PBZ (Privredna banka Zagreb d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PBZ (Privredna banka Zagreb d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tek sad sam pročitao na e-mailu od PBZ-a da je Intesa proglašena najboljom bankom u Italiji 2012.g. a PBZ isto tako za najbolju banku u HR 2012.g.[emo_palacg]

Čeka se da netko “veći” pokupi sve do 600 kn a tek tada će mali kupovati!?[emo_zacudjen]

Koliko ja pratim od početka tjedna nije stavljena na prodaju ni jedna dionica.
Veliki nemaju što kupiti a mali se boje kupiti. Iako neznam zbog čega, ako će se oporaviti gospodarstvo, oporavit će se i banke, pogotovo PBZ.
Znamo da prvih 10 vlasnika imaju preko 98 % i da oni ne prodaju, to je razlpg što prodaje gotovo nema. A kad veliki odluče dići će je na cca 1000 kn. Vidio već više puta na ovoj dionici.
LP
P:S: Čekamo vijest o dividendi.

http://www.business.hr/ekonomija/banke-su-u-boljoj-situaciji-nego-sto-smo-mislili


Dobio potvrdu od SKDD o isplaćenim dividendama i naplaćenim porezima i prirezima ali nema o PBZ-ovoj didvidendi.
Jel tu potvrdu neko već dobio?

Da li netko zna kako dobiti potvrdu za dividendu? Nije mi jasno zašto se to ne može dobiti. Koliko se sjećam isplata dividende nije išla preko SKDD-a pa zato valjda nema potvrde od njih…

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

Poslao sam upit na mejl ‘pbz365@pbz.hr’ i dobio potvrdu poštom.
Ne znam da li bi je dobio i bez slanja mejla?
Predao poreznu prijavu danas – treba IBAN banke kod koje imate tekuči upisati.

lp

Isplata je išla direktno iz PBZ-a, pa oni šalju i potvrde. Ja sam im poslao mail, pa su me lijepo nazvali i poslali mi potvrdu poštom. Bili su vrlo ljubazni i susretljivi, ali ne znam zašto to ne rade automatski, kad se zna da to svima treba.

Hvala puno!

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

Da li znate treba li predavati za poreznu prijavu ako ne očekujete povrat, tj,porez i prirez su naplaćeni trebam li predavati poreznu prijavu za dobivenu dividendu ako ne oćekujem povrat.
Zahvaljujem

Dividenda cca 45kn…

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

http://www.novilist.hr/Vijesti/Gospodarstvo/Profit-banaka-PBZ-iznosi-cijelu-dobit-iz-Hrvatske-Erste-trecinu

Zna li netko ex dividendu day? Hvala!
P.S. malo mi je neajsno, piše skupština 29.3. i onda navode 27.3. umjesto 26.3.?

New Report

Close