PBZ (Privredna banka Zagreb d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PBZ (Privredna banka Zagreb d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Trigger:

domic.d: ” Slazem se s time da bi mogli dotaknuti dno ovog tjedna.. Ali nikako da je od sljedeceg tjedna oporavak! Po meni dionica se nece micat s mrtve tocke sve do izvjesca! ” Uvaženi kolega, pa ako dotaknemo dno onda je samo jedan smjer i to prema gore. Kojom dinamikom ćemo prema gore, vidjeti ćemo. [smiley]

danas dinamika odlična. Još par takvih dana pa smo prema starim razinama[rolleyes]

vidjet cemo koliko ce dugo trajat “takvih par dana”.. [rolleyes]

dule5:

Trigger:

domic.d: ” Slazem se s time da bi mogli dotaknuti dno ovog tjedna.. Ali nikako da je od sljedeceg tjedna oporavak! Po meni dionica se nece micat s mrtve tocke sve do izvjesca! ” Uvaženi kolega, pa ako dotaknemo dno onda je samo jedan smjer i to prema gore. Kojom dinamikom ćemo prema gore, vidjeti ćemo. [smiley]

danas dinamika odlična. Još par takvih dana pa smo prema starim razinama[rolleyes]

vidjet cemo koliko ce dugo trajat “takvih par dana”.. [rolleyes]

Samo da ide uzlazno kako je išlo nizbrdo [proud], bez blokada, samo lagano po 6-9% po danu, skromno [thumbsup]

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

Collina . Kao na slici.[thumbsup]


molim nekoga za odgovor: –kad je skupština

ja sam nesl. čuo krajem 5 i početkom 6. mjeseca (svibanj-lipanj)

[thumbsup]

Tu su moji znači!…

Jao si ga meni, pbzeeee [undecid]

joj što me pbz ponovo svrbi

mi smo ipak zemlja slučaj

Hajde, malo se barem zeleni… ići će sporo – sve dok se ne maknu oni stranci sa svojim glupim certifikatima (koji su zapravo kao tiket za kladionicu [angry] ) – ali vratit će se na zasluženu cijenu.

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

He-he… nije trebalo dugo čekati, evo naloga na prodaji… opet isto ono iskrcavanje stranca… hajde, odi doma već jednom i ne vraćaj se više, OK? [wink]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Mislim da fondovi na ovoj dionici, previše paze na kretanje crobexa.

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

http://www.poslovni.hr/70512.aspx

Zar nitko nema za potrebu prokomentirati ovu dobru vijest?

Odlični rezultati ZABE i PBZ-a, odrazit će se to uskoro i na cijene dionica:

Po bruto dobiti prednjače Zagrebačka banka sa gotovo 1,4 milijarde kuna i [color=blue]Privredna banka Zagreb sa 1,1 milijardom kuna bruto dobiti. [/color] Tako je udio Zabe u ukupnoj dobiti banaka iznosio 27,2 posto, [color=blue]PBZ-a 22,3 posto, [/color]pa se na te dvije vodeće banke odnosi gotovo polovica ukupne prošlogodišnje bruto dobiti svih banaka u Hrvatskoj. …

Ignore: KressoM, delux

očekivao sam dobre rezultate, ali ovo je još bolje. Moram dići target [cool]

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

New Report

Close