PLVA (Pliva d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PLVA (Pliva d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

uložite novce u jedan od fondova i neka se fond menadžeri misle za Vas ???

Sve je to OK, ali AZ OMF sigurno neće još neko vrijeme ulagati u dionice izvan prve kotacije a do tada ili obveznice ili prva kotacija. Iznos keša im je isto ograničen tako da niti keš ne dolazi u obzir.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Evo baš gladam Dnevnik. Prilog o Plivi odiše optimizmom. Večeras u Otvoreno o prodaji Plive.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.


uložite novce u jedan od fondova i neka se fond menadžeri misle za Vas ???

Možda nije loše,jer nose 20-30%,ali meni je slađe razbijati glavu i godišnje napraviti 100%,veći rizik,veći profit…

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Nije loše ali još samo 7 radnih dana, a moja procjena je da do petka na saldu Barra neće biti više od 6-7%.

Bolje ti ide s TNPL. Ili ne?

All shipping lanes lead to China.

Gledam Otvoreno – podpredsjednik Vlade Polancec tvrdi da je sa Actavisom tri puta dogovarao sastanak i da su Actavisovci tri puta otkazali vec dogovoreni termin!!!!
Da li to znaci da su cijelo vrijeme lagali kako ih Vlada ne zeli primiti?

Ljubo Jurčić, bivši ministar gospodarstva: " S ekonomskog gledišta, dionice Ine ne isplati se dati ni bivšim zaposlenicima ni umirovljenicima i braniteljima jer je riječ o nacionalnim resursima kojima trebaju upravljati profesionalci koji će Ini povećati vrijednost i razviti je." Zagreb, 29.04.2006.g

Izgleda da, da.

Što li oni spremaju. Nekako mi se čini da ovo neće ovako mirno završiti.[smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Ako Barrova ponuda uspije isplata ide od 04-20. 11. 2006,to je meni OK

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

http://www.poslovni.hr/Default.aspx

Izišlo jutro : Sanader uvjerava dioničare da prodaju dionice

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Stanje na 05.10.2006.

1.422.568 deponiranih dionica u SDA

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica

Trenutno, ako zbrojim i ono od HZMO, stanje na današnji dan:

Ukupno: 4.539.695 ili 24,41%

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica

Sad je red na Templeton.

Ljubo Jurčić, bivši ministar gospodarstva: " S ekonomskog gledišta, dionice Ine ne isplati se dati ni bivšim zaposlenicima ni umirovljenicima i braniteljima jer je riječ o nacionalnim resursima kojima trebaju upravljati profesionalci koji će Ini povećati vrijednost i razviti je." Zagreb, 29.04.2006.g

New Report

Close