PODR (Podravka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PODR (Podravka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 02.10.2024. u 12:32
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
PODR
153,51
11.053
72
153,50
155,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Netko je stavio na bid Podravke milju kuna i odmah ga polupali.
Izgleda da interesenata, većih igrača, za prodaju po ovim cijenama ima koliko ti volja, sad je samo pitanje hoće li se se stvoriti i interesenti za kupnju.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Podravka sutra započinje proizvodnju kokošje paštete po svojoj originalnoj recepturi u gradu Richmondu, savezna država Michigen u Americi.
Iako je američka agencija za hranu i lijekove FDA prije nekoliko godina zbog zaraznih bolesti zabranila uvoz proizvoda s kokošjim i goveđim mesom iz svih europskih zemalja, zbog zainteresiranosti američkih potrošača za tim proizvodom Podravka je odlučila organizirati njegovu proizvodnju u SAD-u.
Osim paštete, Podravka u Amriku već izvozi Vegetu, juhe, dječju hranu, povrće, džemove, slastice i drugo……..

Nastavak u tiskanom prilogu Manager.hr, srijeda 11.studenog 2009. str 05

Kako bi rekao kolega Fedja ( jedan od najboljih investitora koji su ikad pisali na ovom Forumu )
Fant!
Fant!
Fantastično!

Jer jesti se mora, pogotovo ako si ( debeli ) amerikanac!

Hvala vam kolega Vidra na ovim laskavim riječima, to još više znači kad dođe od nekoga kao što ste vi, koji ste uvijek bili moj uzor i idol pa skoro pa i drugi otac i koji imate desetljeća iskustva u dioničarstvu iza vas.Svi mi malo iskusniji ulagači smo učili upravo od vas i hvala vam na tome.
O vašem radu bi se dala napisati knjiga i nadam se da već sada pravite zabilješke za prvu pravu knjigu o investiranju u Hrvatskoj.Evo dozvolit ću si da vam predložim naslov za knjigu:
"Male tajne velikih majstora kuhinje"- mislim da bi to bilo vrlo prikladno i adekvatno.
Ova vijest o širenju poslovanja u Ameriku je naravno fant-fant-fantastična!!
Živjeli!!!

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA


Da li se vi to šalite ili ste stvarno ozbiljni? Ne znam tko vam je Fedja i zašto ga spominjete ali svatko treba odlučuti za sebe.Proučiti izvještaje,pogledati prihode i dobit i tek onda donjeti odluku,zar ne?
Ja skupljam Podravku jer mi je jasno da stvari tu mogu samo nabolje a prostora ima puno tako da se ne zamaram sa sitnicama.Razumijete, firme se kupuju kad su na dnu i kad počinju rasti.Tako barem ja mislim [cool]

Kolega,slažem se sa vama da svatko treba za sebe odlučiti.Pa naravno da je tako!
Mi samo želimo predočiti neke činjenice kojih ljudi možda nisu svjesni.
Ali drago mi je da razumijete ono što je botno u cijeloj priči a to je da je ovo firma sa perspektivom.
A zašto je tome tako? Pa recimo jednom malom usporedbom ću vam pokušati objasniti.
Ledo je odlična firma koja je na svom vrhu i odsad joj je jedini put prema dolje,
dok je Podravka odlična firma koja je na svom dnu i jedini put joj je prema gore.
U koju od ovih firmi će inteligentan i iskusan investitor investirati?
Pa u Podravku naravno.
Nadam se da sam malo približio slučaj našim čitateljima.
Živjeli!!

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA


Netko je stavio na bid Podravke milju kuna i odmah ga polupali.
Izgleda da interesenata, većih igrača, za prodaju po ovim cijenama ima koliko ti volja, sad je samo pitanje hoće li se se stvoriti i interesenti za kupnju.

lp

Kolega, gdje ste razvili takav smisao za humor? [thumbsup]

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

Dakle sve je jasno!

http://www.poslovni.hr/131781.aspx

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/industrija/podravka-mirovinci-i-skagen-udruzeni-protiv-jurcica!%3f,60874.html


Dakle sve je jasno!

http://www.poslovni.hr/131781.aspx

Naravno kolega Badman.
Što bi rekao jedan naš kolega kojeg svi izuzetno cijenimo:
Dokup i samo dokup jeftinih a podcijenjenih dionica Podravke svim raspoloživim kunama [thumbsup]

Fant-fant-fantastično!!!

