PLVA (Pliva d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PLVA (Pliva d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Uvazeni kolega Znanac misli da je to TNPL gdje je pogodio skoro sva kretanja cijene dionice i dividende.[smiley2]

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."


Uvazeni kolega Znanac misli da je to TNPL gdje je pogodio skoro sva kretanja cijene dionice i dividende.[smiley2]

Ah kolega, ako se ne varam i vi ste bili u taboru koji je navlacio crne sumnje…[smiley10]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Uvaženi kolega tima primjećujem trunku ironije na Vašem postu. Naime malo ste se preračunali u zbroju dionica Plive. Neće to baš tako lako ići. Siguran sam da plavi viking drži 25%+1 dionica čvrsto u svojim rukama. A on neće prodavati. Nažalost mislio sam da će potpredsjenik Vlade bar jednom održati riječ i poštivati svoju odluku. Nažalost teško mi je palo njegovo tumačenje: Promjenila se ponuda pa smo promijenili zakon. A onaj Linić izgleda mu ko brat. Teško je reći ko više laže. A penzići samo pitaju: Gdje su pare ?

No bilo kako bilo 11.10. ćemo vidjeti ima li Barr više od 50%.

A ako ima nadam se novoj blue chip dionici na našem tržištu: TNPL sa većinskim vlasništvnom Lenca i Ninskog blata.

Mirno more i nemiran san za Brku.

@znanac
Nazalost pristojnost mi prijeci da vam iskreno i plasticno kazem sto to Mali Plavi Viking drzi cvrsto u rukama.

tima:

Uvazeni kolega Znanac misli da je to TNPL gdje je pogodio skoro sva kretanja cijene dionice i dividende.[smiley2]

Ah kolega, ako se ne varam i vi ste bili u taboru koji je navlacio crne sumnje…[smiley10]


@nathan49
Na sto Kralj od Adrisa misli ? Na TNPL ili PLVA?

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."

Pa da ste u talu sa cijenjenim kolegom znancem prosipali crne prognoze o mogucnosti da Barr skupi 50%… kako je to ono neko jednom rekao – nemos bit i švabo i partizan [smiley2]

http://www.bug.hr/ostav/index.asp?id=57678&page=1

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Dokaze kolega a ne obecanja. Dokaze ili cu vas tuzit gradskom vodovodu…[smiley2]

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."

Barru još samo treba 16% dionica koje drže ameri, a vjerujem da su se oni ipak dogovorili.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

gledam sad na SDA, pa Barr bez udjela drzave drzi vec 22%. sa drzavnim je to 40%. sve smo blizi. a vjerujem da ce se u Deutche bank skupiti bar 10%

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

Ništa od svega , sve pada u vodu, imam dojavu ,neprovjerenu, da actavis drži asa u rukavu.
Izgleda da je neizvjesno sa Templetonom……

Treba sve rasprodati sutra, PBZ prvo jer je puno narasao u zadnje vrijeme .

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Ništa od svega , sve pada u vodu, imam dojavu ,neprovjerenu, da actavis drži asa u rukavu.
Izgleda da je neizvjesno sa Tepletonom……

Treba sve rasprodati sutra, PBZ prvo jer je puno narasao u zadnje vrijeme .

gle stvarno, tek sad sam skuzio da pisem gluposti. sutra na otvaranju lupajte po bidu jer ce vam biti zao.

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

Da možda mi nije ovo bilo u interesu reći , ali poštenje iznad svega.
Tko prije proda po bidu , taj možda nešto i usičari.
Neka ne zavara ako bude na bidu poveća količina kupnje, posebno na PBZ, dok ova informacija, ako se pokaže točnom, stigne do svih, biti će prekasno.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Treba sve rasprodati sutra, PBZ prvo jer je puno narasao u zadnje vrijeme .

Kaj je stigao margin, kolega?[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

New Report

Close