PODR (Podravka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PODR (Podravka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 16:29
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
PODR
155,00
9.765
63
153,00
155,00
0,65%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Ja sam kupio Podravku 1997. po 180 kuna i te iste godine je narasla na 340, izgleda da se vraćamo u 97, pa zar od tada nije bilo nekog napretka?

Kako nije. Pa bila je na 650 kn. To što niste tada prodali… to je drugi problem.

Tako je stevo, reci mu. Isto kao i gric gric na INA.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


Koliko čujem, pregovaraju da im maznu i Argetu.
To je odličan brend, ukusna pašteta.
Bavčar se očito rješava prehrambenog biznisa, a ulazi u energetski (Petrol).

kamenac nemam nista protiv podravke al samo je jedna pasteta,Gavrilovic pasteta [thumbsup]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada



Koliko čujem, pregovaraju da im maznu i Argetu.
To je odličan brend, ukusna pašteta.
Bavčar se očito rješava prehrambenog biznisa, a ulazi u energetski (Petrol).

kamenac nemam nista protiv podravke al samo je jedna pasteta,Gavrilovic pasteta [thumbsup]
[/quote]

Dobra je i Koketa s obzirom na cijenu ali Argeta je zakon posebno s toga jer su oba dvije pileće pa mogu da prođu pod halal. Od Gavrilovića Sremska I Čajna puno koštaju al Boga mi i vrijede.

who dares, wins

sakai, viking, stevokramp…
oklen vas ođe, ekipa?
miriši podravkina juha, ha [cool]

hate red

Ma ne, al ako ima nesto, slobodno javi na PM [lol] .

Citam ja sve teme, treba ulagati u znanje. [thumbsup]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


sakai, viking, stevokramp…
oklen vas ođe, ekipa?
miriši podravkina juha, ha [cool]

Prije ce biti da su lesinari nanjusili strvinu… [lol]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Nisu jedini….

stanje prvih 10……02/10/2008

1. FIMA AMI LTD 576.880 10,64 Osnovni račun
2. HZMO 575.598 10,62 Zast. račun
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 533.226 9,84 Osnovni račun
4. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 394.616 7,28 Skrb. račun
5. HPB D.D./KAPITALNI FOND D.D. 321.804 5,94 Skrb. račun
6. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 312.610 5,77 Skrb. račun
7. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 293.778 5,42 Skrb. račun
8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ERSTE PLAVI OBVEZNI MIROVINSKI FOND 206.378 3,81 Skrb. račun
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 116.120 2,14 Skrb. račun
10. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./RAIFFEISEN MIROVINSKO DRUŠTVO ZA UPRAVLJANJE OBVEZNIM MIROVINSKIM FONDOM D.O.O. ZA RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 103.621 1,91 Skrb. račun
Ukupno: 63,37

Stanje prvih 10……09/10/2008

1. FIMA AMI LTD 576.880 10,64 Osnovni račun
2. HZMO 575.598 10,62 Zast. račun
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 533.226 9,84 Osnovni račun
4. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 383.813 7,08 Skrb. račun
5. HPB D.D./KAPITALNI FOND D.D. 321.804 5,94 Skrb. račun
6. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 312.610 5,77 Skrb. račun
7. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 293.778 5,42 Skrb. račun
8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ERSTE PLAVI OBVEZNI MIROVINSKI FOND 226.607 4,18 Skrb. račun + 20229
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./RAIFFEISEN MIROVINSKO DRUŠTVO ZA UPRAVLJANJE OBVEZNIM MIROVINSKIM FONDOM D.O.O. ZA RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 129.333 2,39 Skrb. račun +25712
10. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 116.120 2,14 Skrb. račun
Ukupno: 64,02

Pozdrav

svi smo mi Crobex


sakai, viking, stevokramp…
oklen vas ođe, ekipa?
miriši podravkina juha, ha [cool]

Koja juha? Onaj otrov iz vrećice zoveš juhom?
[lol]

I zašto brišete post u kojem sam napisao da nijedna pašteta nije zdrava? To je otpad od proizvodnje + kemikalije.



