PODR (Podravka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PODR (Podravka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 02.10.2024. u 10:25
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
PODR
153,51
8.750
57
153,50
155,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ne znam kakve veze ima ovaj gornji post s Podravkom? Bojim se nikakve!

Što se tiče podravke red bi bio da se kaže javnosti da je ona već PRIVATIZIRANA!!
Sad se samo odvija borba tko bi mogao postati većinski vlasnik. Ako se ja imalo razumijem u burzu tu bi moglo biti opake borbe, tako da kolega koji piše fantfantfantastično je puno više u pravu nego što većina misli.Nažalost po te iste……..

No kao i uvijek vrijeme će pokazati tko je bio u pravu

I'll be twice the King my father ever was!

[cry]… Izgeda da će se rezultati pobjede nad Viborgom tek pokazati u idućem izvješću…..

Podravka počinje proizvoditi paštetu u SAD-u

Podravka počinje proizvoditi paštetu u SAD-u

Tekst: I.Ka.
Foto: Podravka

PODRAVKA u četvrtak službeno započinje s proizvodnjom kokošje paštete prema svojoj originalnoj recepturi u Richmondu u američkoj saveznoj državi Michiganu.

"Zbog velika zanimanja američkih potrošača za taj proizvod odlučili smo organizirati njegovu proizvodnju u SAD-u", ističe se u priopćenju Podravkinog predstavništva iz New Yorka. S obzirom na dugogodišnje iskustvo u proizvodnji i traženu visoku razinu kakvoće za partnera je izabrana tvrtka Giovanni Appetizing Foods, sa sjedištem u Richmondu u Michiganu.

Podravka jedina hrvatska tvrtka koja proizvodi u SAD-u

Podravka izvozi na tržište SAD-a i Kanade već dulje od 15 godina, a zbog širenja poslovanja od 2005. godine ima i svoje predstavništvo u New Yorku. Najviše se izvozi Vegeta, ali zastupljeni su i drugi proizvodi. Godišnji izvoz Vegete nadmašuje 1400 tona, prenosi SEEbiz.

Podravka je jedina hrvatska tvrtka koja proizvodi u SAD-u, ali ambicije ne završavaju s kokošjom paštetom jer se 2010. godine planira pokrenuti proizvodnja novih proizvoda prilagođenih tom zahtjevnom tržištu, najavljuju iz newyorškog predstavništva tvrtke.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/podravka-pocinje-proizvoditi-pastetu-u-sadu/459216.aspx

http://www.index.hr/vijesti/clanak/podravka-pocinje-proizvoditi-pastetu-u-sadu/459216.aspx
Bit će kruva i paštete i za kapitaliste, nema straha. [thumbsup]


http://www.index.hr/vijesti/clanak/podravka-pocinje-proizvoditi-pastetu-u-sadu/459216.aspx
Bit će kruva i paštete i za kapitaliste, nema straha. [thumbsup]

Fant-fant-fantastično!!!!
Ovo vam je primjer onoga što vam stalno govorim.Podravka ima kvalitetu koja se cijeni diljem svijeta i Njemačke.Ovdje dobar menadžment u roku od 12 mjeseci napravi čudo od firme.
Jer ova firma je čudo samo to još ne zna.
Podravka je jedina firma u Hrvatskoj sa perspektivom da bude veliki igrač u svijetu i Njemačkoj.
Podravka-iz prirode-od srca!!!!

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA


[cry]… Izgeda da će se rezultati pobjede nad Viborgom tek pokazati u idućem izvješću…..

Kolega, ne brinite.Bio je zastoj u prometu zbog mokre i skliske ceste i loše vidljivosti

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

evo malo jutrarnjih informacija o Podravci, koje sam dobio tijekom doručka.

Promijenili su ambalažu marmelade od šipka i pri tome:
– uveli užu staklenku iz koje je puno zajebanije izvaditi marmeladu,
– smanjili količinu marmelade u staklenci,
– podigli cijenu.

Pa vi sad na osnovu ove tehničke analize sami odlučite kupovalti ili ne dionice Podravke.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

Podravka sutra započinje proizvodnju kokošje paštete po svojoj originalnoj recepturi u gradu Richmondu, savezna država Michigen u Americi.
Iako je američka agencija za hranu i lijekove FDA prije nekoliko godina zbog zaraznih bolesti zabranila uvoz proizvoda s kokošjim i goveđim mesom iz svih europskih zemalja, zbog zainteresiranosti američkih potrošača za tim proizvodom Podravka je odlučila organizirati njegovu proizvodnju u SAD-u.
Osim paštete, Podravka u Amriku već izvozi Vegetu, juhe, dječju hranu, povrće, džemove, slastice i drugo……..

Nastavak u tiskanom prilogu Manager.hr, srijeda 11.studenog 2009. str 05

Kako bi rekao kolega Fedja ( jedan od najboljih investitora koji su ikad pisali na ovom Forumu )
Fant!
Fant!
Fantastično!

Jer jesti se mora, pogotovo ako si ( debeli ) amerikanac!

http://www.kucilooro.webs.com/

Da li se vi to šalite ili ste stvarno ozbiljni? Ne znam tko vam je Fedja i zašto ga spominjete ali svatko treba odlučuti za sebe.Proučiti izvještaje,pogledati prihode i dobit i tek onda donjeti odluku,zar ne?
Ja skupljam Podravku jer mi je jasno da stvari tu mogu samo nabolje a prostora ima puno tako da se ne zamaram sa sitnicama.Razumijete, firme se kupuju kad su na dnu i kad počinju rasti.Tako barem ja mislim [cool]

STRENGTH AND HONOUR

evo norvezani uzeli jos 1000,pametno i strpljivo,kupuju li kupuju
u zadnja 2 mjeseca uzeli 50 000 komada,nesto se tu kuha [thumbsup]

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/industrija/tedeschi-drzava-treba-izaci-iz-podravke,60783.html


evo norvezani uzeli jos 1000,pametno i strpljivo,kupuju li kupuju
u zadnja 2 mjeseca uzeli 50 000 komada,nesto se tu kuha [thumbsup]

Kuha se sa srcem!!!! I to sve od gulaša do ajvara.
Kako to i dolikuje najboljoj firmi u Hrvatskoj i šire ,dobitnici stotina nagrada kao što su npr.
"Zlatne ruke Koprivnice".
A kad Norvežani počnu prodavati po 500 kuna onda će biti jeftino.
Tipično za naše investitore.

Fant-fant-fantastično!!"

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

New Report

Close