PBZ (Privredna banka Zagreb d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PBZ (Privredna banka Zagreb d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Plavi…nemoj se mučiti……. tko prodaje….. pročitaj moj komentar za PBZ….na komentarima
trgovanja….i problem riješen…….. Lijepi pozdrav…nakon ispitivanja tržišta, nalog je storniran..o.k.?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Plavi…nemoj se mučiti……. tko prodaje….. pročitaj moj komentar za PBZ….na komentarima
trgovanja….i problem riješen…….. Lijepi pozdrav…nakon ispitivanja tržišta, nalog je storniran..o.k.?

zasto komentar nije napisan ovdje ako je tema pbz tj zasto ga admin nije premjestio?

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..

Zato , jer je komentar o PBZ-u , zapravo bio odgovor na navlačenje kolege-Volksbank…pa je urednik
ostavio odgovor na tom mjestu…da ostane smislena cjelina….možda je to bilo na best buy-u ..ne znam…nije ni bitno…
Uh , što su se uzvrpoljili bankari…..a nebi malo uložili u cijenu….cicije…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

http://seebiz.eu/hr/banke/state-street-kupuje-odjel-s-vrijednosnicama-intese-sanpaolo,64212.html

Ovo s prodajom PBZ-a i padom dionice uopće nije ništa strašno..jer , pretpostavljam da i djelatnici
PBZ-a imaju pravo pred Božić unovčiti koju dionicu…..

Ono što me ljuti, inače je totalna indiferentnost brokera PBZ-a , koji su najgori brokeri svih vremena, a za dionicu ih je briga ko mene za lanjsko ljeto….

Inače, nije mi jasno , kako sebi mogu dozvoliti ovako bezobrazno nisku cijenu, nikakvu kupnju, nikakvu zainteresiranost, nikakvu perspektivu za dionicu…a ko fol, najbolja banka…..šipak..

Gledajući portfelj dionicu PBZ-a nisam nikad dokupljivala od njenog pada uredno se kreću
rezultati od cca -50 do -60 % od njene uložene vrijednosti….bilo je i boljih situacija koju nisam
iskoristila …..

Bankari – brokeri zovu dioničare u Fondove…pa kak mogu tak nesposobno i neučinkovito voditi
marketing FONDA, a za VLASTITU dionicu se ne znaju pobrinuti……..??!!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Miami draga,
osjećam neku sklonost prema vama pa da vam postavim par pitanja u svezi glede PBZ:
– zašto bi neko želio dionicu gdi je FF valjda 1 %
– zašto bi neko želio dionicu gdi je većinski vlasnik VEĆINSKI?
– zašto bi većinskog vlasnika bolija đon za cjenu dionice? isto mu bila 100 kn ili 700
– zašto bi neko želio dionicu koja ne isplačuje dividendu (vidi gorenavedene misli)
– zašto bi neko želio dionicu banke za koje se iduće godine očekuje smanjenje dobiti (loši krediti)
– zašto pobogu?

Badman………status dionice je za mene SLIKA PODUZEĆA- KOMPANIJE……
Pa, ako shvatimo da im je svejedno , jer nema dividende, i da im ne treba cijena ni 100 m, ni 700
pa kaj onda rade na burzi….smetaju drugima……radi forme se prenemažu skupa sa Zabom i RIBOM
na monitoru….bezprizorno se šuljaju i prave nezainteresirane za događanja …….
Šta će nam takve kompanije….izlistajte ih ….skinite ih s redovnog trgovanja …nek budu u rangu
Pounja …ili ACI-a …oni su mi interesantniji ….
Badman, znaš to su tipične pogreške mene, naivnog dioničara iz rane 2007.g…….sjećaš se
kad su LUKOVIĆU namjestili cijenu 13.400 Zabe , ak se ne varam, da izađe neozlijeđen s bojnog polja… ja sam tad vjerovala u te banke….njihov potencijal..mislila sam , da im je stalo do njihovog
rejtinga na burzi……….ma, ponašaju se ko bogate lijene bitange…..bila sam uvjerena da je
prestižno imati u portfelju jednu bolju banku…ona će biti stup stabilnosti portfelja…
a gle sada…nema ni kupnje…. onda se onak odjedanput neko zblesira i podesi cijenu radi reda..

mah, malo nek cijena ode gore….i steram te banke …… kupit ću rađe bilo što drugo….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Mislin se uzet ovih dionica od PBZ-a pa bo molia savjet kojeg iskusnijeg kolege.
1 prijatel koji trguje mi je rekao da ću moći kupovati uskoro po 440kn pa da malo pričekam.
Šta vi mislite o ovome?