miriši podravkina juha, ha [cool]

Koja juha? Onaj otrov iz vrećice zoveš juhom?
[lol]
[/quote]
Taj ‘otrov’ najprodavanija je juha u jugoistočnoj Europi i nekim zemljama srednje i istočne Europe te je među prve tri juhe po udjelu na mnogim tržištima izvan tih regija.
Osim toga, to je hrvatski proizvod koji puni hrvatsku blagajnu porezima i doprinosima te ‘hrani’ najmanje pet tisuća obitelji čiji članovi rade u toj hrvatskoj kompaniji.
Ti si, pretpostavljam, toliko samosvjestan da kupuješ Maggijeve, Knorrove, Rieberove i GalinaBlanca juhe…
Ma toliko me je tvoja glupost raspi..dila da bih ti sad svašta rekao!
Ali nisi vrijedan toga [angry]

hate red




miriši podravkina juha, ha [cool]

Koja juha? Onaj otrov iz vrećice zoveš juhom?
[lol]
[/quote]
Taj ‘otrov’ najprodavanija je juha u jugoistočnoj Europi i nekim zemljama srednje i istočne Europe te je među prve tri juhe po udjelu na mnogim tržištima izvan tih regija.
Osim toga, to je hrvatski proizvod koji puni hrvatsku blagajnu porezima i doprinosima te ‘hrani’ najmanje pet tisuća obitelji čiji članovi rade u toj hrvatskoj kompaniji.
Ti si, pretpostavljam, toliko samosvjestan da kupuješ Maggijeve, Knorrove, Rieberove i GalinaBlanca juhe…Ma toliko me je tvoja glupost raspi..dila da bih ti sad svašta rekao!
Ali nisi vrijedan toga [angry]
[/quote]

Ne prijatelju, ja sam toliko "samosvjestan" da jedem prirodne stvari. Znaš ono, komad mesine sirove u vodu, malo povrća svježeg i eto juhe kraljevske. Bez Vegete, naravno. Samo prirodni začini.
Podravka je industrija otrova i ljudi se sve više odmiču od raznih juha iz vrećica, prerađevina, pašteta, konzervansa, E brojeva. U modi je zdrava hrana.
Ako je tako super situacija u Podravki zašto je dobit tako mizerna? Zato što svaki podobni dudek u toj firmi ima službeno vozilo (vjerovatno i čistačice dolaze u novim Passatima na posao), kontrola troškova je identična kontroli troškova koje rade naši političari (a to znaš kako i kome odgovaraju) i firma je jedno veliko rasulo. Toliko o Podravki.


Ne prijatelju, ja sam toliko "samosvjestan" da jedem prirodne stvari. Znaš ono, komad mesine sirove u vodu, malo povrća svježeg i eto juhe kraljevske. Bez Vegete, naravno. Samo prirodni začini.
Podravka je industrija otrova i ljudi se sve više odmiču od raznih juha iz vrećica, prerađevina, pašteta, konzervansa, E brojeva. U modi je zdrava hrana.

daj mi molim te otkrij gdje nabavljaš meso i povrće? iz vlastitog uzgoja?
ili ih kupuješ u mesnici i na placu?
ako ih kupuješ, uvjeravam te da su podravkino meso u konzervi gulaša i dehidratizirano povrće u juhi ili vegeti pet puta sigurniji od onog što slavodobitno nosiš doma u vrećicama.
industrijska hrana je budućnost, ma koliko se ti trudio trubiti o zdravlju i ekologiji.
rijetko jedem podravkine juhe, možda pet-šest puta godišnje, ali poznajem stariju gradsku gospodu koja su od 50-ih godina prošlog stoljeća odrastala na takvim proizvodima. živi su i zdravi i, nećeš vjerovat, i dalje u variva znaju dodat žličicu ‘straaaašno štetne’ vegete.
a o poslovanju podravke ne trkeljaj, o tome nemaš pojma. niti znaš zašto je podravkina dobit takva kakva je.

hate red

New Report

Close