Po prvih 7 mlrd. kuna Linić ide već idući mjesec

Naslovnica Forum Komentari članaka Po prvih 7 mlrd. kuna Linić ide već idući mjesec

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ne ide Linić o nista, to će sve platiti hrvatski porezni obveznici.

Plaća se debela birokracija koja postoji da bi dizala ruke i bacala pravovaljane listiće prilikom glasanja za parlament.

To su ti novci i tamo idu, kupovanje političkih bodova.

Krkani.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Gospodin Linić se ponaša kao Alfa i Omega ekonomskog spasa Hrvatske . Taj nikog ne pita za mišljenje i sve što izgovara je bahato i samodopadno lizanje. vlastite guz ….
Nepristojno ?
A to što on i njemu slični već više od 20-tak godina jest pristojno ???
Apsurdno je da cijela garnitura saborskih zastupnika svih ovih godina igraju šah , razlika je samo što promjene “boje figura” , a narod je u šah -mat poziciji.
Nisam vjerovala da postoje ovakvi autokrati , fanatici , i doista bolesni ljudi ( virus zvan pohlepa + narcizam + kleptomanija ) ,ali prevarila sam se. Ni u teorije zavjere a čini mi se da ispuštaju nekakve otrove u atmosferu koji imaju za posljedicu slijepu poslušnost i čine od nas đankije ovisne o njima samima….
Hrvati su , ali svi hrvati Trnoružice. Uspavani. Nitko da se buni zbog stanja nacije.

REVOLUCIJA !!!

PO MOM MIŠLJENJU JEDINO LOGIČNO RJEŠENJE….JER SVI ONI SINIŠE OGROMNE MIROVINE SJEDEĆI U SABORU I JEDU TAMO BESPLATNO , DEBLJAJU SE I PIJANI LAPRDAJU O ZAKONIMA PROTIV NARODA .

GOSPODO, KAKO VAS NIJE SRAMOTA I BOJITE LI SR BOGA ???

Sorry na gramatici i drami,. ali tako jest i točka.

New Report

Close