PODR (Podravka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PODR (Podravka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 02.10.2024. u 02:34
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
PODR
154,99
23.094
149
153,50
155,00
0,33%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ja vjerujem jedino kolegi Fedji……………nemojte se ljutiti ali pokazati će se u dogledno vrijeme da ovi ostali nemaju ama baš nikakvo znanje…………. [lol]

Kolega je sve lijepo objasnio, čak mislim da je ispustio važan dio o vrijednosti Belupa, koji sam vrijedi koliko cijeli trenutni mcap……… [rolleyes]


Ja vjerujem jedino kolegi Fedji……………nemojte se ljutiti ali pokazati će se u dogledno vrijeme da ovi ostali nemaju ama baš nikakvo znanje…………. [lol]

Kolega je sve lijepo objasnio, čak mislim da je ispustio važan dio o vrijednosti Belupa, koji sam vrijedi koliko cijeli trenutni mcap……… [rolleyes]

Kolega, to ste dobro primjetili međutim ja namjerno sve ovo vrijeme ispuštam i ne spominjem Belupo upravo stoga što na tome želim poentirati jer želim pokazati da je i bez tog generičkog djela Podravkin prehrambeni sektor toliko jak da je perspektiva zajamčena.Treba samo racionalizirati proizvodnju i prodaju, srezati troškove i ova firma će prodisati punim plućima.Nema tu puno mudrosti a sad je idealno vrijeme.Ovo će biti Cinderella story, ja vam kažem.
Belupo je samo šlag na torti.O Belupu ću drugi put

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

Ah onda dobro…………..malo sam popio vina……..dobra berba, pa mi pala koncentracija…….
Oprostite na digresiji…………..

02.11.2009.

Pileći paprikaš-nova zvijezda u ponudi Podravkinih gotovih jela

Pileći paprikaš, temeljen na recepturi iz 1958. godine, od listopada ove godine ponovno se proizvodi u pogonima Podravkine mesne industrije Danica. Uz postojeći Goveđi gulaš, vrhunski proizvod karakterističnoga pikantnog okusa i standardne kvalitete, Pilećim paprikašom Podravkina mesna industrija proširuje asortiman jela pripremljenih na tradicionalan način.

Fant-fant-fantastično!

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA


02.11.2009.

Pileći paprikaš-nova zvijezda u ponudi Podravkinih gotovih jela

Pileći paprikaš, temeljen na recepturi iz 1958. godine, od listopada ove godine ponovno se proizvodi u pogonima Podravkine mesne industrije Danica. Uz postojeći Goveđi gulaš, vrhunski proizvod karakterističnoga pikantnog okusa i standardne kvalitete, Pilećim paprikašom Podravkina mesna industrija proširuje asortiman jela pripremljenih na tradicionalan način.

Fant-fant-fantastično!

Strašna stvar…sutra odmah kupujem 20 000 komada PODR-R-A jer ću se sigurno obogatiti na paprikašu.

“Uz to, obožavam lov. Medvjeda što se nalazi u predvorju Dalekovoda ustrijelio sam u Lici. Ali za sve izvan posla ostane tako


02.11.2009.
Pileći paprikaš-nova zvijezda u ponudi Podravkinih gotovih jela

Bravo kolega Fedya. Vidi se da pratite našu vodeću prehrambenu tvrtku! U Podravci ne ulažu samo u nove brandove i okuse već sustavno moderniziraju marketing. Ne znam zašto ste previdjeli tu djelatnost – vidi se da prate moderne trendove. Jer to je jasno, danas svaka domaćica ima ADSL!

http://www.coolinarika.com/

I evo jedan vrsni recept za novi brand (uz još stotine recepta za sve podravkine brandove!)

http://www.coolinarika.com/pretrazivanje?upit=pile%C4%87i+paprika%C5%A1&scope=all

Zamislite samo tisuće domaćica koje svakodnevno posjećuju ovu stranicu! Fantastično!

