Peticija za produljenje radnog vremena Burze do 17 sati

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Peticija za produljenje radnog vremena Burze do 17 sati

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Moj glas za 12-18h.
Ubi me ovo rano dizanje svako jutro…


Moj glas za 12-18h.
Ubi me ovo rano dizanje svako jutro…

….da nije losa ideja makar bi onda neko mogo zahtjevati da burza radi od 0-24 jer svako ima razliciti bioritam
pofuk

Najbolje od 11 do 19,al da početak i kraj označi zvonjava svih crkvenih zvona u trajanju od tri minute……neda mi se svaki čas dizati glavu s jastuka da vidim kolko je sati… [angry] .Prije 11h nikako nije dobro,od 10 do 11 napravim najviše glupih poteza…. [cry]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Dajte prestanite fantazirati i radije pokrenite akciju za nešto korisno i u praksi izvedivo.

Recimo da se FI smiju objavljivati samo prije ili nakon radnog vremena burze.

Samo nakon radnog vremena burze.


Dajte prestanite fantazirati i radije pokrenite akciju za nešto korisno i u praksi izvedivo.

Recimo da se FI smiju objavljivati samo prije ili nakon radnog vremena burze.

Ako bi burza radila sa pauzom između 12 i 14 sati ja sam za to da se u toj pauzi objavljuju financijski izvještaji.

Ich Boss, Du nix

što ima veze kada radi bitno je da se zaradi [thumbsup]

Obrij me, majko, motornom pilom...

Aj moderator zatvaraj ovu temu….2 Hrvata-3 stranke
ne moš vjerovati ali tako je i ovdje [lol]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Aj moderator zatvaraj ovu temu….2 Hrvata-3 stranke
ne moš vjerovati ali tako je i ovdje [lol]

tako je, potrebno je zavesti diktaturu proleterijata, pod hitno nacionalizirati burzu i uvesti porez na trgovinu dionicama, zatim kad propadne onda je treba prodati strancima ili Hrvatima povratnicima u tranzitu [thumbsup]

Ich Boss, Du nix


Hrvatima povratnicima u tranzitu [thumbsup]

Recimo Končaru između služenja dvije zatvorske kazne. Ili nekoj "developerskoj" firmi kada se vrati sa kolektivnog godišnjeg.

Keš je trenutno princ, do kraja godine biti će kralj a u 2010 car ili diktator!

ja bi burzu uvrstijo na burzu
čujem da su dali dobru dividendu ove godine

JEST ĆU JA I ŽIREVA AKO TREBA



Aj moderator zatvaraj ovu temu….2 Hrvata-3 stranke
ne moš vjerovati ali tako je i ovdje [lol]

tako je, potrebno je zavesti diktaturu proleterijata, pod hitno nacionalizirati burzu i uvesti porez na trgovinu dionicama, zatim kad propadne onda je treba prodati strancima ili Hrvatima povratnicima u tranzitu [thumbsup]
[/quote]

kad će da uvedu opcije na glupost…………..ja bi uzo malo opcija na hanfu

http://www.kucilooro.webs.com/

New Report

Close