Počelo ljetno računanje cijena: punjene paprike 105, kava 25 kuna!

Naslovnica Forum Komentari članaka Počelo ljetno računanje cijena: punjene paprike 105, kava 25 kuna!

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Nek se bogate, dosad su lažirali promet i krali porez, a sada kad se porez smanjio 15%, cijene su ostale iste.
Bravo Slavek izbio si si barem milijardu na razlici povečanja prometa (fiskalizacija) i smanjenja poreza.
Kad se šišaju ovce, onda treba i država dobiti svoj dio kolača.

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.

Bitno da njima ostane vise u dzepu(hoteli, kaficari itd), a meni je hrana i dalje s pdvom od 25%. Apsurdno.

takve su cijene u Anconi,šta se žestite?normalne EU cijene,šta bi mi davali hranu po restoranima ispod cijene i još šta je naša definitivno kvalitetnija?da bi se nekavi kvazi menager ožderava na naš račun!

U Anconi su i plače 2000e tom konobaru sa naoteklim zglobovima kojeg natjeruješ 12 sati, a plačaš mu 8, bez slobodnog dana.

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.

To je slobodno trziste. Ako netko moze prodati kavu za 25 kuna, zasto bi je prodavao za manje. Ako ne bude islo smanjit ce cijene ili ce propasti.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Umjesto sto placete, odite fino na godisnji odmor u Njemacku, Grcku, Tunis, zapravo cijeli svijet imate na raspolaganju. Tamo ce vas cijeniti i za svoj novac cete dobiti uslugu koju zasluzujete a kad se vratite, necete imati osjecaj da su vas opljackali. To se zove sloboda izbora…

Mene ne smeta , što taj ugostitelj cijeni obrok 105,00 kuna, tko ga briga, nek
plati -tko hoće, ja bome- neću.
Ali, me smeta – što je napuhan i arogantan zbog toga jer je skuhao papriku,
koja gostima – nije dovoljna jer traže još, a što znači- da se nisu dovoljno
najeli….jer, da je porcija dovoljna , kako to misli gazda- bilo
bi drukčije na tanjuru.
Tko je on da ocjenjuje standarde filane paprike, ministar turizma- pa , da
objašnjava da mu je paprika dovoljno velika – za tu cijenu….to su
oni muškarci- kojima je sve veliko- što oni ocjenjuju……a onda se pitaju,
što im žene vide kod drugih!………
Ajde, koje je veličine u promjeru-ta čuvena paprika u Splitu..šta u nju stavlja, organski uzgojenu teletinu na 4.tom katu na Mejama???

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Da on tu papriku ili kavu nemože prodati za tu cijenu sam bi smanjio cijene. Ako može onda je napravio dobar posao.

Meni je i struja, voda, internet, telefon preskup ali ipak plaćam jer mi treba, ta kava mi netreba i ja je neću piti niti plaćati, ali očito ima dovoljno onih koji hoće.


….to su oni muškarci- kojima je sve veliko- što oni ocjenjuju……a onda se pitaju,što im žene vide kod drugih!………

Miami znaci ti isto ko i ja mislis da je tehnika nebitna. Evo sto je zdravo i jednostavno seljacko razmisljanje. Koliko bi bolje zivili da imamo vise ovakvih ljudi na pozicijama umjesto ovih prodavaca magle.
Idem jutros odma pitat ovoga vlasnika elitnog restorana na Pjaci gdje kupuje ove jumbo paprike jer ovo jedino mogu biti hibridi(tzv kastelanski monstrumi) iz Kastelanskih staklenika u koje stane dvije ako ne i tri paprike i pasticadu u koju valjda stavi cijelo govedo i brujet od kirnje od 50 kila. Nego ne kuzim jer sam ovdje sjedio proslo ljeto sa ekipom koji su vidljivo bili stranci i ni jedna cijena nije bila van normalnih okvira. Valjda se jadan ovu godinu osilio jer zena hoce bar 5-6 pari sandala iz Karle i sto ce jadan covik kad rospija nema mjere. Ali odem jutros do njega provjerit cijene pa javim.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

popio sam na tom mjestu par pića. pozicija odlična.usluga vrhunska.može se piće kupiti u konzuma u matošićevoj ili kod ribarnice, pa pravac matejuška.

New Report

Close