Zasad nemam ovu dionicu ali nije da me ne interesira,ineresira me jaaaaako, naime vrijedne stvari je najbolje kupovati kad gotovo nitko nije za njih zainteresiran, i kad nisu popularne
tako su me barem Graham i ostali veliki investitori učili ( kroz knjige )

mislim da će politika biti prisiljena smanjiti utjecaj na kadroviranje, pa ako dođe sposoban management tu bi se čuda dala napraviti

nego da li netko do vas koji pratite taj sektor ima neku analizu da vidimo kako tko stoji, recimo Podr, Blje, Ckml, Agmm, Pikv………….a može i Ledo

zahvaljuem

http://www.kucilooro.webs.com/


Zasad nemam ovu dionicu ali nije da me ne interesira,ineresira me jaaaaako, naime vrijedne stvari je najbolje kupovati kad gotovo nitko nije za njih zainteresiran,

Najbolji su oni koji pišu hvalospjeve na određenoj dionici, a tvrde da ih nemaju i da samo razmišljaju o njoj kao o povoljnoj investiciji.
Razmišljaju oni o njoj, sve dok je ne prodaju, jer možda stoje na prodaji i čekaju da prodaju.

ALi ja ne tvrdim da kolega laže, niti slučajno.

Kaže se, ne znam zemlju porijekla, ali nije ni važno – Covjek samo kad filozofira ne laže, jer kad filozofira on izmišlja

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

ali kolega pa vi barem znate da ja kad me nešto zanima ( pa čak i kad mislim kupovati ) imam hrabrosti to preporučiti drugima ( za razliku od vas, ali dobro možda sam ja za vas i vaše kolege malo premoralan? )

osim toga ako niste uočili to nije neka vaša navlakuša već PODRAVKA

a imam za vas i pouku ( vidim da ste neke otkrili a neke niste )

"zašto govornik bez ugleda ne može navesti druge da prihvate njegove razloge?"
da bi ste to saznali, tj otkrili, treba samo naručiti internet jednu knjigu, a zove se
Psyschologie des foules, Presses Universitaires de France, 2003.
autor Gustave le Bon

kupite i otkrijte zašto burzom upravlja psihologija masa?

lp

ps: uvidom u stanje sda može se provjeriti da iznosite neistine, 500 kuna i istina će vas osloboditi

http://www.kucilooro.webs.com/



Zasad nemam ovu dionicu ali nije da me ne interesira,ineresira me jaaaaako, naime vrijedne stvari je najbolje kupovati kad gotovo nitko nije za njih zainteresiran,

Najbolji su oni koji pišu hvalospjeve na određenoj dionici, a tvrde da ih nemaju i da samo razmišljaju o njoj kao o povoljnoj investiciji.
Razmišljaju oni o njoj, sve dok je ne prodaju, jer možda stoje na prodaji i čekaju da prodaju.

ALi ja ne tvrdim da kolega laže, niti slučajno.

Kaže se, ne znam zemlju porijekla, ali nije ni važno – Covjek samo kad filozofira ne laže, jer kad filozofira on izmišlja
[/quote]

Kolega imate li vi kakvih dokaza za ove vase tvrdnje ili po obicaju samo naklapate u prazno?

Podravka je velika misterija. Pitanje je kakvo je realno stanje i koliki su potencijalni gubici napravljeni zbog mešetarenja dionicama. Možda su napravili i nešto super. Ali, dok se to ne raščisti, ulaganje je lutrija. Mirovinci drže cijenu više radi svog NAV-a nego što i oni imaju trenutni uvid u stvarno stanje. Nekako mi se čini da je mirovincima važniji trenutni NAV jer od toga im idu bonusi i plaće nego što će biti sa našim mirovinama za >20 godina

http://seebiz.eu/hr/analize/jurcic-clanove-uprave-podravke-smijenit-cu-18.11.,60260.html

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/industrija/sindikat-poljoprivrede-vitkovica-treba-smijeniti,60270.html

New Report

Close