PLVA (Pliva d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PLVA (Pliva d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


plavi: ” gostic: ” ” Plavi, plavi, što sve ne napisa za svoj PBZ. Kako god okrenuo, Plivu je prodao PBZ (uključujući i PBZCO). A PBZCO nije mogao ući u PBZ, al ti sve to valjda dobro znaš. Pitam se samo koja ti je onda namjera bila… ” U pravu ste kolega nathančetrdesetsedam PBZCO nije mogao ući u PBZ, barem ne neposredno. [smiley1] ” ups, moja isprika , milsio sam da piše nathančetrdesetsedam , a piše Gostic. Kolega kakvo je stanje na Žitnjaku , ima li kakvih dobrih vijesti?Vidim prestalo trgovanje.[smiley1]

Naravno da se ne trguje kad više nitko nije u njemu. Se možda piše o njemu na forumu? Morate znati da je Žitanjak bio solidna i brza zarada.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Vidim da kolega plavi, zastitnik Prke i PBZ-a, ponovno vodi krizarske ratove… e moj kolega tesko da su mogli upucati na burzu onih milijardu kuna tako brzo i na njima zaraditi 150 milja kuna, jako tesko… odgovarao bi meni neko za tu prodaju pod stolom da nismo u ovoj banana drzavi

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje


Naravno da se ne trguje kad više nitko nije u njemu. Se možda piše o njemu na forumu? Morate znati da je Žitanjak bio solidna i brza zarada.

Želite reći kolega da je Žitnjak bio solidna navlakuša nekih , i da onaj koji je ostao u njemu može sjest i plakat??

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Kolega je zato i napisao ŽITANJAK a ne Žitnjak.[smiley1]

Meni i Vama uvaženi kolega to može biti smiješno, a neki možda sjede i plaču nažalost

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Kao i oni jadnici koji su ulagali u PBZ mirovinski[smiley2]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

A mogli bi plakati i oni koji dangube u Terrafirmi …[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


A mogli bi plakati i oni koji dangube u Terrafirmi …[smiley2]

Cisto sumnjam, ocemo baciti okladu?[smiley2]

A ako ce i plakati, to ce biti suze radosnice[smiley2]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Naravno da se ne trguje kad više nitko nije u njemu. Se možda piše o njemu na forumu? Morate znati da je Žitanjak bio solidna i brza zarada.

mislim da nam kolega quark ovaj put nije u pravu. odnosno spekulantima je donio lijepu zaradu, no najvise ce zaraditi oni koji ga jos cuvaju.

jel zna netko koliko je bila teska prodaja nekretnina ZTNJ u ovoj godini. prodavale se nekretnine u jednom hrvatskom gradu koje su bile u vlasnistvu…[smiley1]

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.


quark: ” Naravno da se ne trguje kad više nitko nije u njemu. Se možda piše o njemu na forumu? Morate znati da je Žitanjak bio solidna i brza zarada. ” Želite reći kolega da je Žitnjak bio solidna navlakuša nekih , i da onaj koji je ostao u njemu može sjest i plakat??

Zašto plakati pa još uvijek je bid na 400 kn što je dosta visoko i pitanje je vremena kada će opet gore. Ste primjetili da u korekciji nitko nije prodao niti jednu dionicu? Zašto navlakuša? Žitanjak vrijedi puno više od trenutne cijene na tržištu. Moj je problem što sam trejder i neda mi se čakati. Ja samo lovim valove koje netko drugi stvara.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Ja sma prodao u korekciji…i jos jedan fond kolega quark…i nisam pozalio…samo sto je fond prodavao i ispod 400[smiley2]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


plavi: ” quark: ” Naravno da se ne trguje kad više nitko nije u njemu. Se možda piše o njemu na forumu? Morate znati da je Žitanjak bio solidna i brza zarada. ” Želite reći kolega da je Žitnjak bio solidna navlakuša nekih , i da onaj koji je ostao u njemu može sjest i plakat?? ” Zašto plakati pa još uvijek je bid na 400 kn što je dosta visoko i pitanje je vremena kada će opet gore. Ste primjetili da u korekciji nitko nije prodao niti jednu dionicu? Zašto navlakuša? Žitanjak vrijedi puno više od trenutne cijene na tržištu. Moj je problem što sam trejder i neda mi se čakati. Ja samo lovim valove koje netko drugi stvara.

Aha, oprostite onda, krivo sam protumačio Vaš prethodni post.
Obzirom je kolega Sasko još uvijek u Žitanjaku , za njega sam siguran sam da neće biti suza, vidi se po avataru da je veselije prirode.

P.S. Neće mi valjda kolega Sasko zamjeriti nisam ništa loše mislio…

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close