VLAJ - PONOS NACIJE


Mislin se uzet ovih dionica od PBZ-a pa bo molia savjet kojeg iskusnijeg kolege.
1 prijatel koji trguje mi je rekao da ću moći kupovati uskoro po 440kn pa da malo pričekam.
Šta vi mislite o ovome?

prijedi na nesto likvidnije, kvalitetnije… adpl, ptkm, korf pa u krajnjoj liniji bolje i HT. ono sto je ipak krucijalno je pitanje vremenskog roka ulaganja i jeste spremni na gubitak kao i na zaradu.

respect!

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..




Želiš reći da još nije dovoljno pala za ponovni ukrcaj?

Pa zar se tebi loše izvješće i stanje na kupnji i prodaji čini povoljnim za ulaz?????
Prekjučer je bilo na prodaji 750 komada po 630, nije prošlo naravno sada to treba prodati po malo valjda.

Btw. imam jednu dionicu PBZ, a danas sam bio u SDA.

Napisao bih par riječi, ali ne smijem jer su to tajni podaci.

U svakom slučaju toplo bih preporučio kolegi Volksbanki da ode u SDA kako bi vidio tko prodaje i koliko ima komada , a tko kupuje. Ovo je dobronamjeran savjet.

lp
[/quote]

Evo ga, kao što sam i najavio, danas je sve tako fino raslo, a PBZ je padao.
-4,69 % na prometu od čak 169 000 HRK.

Nadam se da su oni koje interesira PBZ bili u SDA i pogledali stanje u knjigi dioničara.
Ali nemojte zaboraviti da morate ići najmanje dva puta tamo kako bi vidjeli tko kupuje a tko prodaje.
Jer prvi puta kada dođete vidite samo početno stanje.

Kao što sam i najavio, kupnje nema a prodati se mora ( onaj tko prodaje ).

Kaže se, stara ruska – Ako ideš brzo sustići ćeš nevolju, ako ideš sporo, nevolja će tebe sustići.

lp
[/quote]

Eto ga.
Valjda čovjeku najviše ide na živce kad mu netko kaže jesam ti rekao.
Zato ja neću to reći.
Reći ću:

JESAM VAM REKAO!!??

Jučer je cijena bila 531 kunu, danas je netko prividno sa 2 000 HRK digao ciejnu na 555 kuna.
Nadam se da će se kolega inverter sjetiti mene i zahvaliti mi što je zahvaljujući meni sačuvao svoje novćeke i nije uzimao na 610.

kolega vidra / Volksbank , kojemu sam počeo prodavati na 720 i završio na 650, nadam se da dokupljujete i time smanjujete ulaz.?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Opet ispravak netočnog navoda.
Kolega Moj Je Najveći, koliko puta vam moram reći da ja nisam Volksbank??
Ili je to samo danas poradi utjecaja alkoholnih para…………..

PS: svaka čast kolegama koji su u PBZ-eu ali ja ovo ni štapom ne bih dirao [lol]

http://www.kucilooro.webs.com/

Veleštovani kolega vidra, kako to sada niste u PBZ-u, i kako to da ste se onda expresno pojavili na temi??
Ako niste u PBZ-u, što vas je navelo na temu PBZ, trebate kredit pa ste išli na forum na temi pogledati koja je kamata??

Pitanje:

a ) Zašto pišete svaka čast kolegama, a ne bi to ni štapom dirali?
To mi ne zvući smisleno?

b nema ( pitanja ).

c ( ipak sam se nećega dosjetio ) ) A bilo vam je lijepo kupovati PBZ po 1 000 i prodati po
koliko već , 1 400 ili 1 500 na moje sdavjete i uvjerenja kako to tada valja kupiti po tim cijenama? A gdje je moja obečana janjetina?

lp
lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close