PBZ (Privredna banka Zagreb d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PBZ (Privredna banka Zagreb d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

koliko ja vidim na 1310 ima još 10 dionica

ZANIMA ME DA JE IGROM SLUČAJA REZULTAT PBZ GRUPE U 2007 GODINI BIO MANJI U ODNOSU NA 2006. GODINU

vjerojano bi cijena dionice bila 0,01 kn, ovo danas nema veze sa pameću u normalnim uvjetima kada su objavili ovakav rezultat cijena bi morala biti veća najmanje 15%, ali i više, ali hrvatska burza nema veze sa pameću

Zrno po zrno pogača, kamen po kamen palača

CIJENA KOLIČINA
1.310,00 20
1.319,00 40
1.320,00 100
1.330,00 50
1.338,00 15

Kako proda po 1310 20 . kom tako dođu drugih 20 komada.I nikako da se pomakne na višu cijenu.I onda će mi reći da dionicom PBZ DRMAJU MALI ŠPEKULANTI!!!! BELIVE THAT!!

meni nije nikako jasno tko ju sada ruši
ako je u vrijeme velikih korekcija i izlaska nekih stranih ulagača preko skrbničkih računa RBA, Erste-a i ABN Ambro Bank london , bilo logično da zbog velike ponude na prodaju , cijena se drastično sruši, nije mi jasno tko sada koči, kada ipak više nema tako velikih izlazaka u kratko vrijeme

da li je u pitanju , samo borba za što jeftiniju kupnju iposlije veću zaradu ili šta..

nek nam malo pojasne ovi koji su jako dugo u ovoj dionici
u čemu leži kvaka i zašto se čeka na pumpanje ove dionice[shocked]


Kako proda po 1310 20 . kom tako dođu drugih 20 komada.I nikako da se pomakne na višu cijenu.I onda će mi reći da dionicom PBZ DRMAJU MALI ŠPEKULANTI!!!! BELIVE THAT!!

Dva PBZ skbnička se dodaju, ali više kupuju nego prodaju, to se vidi iz SDA top 10. Skupljaju od malenih paničara

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

Upravo tako. Ali danas im je dosta “plijena” poispadalo. U ponedjeljak će još i više.

http://www.liderpress.hr/default.aspx?sid=39507&gid=257497


http://www.liderpress.hr/default.aspx?sid=39507&gid=257497

Da, mogli bi se malo vise potrudit sa tom dividentom
Pitam se dali bi se vec jednom mogla desiti isplata izvanredne dividende…


http://www.liderpress.hr/default.aspx?sid=39507&gid=257497

A di su naše dividende. Nigdje se ne spominja ništa.[huh][angry] [angry]

Ovo je katastrofa. Od kada su talijani preuzeli pbz i zabu, dividende nema ili je smiješno mala. Oni zadržavaju dobit a cijena dionice konstantno klizi. Mislio sam danas dokupiti, ali ništa od toga. Ima i drugih dionica na našoj burzi, a ove prodajem prvom prilikom.

Nemoj B.R. :
OVO JE NA PRODAJI, dovoljno govori:

Top ask CIJENA KOLIČINA
1.330,00 50
1.338,00 3
1.339,00 47
1.340,00 30
1.346,96 10
1.347,00 21
1.347,40 20
1.347,80 10
1.349,90 18
1.369,99 37


Ovo je katastrofa. Od kada su talijani preuzeli pbz i zabu, dividende nema ili je smiješno mala. Oni zadržavaju dobit a cijena dionice konstantno klizi. Mislio sam danas dokupiti, ali ništa od toga. Ima i drugih dionica na našoj burzi, a ove prodajem prvom prilikom.

Ako si htio dividendu ili ako samo zbog toga investiraš ima firme kao što su HT. Samo ti prodaj ako želiš, stvar osobnog izbora, ali teško kad je cijelo tržište u padu da ti bilo što raste [shocked]

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

New Report

Close