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

Grabar-Kitarović otvorila proizvodnju Podravkine paštete u Americi

“Podravka je u četvrtak u gradu Richmondu u saveznoj državi Michigan u Americi započela proizvodnju kokošje paštete po originalnoj recepturi koprivničke prehrambene tvrtke.

Ovo je veliki uspjeh za Podravku ali i za hrvatski izvoz u Americi jer nakon ulaska u NATO i uspješnog političkog prijateljstva s Washingtonom potrebno je povečati i gospodarsku suradnju. Podravka je probila led, prva je hrvatska tvrtka koja organizira proizvodnju u SAD a znamo da je našoj zemlji u ovom trenutku rast izvoza jedan od najvećih prioriteta “- izjavila je naša veleposlanica u Americi Kolinda Grabar- Kitarović kojoj je pripala čast otvaranja proizvodnje.
Za američkog partnera izabrali smo tvrtku Giovanni Appetizing Foods koja će za nas proizvesti prvu količinu paštete u iznosu od 25 tona. Podravkine ambicije ne prestaju s kokošjom paštetom je iduće godine pokrećemo proizvodnju tekućih dodataka jelima prilagođenih zahtjevnom američkom tržištu.“- poručio je Kero.
Od Podravkinih proizvoda u Americi i Kanadi najviše se prodaje Vegeta te potom juhe, mesni proizvodi, dječja hrana, povrće, džemovi i slastice. Zbog uspješne marketinške kampanje prikazivanja spotova na američkim tv kanalima Food Network i PBS, Vegeta sve više ulazi u domove Amerikanaca.

Dragi kolege, sugrađani, narodi i narodnosti,

tko drugi nego najveći,najjači i jedini hrvatski brand poznat u svijetu i Njemačkoj,
vaša i naša Podravka još jednom je pokazala da je lider i da je jedina hrvatska firma sa perspektivom.Nemojte mi zamjeriti ali sam uzbuđen i ushićen zbog ove vijesti.
Što reći nego:

Fant-fant-fantastično !!!
Živjeli!!!

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

Odlična vjest! Posebice mi je drago što je gđa. Kolinda otvorila pogon.
Brend za brend!

Naše tržište neće više dugo moći ignorirati Podravkino brendiranje Amerike. Još malo i podravkina srca će biti implementirana u američku zastavu umjesto zvjezda.

Sve je jasno!

PROIZVODNJA
Podravka: Iduće godine u SAD-u proizvodnja i dodataka za jelo

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/industrija/podravka-iduce-godine-u-sad-u-proizvodnja-i-dodataka-za-jelo,60949.html

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham



Dakle sve je jasno!

http://www.poslovni.hr/131781.aspx

Naravno kolega Badman.
Što bi rekao jedan naš kolega kojeg svi izuzetno cijenimo:
Dokup i samo dokup jeftinih a podcijenjenih dionica Podravke svim raspoloživim kunama [thumbsup]

Fant-fant-fantastično!!!

[/quote]
Slažem se ja s vama, ali kako ću ja kupiti dionica za 100 000 kn kad su tamo mizerne količine na asku i na bidu…




Dakle sve je jasno!

http://www.poslovni.hr/131781.aspx

Naravno kolega Badman.
Što bi rekao jedan naš kolega kojeg svi izuzetno cijenimo:
Dokup i samo dokup jeftinih a podcijenjenih dionica Podravke svim raspoloživim kunama [thumbsup]

Fant-fant-fantastično!!!

[/quote]
Slažem se ja s vama, ali kako ću ja kupiti dionica za 100 000 kn kad su tamo mizerne količine na asku i na bidu…
[/quote]
[shocked] [shocked] [shocked]
Stavi 300kom na 300 kn pa ćeš vidjet da li možeš!

New Report

Close