PBZ (Privredna banka Zagreb d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PBZ (Privredna banka Zagreb d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nedaju se brokeri PBZ -a ..Zabinim….utakmica traje..

Pa, valjda im je PBZ dao svoje obveznice ko jamstvo za kredite koje su tamo uzeli po 0.000071 %..a nama prodali samo za 7 %.. …

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

to znaci tromjesecni prosijek i ako bog da neka premijica i out mislim squeezout

Ne sviđa mi se porast cijene ako je na smješno malom prometu…
Nadam se da nije u pitanju neki fond koji si malo popravlja trenutnu cijenu…

Vjerojatno ide squeeze-out, večinski došao na 97%….

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Ako i ide, nejde po prosjeku zadnja 3 mjeseca..a po realnoj cijeni može ovo jako visoko..mogli ,bi na visine iz 2007.g…2000 kn.

Poslije dividende uvijek ili gotovo uvijek slijedi pad dionice veći od dividende, tako da me dividenda baš i ne raduje pretjerano.

ako si kupio na vrijeme i drzis godinama nemas taj problem.

primjer ERNT pogledaj cijenu prije 10 god..i divke zadnjih godina..[emo_namigusa]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ima li INTESA obvezu objaviti ponudu za preuzimanje( ne mislim na istiskivanje )
za preuzimanje od preostalih dioničara po cijeni po kojoj je stekla ovih 20,88%?

Nije li Zaba imala tih 20-tak posto? Nisam očekivao da će to prodati.[emo_mrgud]

Samo ostankom na burzi cijena može jako gore, do cca 2000 kn a nadam se da bi to vlasnicima odgovaralo zbog boljeg rejtinga.

http://www.zerohedge.com/news/2016-01-18/italian-banks-collapse-short-sales-banned-loan-loss-fears-mount

Zanimljiv članak.

Kako je bilo i najavljeno za danas sjela je dividenda…

PBZ-u dionice banke Koper a Intesi Sanpaolo PBZ-ova lova (zadržana dobit) ?

New Report

Close