PODR (Podravka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PODR (Podravka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 02.10.2024. u 10:28
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
PODR
153,51
8.750
57
153,50
155,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ja ipak malo piknula parsto komadića, sad idem kuhati paštašutu pa vas molim da me netko obavijesti kad iziđe iz blokadice


I slijepac vidi da se fondovi iskrcavaju a mali kupuju. Transakacija u prosjeku 10000 kn…A nalozi na prodaji po 8000 do 9000 komada. [shocked]

da,da, kolega…
jedan je ‘mali fond’, a Skagen se zove, od veljače do listopada ove godine kupio skoro 100.000 Podravkinih dionica.
a naši su ‘mali fondovi’, OMF-ovi se zovu, dosad skupili više od 21 posto dionica Podravke.
zaključak: ‘veliki’ prodaju, ‘mali i naivni’ kupuju. [proud]

hate red

Biti će gorkih pilula ovdje, nije slučajno da fondovi prodaju,najprije puste vijest a onda istovar,oprez

obožavam strvine-posebno ovce

ostavili bi oni sebi tih 10000 kom koliko su prodali danas pa bi sutra prodavali po 400-500 da je to bas tako,nisam siguran

dušo draga, ništa se tu ne događa preko noći.
ako misliš da će podravka sad u nebo zbog ove vijesti o rieberu – naravno da neće.
ali lako se može dogoditi da više neće ni ispod 300.
uostalom, na razinama 2xx prometi su bili totalka mizerni. znam jer sam pokušavao loviti valove s nekom sićom.
ovo danas je, ako se ne varam, prvi milijunski promet podravke unatrag nekoliko mjeseci.

i još nešto:
“Obavjestavamo vas da ce se trgovanje dionicama PODR-R-A nastaviti u 12:33.
Na upit Upravi Drustva Podravka d.d. ista je odgovorila da im nisu poznate nove materijalne cinjenice koje bi mogle utjecati na promjenu cijene dionica.
Ukoliko cijena nakon obustave opet probije utvrđene dnevne kriterije, trgovanje se nastavlja bez limita.”

hate red

Kad će tobogan? …tamo negdje do 280-290…ovisi općenito o Crobexu i stanju vani.
P.S. dionicu nemam nit ju imam namjeru kupiti ali mi je zanimljivo pratiti situaciju.

ovo mi izgleda ko klasična navlakuša da se neko riješi svog udjela 🙂 evo tobogan vozi prema dolje

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

hebo vas tobogan i navlakuse i teorije zavjere…
a ja vam velim da ovo vise nece ispod 300.
osim ako se globalno situacija na marketima ne zakomplicira.

hate red


ovo mi izgleda ko klasična navlakuša da se neko riješi svog udjela 🙂 evo tobogan vozi prema dolje

Ja sam prodao i kupio, a sutra ili preksutra ću opet prodat po minimalni 330

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Izgleda bu se Fima riješila svog utega,opet ima više budala nego papira.

obožavam strvine-posebno ovce


Izgleda bu se Fima riješila svog utega,opet ima više budala nego papira.

Fima ima 577.000 dionica, ti smjerni frazeru i sljedbeniče Kostolanyjev.
I, unatoč tome, garantiram ti da bi taj cijeli paket, da se kojim slučajem nađe ovih dana na asku, bio progutan u roku keks.
howgh

hate red



Izgleda bu se Fima riješila svog utega,opet ima više budala nego papira.

Fima ima 577.000 dionica, ti smjerni frazeru i sljedbeniče Kostolanyjev.
I, unatoč tome, garantiram ti da bi taj cijeli paket, da se kojim slučajem nađe ovih dana na asku, bio progutan u roku keks.
howgh
[/quote]
Još samo malo više od 560 000 dionica plus i Fima se rješila, skoro da je kolega u pravu [lol]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

New Report

Close