Vegeta je "mali nezdravi luksuz" kao i mnogo toga u životu… to je ne čini niti negativnom niti pozitivnom, to je stvar izbora! A takve stvari, "mali nezdravi luksuzi", oduvijek su kao biznis bili "dobri biznisi".

O čemu vi sad raspravljate, mislim da li je Vegeta zdrava ili nije zdrava… To je sada potpuno nebitno, tj. od minorne važnosti u usporedbi sa činjenicom da je pola uprave u zatvoru, da se mijenja nadzorni odbor, i tko zna šta će se sve još promijeniti.


O čemu vi sad raspravljate, mislim da li je Vegeta zdrava ili nije zdrava… To je sada potpuno nebitno, tj. od minorne važnosti u usporedbi sa činjenicom da je pola uprave u zatvoru, da se mijenja nadzorni odbor, i tko zna šta će se sve još promijeniti.

a nadajmo se: "većinski" vlasnik 😉 (naime, potrebno je povećati prihodovnu stranu proračuna… 😀 )


O čemu vi sad raspravljate, mislim da li je Vegeta zdrava ili nije zdrava… To je sada potpuno nebitno, tj. od minorne važnosti u usporedbi sa činjenicom da je pola uprave u zatvoru, da se mijenja nadzorni odbor, i tko zna šta će se sve još promijeniti.

Vegeta je ionako pala ili pada u zaborav.
Pa tko uopće stavlja to smeće od kemije u hranu.

Znate li uopće što se sve nalazi u vegeti?

Tu vam piše, pa to je izumirujući brand, kao dinosauri pred udar asteroida:

http://www.alternativa-forum.com/stetne-namjernice-i-aditivi/78-vegeta-otrov.html

uprava u zatvoru, a dionicom se trži dnevno manje nego što okrene kumica na Dolcu.
Žalosno.

Što tek kada dođu rezultati onih malverzacija sa SMS-om u bilancu Podravke u narednim razdobljima.
Pa nije niti ćudo da to nitko neće na ovim cijenama.

Da li je Polančec, koji se pohvalio da ima, koliko ono 14 000 komada ako me sjećanje dobro služu, počeo prodavati dionice??

Rekao je da će dio prodati, ajme još ako to dođe na burzu, to bi moglo napraviti pritisak.
Treba pripremiti bidove dosta nisko.

Uprava je još u zatvoru?

Ima li sličnog primjera bilo gdje u svijetu, dionica kotira u najvišoj kotaciji, a uprava sjedi u zatvoru i čačka nos??

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close