PODR (Podravka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PODR (Podravka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 10:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
PODR
155,00
9.765
63
153,00
155,00
0,65%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Polančec i Marinac upravo na pressici u Min. gospodarstva tumače razloge Marinčeva ‘dragovoljnog prelaska’ na dužnost šefa NO-a koprivničke tvrtke.
Vaš specijalni izvjestitelj,
kamenac

hate red

Nije smjena, nego dogovor
Polančec: Marinac će na čelo Nadzornog odbora Podravke
Damir Polančec, potpredsjednik Vlade

Darko Marinac s mjesta predsjednika Uprave Podravke prijeći će na mjesto predsjednika Nadzornog odbora Podravke, potvrdili su danas potpredsjednik Vlade i predsjednik Upravnog odbora HFP-a Damir Polančec i sam Marinac [bye] [bye] Eto kako kad se dobro zapakira izgleda skoro normalno ali… [cry]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Kako je to Marinac nakon 8 godina provedenih u Podravci utvrdio tek danas??? [lol] [bye]ROŠADA
Marinac: Podravci su promjene nužne!
5/20/2008 6:40:08 PM

ZAGREB – Darko Marinac s mjesta predsjednika Uprave prijeći će na mjesto predsjednika NO Podravke, potvrdili su potpredsjednik Vlade Damir Polančec i sam Marinac [bye] [bye] [bye] [cry] Još k tome što je 8 godina vodio Podravku loše prelazi za nagradu na mjesto predsjednka NO Podravke ????? [cry] [bye]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Podravki već odavno treba netko tko će drastično srezati troškove, a Marinac je sasvim drugačiji tip managera. To ne znači da je Marinac loš manager, dapače, ja mislim da je vrhunski manager sa ogromnim iskustvom i osobnošću. Sretan sam što će barem ostati kao predsjednik Nadzornog odbora gdje mu je vjerojatno i mjesto.

Podravki sad treba domaći čovjek koji će biti zadužen za kresanje oko 2.000 radnih mjesta, jer samo domaći čovjek takvo što može napraviti (ako uopće može). Inače će smjena Marinca biti samo pucanj u prazno.


Podravki već odavno treba netko tko će drastično srezati troškove, a Marinac je sasvim drugačiji tip managera. To ne znači da je Marinac loš manager, dapače, ja mislim da je vrhunski manager sa ogromnim iskustvom i osobnošću. Sretan sam što će barem ostati kao predsjednik Nadzornog odbora gdje mu je vjerojatno i mjesto.

Podravki sad treba domaći čovjek koji će biti zadužen za kresanje oko 2.000 radnih mjesta, jer samo domaći čovjek takvo što može napraviti (ako uopće može). Inače će smjena Marinca biti samo pucanj u prazno.

Trebaju naći nekoga s karizmom, radnim sposobnostima i voljom za restrukturiranjem cijelog socijalističkog aparata unutar kompanije.

Mišljenje: na tržištu u ovoj situaciji, teško da će itko kvalitetan poželjeti popuniti tu poziciju.

Trebaju naći nekoga s karizmom, radnim sposobnostima i voljom za restrukturiranjem cijelog socijalističkog aparata unutar kompanije.

Mišljenje: na tržištu u ovoj situaciji, teško da će itko kvalitetan poželjeti popuniti tu poziciju.

Problem je u tome što ne mogu dovesti nekog iz Zagreba da bi otpustio 2.000 Koprivničanaca jer bi lokalna zajednica poludila. Mislim da bi ipak nekako lakše prihvatili da radna mjesta sreže domaći čovjek. vjerojatno bi to mogao Vitković, ako je politički podoban…


Trebaju naći nekoga s karizmom, radnim sposobnostima i voljom za restrukturiranjem cijelog socijalističkog aparata unutar kompanije.

Mišljenje: na tržištu u ovoj situaciji, teško da će itko kvalitetan poželjeti popuniti tu poziciju.

Problem je u tome što ne mogu dovesti nekog iz Zagreba da bi otpustio 2.000 Koprivničanaca jer bi lokalna zajednica poludila. Mislim da bi ipak nekako lakše prihvatili da radna mjesta sreže domaći čovjek. vjerojatno bi to mogao Vitković, ako je politički podoban…
[/quote]

Ako misle u budućnosti funkcionirati kao svaka normalna kompanija, onda moraju po mome naći adekvatnu zamjenu i to pod hitno.
Bez uvrede ali i više od 2000 ljudi je višak, tako da, treba krenuti s čistkom usprkos htjeli to ili ne priznati radnici.
Oni jesu tehnološki višak, te bi se trebali pomiriti s time.

Trebali su ulagati u znanje kao što je savjetovao kolega Karoje. Ko im je kriv što nemaju pojma i ne stvaraju ekonomsku dodanu vrijednost za kompaniju.

Neka Marinac ispece svoj proslogodisnji izvjestaj ….. 😉

Ideje naše benzin Vaš!


Trebali su ulagati u znanje kao što je savjetovao kolega Karoje. Ko im je kriv što nemaju pojma i ne stvaraju ekonomsku dodanu vrijednost za kompaniju.

Frankly, I don’t care.


Neka Marinac ispece svoj proslogodisnji izvjestaj ….. 😉

zaboravih staviti link

http://www.podravka.hr/mediji/vijesti/podravkino-godisnje-izvjesce-osvojilo-zlato-na-natjecaju-epica

Ideje naše benzin Vaš!

Ima li tko neku konkretniju analizu tih 250 milijuna pretjeranih troskova koje se spominje …. meni je malo cudno da je to otislo na Vegetu i na kako u JL pise "Najviše novca od 40 milijuna kuna otišlo je konzultantima AT Kearnyja"

Ispada da smo na TV gledali samo Vegetu, a da je ovih konzultanata tamo bilo kojh 200 ljudi

Ideje naše benzin Vaš!

New Report

Close