PLVA (Pliva d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PLVA (Pliva d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


plavi: ” Treba sve rasprodati sutra, PBZ prvo jer je puno narasao u zadnje vrijeme . ” Kaj je stigao margin, kolega?[smiley2][smiley2][smiley2]

Ma kakav margin, treba prodat dok se stigne.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


plavi: ” Treba sve rasprodati sutra, PBZ prvo jer je puno narasao u zadnje vrijeme . ” Kaj je stigao margin, kolega?[smiley2][smiley2][smiley2]

Ja isto mislim da bi PBZ mogao najviše pasti u slučaju korekcije. Nista, sutra ću se postaviti na 900 kn pa ako prođe dobro ako ne, ne.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

ma ljudi , sranje je to. ja sam vec maknuo sve naloge sa kupnje, a prodaju postavio 5% ispod danasnjeg bida. i molim boga da mi prodje na otvaranju

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

Ja isto mislim da bi PBZ mogao najviše pasti u slučaju korekcije. Nista, sutra ću se postaviti na 900 kn pa ako prođe dobro ako ne, ne.

Ja ću ti prodati svoje po 900 pomnoženo sa Liborom.
[smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


studoš: ” plavi: ” Treba sve rasprodati sutra, PBZ prvo jer je puno narasao u zadnje vrijeme . ” Kaj je stigao margin, kolega?[smiley2][smiley2][smiley2] ” Ja isto mislim da bi PBZ mogao najviše pasti u slučaju korekcije. Nista, sutra ću se postaviti na 900 kn pa ako prođe dobro ako ne, ne.

Ma je , i ja se bojim znaš, možda bi još više mogle pasti one dionice sa neispunjenim očekivanjima BRA analiza , jer kada ljudi shvate da BRA analiza nije donijela očekivani rast , a još k tome nastane korekcija, ode to kojih 20-30% u tjedan -dva dolje.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ja molim moderatore da se probude i naprave malo reda na Forumu. Kakvo je to pisanje van svake teme. Uzas

[color=blue][i]NA STRANI ISTINE !!![/i][/color]

Tako je, ova diskusija je za Bez cenzure a ne ovu temu.

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

Skinite ih s’ linije!!!!![smiley2]

ma nema veze. ionako ce ova tema uskoro zamrijeti [smiley2]

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.


Skinite ih s’ linije!!!!![smiley2]

I kako ti je sad? Na PTKM je tako svaki dan.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Zblokirajte im IP adrese, hi,hi,hi polijte ih vrelim uljem[smiley1] Uzmite im stereo na neko vrijeme

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


hakela9: ” Skinite ih s’ linije!!!!![smiley2] ” I kako ti je sad? Na PTKM je tako svaki dan.

Meni je fino, pa zar se ne osjeti doza zeke u mom postu?[smiley2]

New Report

Close