PBZ (Privredna banka Zagreb d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PBZ (Privredna banka Zagreb d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ajme daj šta daš

mi smo ipak zemlja slučaj

Ma ljudi, samo polako, vidite da je danas svijet poludio… strpljenja!

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Neko skida lagano po 1.200, i to je početak oporavka, bar se nadam, a i vrijeme je bilo više.

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.


Neko skida lagano po 1.200, i to je početak oporavka, bar se nadam, a i vrijeme je bilo više.

Mislim da čemo se načekat oporavka do nekih 2000kn [sealed]


Neko skida lagano po 1.200, i to je početak oporavka, bar se nadam, a i vrijeme je bilo više.

Nadam se da je tako, ali sumnjam da smo dotakli dno. Procjene dna su CROBEX na 3600-3800 što znači da smo bili blizu (još nekih -10%). Nažalost inv. fondovi su u nezavidnoj poziciji i moraju prodavati po ovim razinama dok ih mirovinci čekaju. Mislim da će dno na PBZ-u biti negdje u zoni 1050-1150. Ovaj tjedan bi mogli dotaknuti dno i od idućeg se početi oporavljati.

Alright Dave ?

Mislim da će dno na PBZ-u biti negdje u zoni 1050-1150. Ovaj tjedan bi mogli dotaknuti dno i od idućeg se početi oporavljati.

Slazem se s time da bi mogli dotaknuti dno ovog tjedna..

Ali nikako da je od sljedeceg tjedna oporavak!

Po meni dionica se nece micat s mrtve tocke sve do izvjesca!


Moj Conane svak je krojač svoje sreće [wink] Mislio sam da neće ispod 1.400, a prodječna ulazna cijena mi je dosta iznad.

Uletilo mi jutros na ovaranju par dionica po 1253 pa sam odmah povukao nalog i spustio ga za 100kn ali sam malo zakasnio . Ja ipak čekam pa šta bude , bude !

na 4300 sve prodajem...

13.09.2006 1149,97 neko lose kupio ali dionice su za dugorocno ulaganje, taj nece platit PKD ni 2013

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Dugoročni ulagatelji inače ne plaćaju PKD, znači ako ulažeš par godina i nisi prodavao [thumbsup] tako je bar u EU.

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

molim nekoga za odgovor:
–kad je skupština


Slazem se s time da bi mogli dotaknuti dno ovog tjedna.. Ali nikako da je od sljedeceg tjedna oporavak! Po meni dionica se nece micat s mrtve tocke sve do izvjesca!

Uvaženi kolega, pa ako dotaknemo dno onda je samo jedan smjer i to prema gore. Kojom dinamikom ćemo prema gore, vidjeti ćemo. [smiley]

Alright Dave ?


domic.d: ” Slazem se s time da bi mogli dotaknuti dno ovog tjedna.. Ali nikako da je od sljedeceg tjedna oporavak! Po meni dionica se nece micat s mrtve tocke sve do izvjesca! ” Uvaženi kolega, pa ako dotaknemo dno onda je samo jedan smjer i to prema gore. Kojom dinamikom ćemo prema gore, vidjeti ćemo. [smiley]

danas dinamika odlična. Još par takvih dana pa smo prema starim razinama[rolleyes]

New Report

Close