PLVA (Pliva d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PLVA (Pliva d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


quark: ” hakela9: ” Skinite ih s’ linije!!!!![smiley2] ” I kako ti je sad? Na PTKM je tako svaki dan. ” Meni je fino, pa zar se ne osjeti doza zeke u mom postu?[smiley2]

A u mom? Zar se ne vidi osmjeh na mom ovom avataru.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Stvarno si se proljepšao.

O’ Edo stigao si na smjenu!!![smiley2]
Ali si pogriješio temu ,znaš što nas čeka noćas!!![smiley6]

Laku noc svima a ne samo njima. Krepava mi baterija a ne dize mi se. Howgh

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


Laku noc svima a ne samo njima. Krepava mi baterija a ne dize mi se. Howgh

Laku noć, i mirno spavaj pod svojim šatorom!!!!!!


Laku noc svima a ne samo njima. Krepava mi baterija a ne dize mi se. Howgh

Davno sam čitao Karl Maya ali ne sjećam se da je spominjao bilo kakve baterije?

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

U slučaju pozitivnog ishoda Barrove ponude u kojem je roku isplata. 14 ili 30 dana?


U slučaju pozitivnog ishoda Barrove ponude u kojem je roku isplata. 14 ili 30 dana?

Ako sve prođe dobro, zakonski rok za isplatu je 14 dana (od zadnjeg dana važenja ponude).

Eto, za mene je priča o Plivi gotova![smiley2]
Kako sam Plivu počeo skupljati još u ožujku, ne skidam osmjeh s lica kada pogledam svoj račun kod brokera. Još koja ovakva storija i odoh ja u prijevremenu mirovinu………
Što drugo da vam kažem nego … idemo dalje![smiley11]

La vita e bella!

Cestitam kolega.[smiley2]

Meni fali jos jedna – dvije dionice a la Beljara do prijevremene.

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."


Cestitam kolega.[smiley2] Meni fali jos jedna – dvije dionice a la Beljara do prijevremene.

Razmislite kolega o CG i makedoniji ako želite nešto kao beljara,od svibnja se dobar dio dionica poduplao

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

http://tzombix.blog.hr/

U ime svih njih s večere u Veroni
Za obrani Ive ja spjevao sam stih
I ako još ne znam sto jeli su oni
Jer bio sam daleko od njih

Al’ javnost sad meni još pitanja sprema
I prijeti nam prijeti ko duboki vir
Jel’ postoji taj račun ili ga nema
Tko je platio taj lopovski pir

Računčić je kod nas

Sumnjaju neki da to je sad pogrešan smjer
Da igra sa Plivom i nije baš fer
Al’ u nama svima je lopovski plam
I kažem vam sto dobro znam

Racuncic je kod nas

U nama je sudbina budućih dana
I neki se spravom i pale za nju
Jer veći smo lopovi od partizana
A svi znaju zašto smo tu… da opljačkamo vas

Sumnjaju neki da to je sad pogresan smjer
Da igra sa Plivom i nije bas fer
Al’ u nama svima je lopovski plam
I kažem vam šta dobro znam

Računčić je kod nas
http://tzombix.blog.hr/

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]

Pliva je završena priča.
4.305.729 – BARR Laboratories Europe B.V.
Bez državnih, pretpostavljam.
Pozdrav
P.S.
Upisujem si prodaju po 820 bez provizije.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

New Report

Close