PBZ (Privredna banka Zagreb d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PBZ (Privredna banka Zagreb d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kakve ovo ima veze sa PBZ, gospodine Kadija

dabel, 22.12.2020. u 16:46

Kakve ovo ima veze sa PBZ, gospodine Kadija

ne uočavaš li poveznicu između toga da pozoveš hrpetine ljudi na skupštinu i da otvoriš kafić kraj Pule? koji će događaj biti mnogoljudniji?

Bit će da kadija dobro zbori. Spasili su se kaznene prijave ali se priča da jako puno onih koji su prodali dionice traže odvjetnike

https://www.index.hr/vijesti/clanak/organizatori-okupljanja-u-spanskom-dobili-kaznenu-prijavu-pokrenuli-peticiju/2241838.aspx

Izgleda da ni ove godine ništa od dividende…

Nitko ne komentira objavu o micanju sa burze. Što to točno znači za nas male dioničare? Prodaja po prosječnoj cijeni zadnja tri mjeseca?

Ako je tako, i ako gledamo ponderiranu cijenu od 01.01.2021. onda bi ona bila 853 kn ako sam dobro izračunao. Dosta više nego se danas trguje..

Mislim da je ponderirana cijena manja od 853 kn?

Molim matematičare za točnu brojku. Hvala😎

Jutros sam racunao…830kn

Rastimo zajedno...

Zašto se onda trguje po 815,ako se može dobiti 830 za 4 mjeseca po istiskivanju🤔🤔

Spominje se delistiranje i otkup dionica od onih koji glasaju protiv.

Iako sam protiv ne mislim glasati protiv tako da mi dionice ostaju do daljnjeg (prodaje ili eventualnog istiskivanja….)

Tri mjeseca prije objave. Ne gledate dobar datum i zanima me tko je tu od vas izračunao ponderirani prodjek.

bokyklc, 09.03.2021. u 14:38

Spominje se delistiranje i otkup dionica od onih koji glasaju protiv.

Iako sam protiv ne mislim glasati protiv tako da mi dionice ostaju do daljnjeg (prodaje ili eventualnog istiskivanja….)

Ako glasas protiv nece te automatski isplatiti. Imas nakon upisa skupstine jis 2 mjeseca da podneses zahtjev da te isplate. Bez zahtjeva nesmiju isplatiti.

Ovo je “samo” odlazak sa burze i isplata onima koji se s tim ne slazu…ako dodje do istiskivanja a lako da hoce..cijena moze bit drugacija..Drustvo nakon sto nije na zse vise ne podljeze pod zakon o trzistu kapitala i ne mora se obazirat na nikakve pondere.. prosjeke..

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

New Report

Close