PBZ (Privredna banka Zagreb d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PBZ (Privredna banka Zagreb d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ovo je sad zbilja jeftino, samo što ne vjerujem da smo dotakli dno. Sretan je onaj tko još ima cash-a.

Ostao sam bez municije tako da si ne mogu priuštiti ovu odličnu i jeftinu dionicu …..šteta….[shocked]

na 4300 sve prodajem...

Izgleda da ćemo još dolje… Daljnje globalne korekcije… [cry]
Vaš link

Alright Dave ?

Ipak nakon što sam pročitao komentare možda se ipak radi o pokušaju drukanja…
Neki puta od analiza niš’ koristi. Od drveta ne vide šumu…

Alright Dave ?


Izgleda da ćemo još dolje… Daljnje globalne korekcije… [cry] Vaš link

Zašto misliš da će se recesija u SAD odraziti na poslovanje PBZ-a u HR ?

Ignore: KressoM, delux

Trigger:

Izgleda da ćemo još dolje… Daljnje globalne korekcije… [cry] Vaš link

Zašto misliš da će se recesija u SAD odraziti na poslovanje PBZ-a u HR ?

Neće na poslovanje, ali vrlo vjerovatno hoće na cijenu dionice. Ne mješajmo kruške i jabuke.


Trigger: ” Izgleda da ćemo još dolje… Daljnje globalne korekcije… [cry] Vaš link ” Zašto misliš da će se recesija u SAD odraziti na poslovanje PBZ-a u HR ?

Da li se radi o recesiji pouzdano ćemo znati za 1-2 god. Recesija u SAD bi itekako mogla utjecati na globalno tržište, a prvenstveno na tržište kapitala aka banke. Prema tome PBZ bi se našla u tome košu. Kako se psihologija mase pandemijski širi po burzama tako bi sasvim sigurno došla i u naše krajeve. Kao što je trenutno. Kada bi bilo manje drhtavih ručica i kada bi bilo više onih koji ulažu sredstva koja mogu držati više godina bez bojazni tada bi globalni efekti imali manje utjecaja. Ali znamo da je kod nas drugačije. Živi se na dug. Sva sreća pa nema kredita za kruh.

Ja sam i dalje klasa optimist i gledam da mi prosjek višegodišnjeg investiranja bude zadovoljavajućeg prinosa po godini. Konjukture na tržištima su normalna pojava i ne treba ih se bojati. Treba biti strpljiv i čekati. Višak keša treba sada ulagati dok je rasprodaja.

Alright Dave ?

koja razlika po prometu od jučarašnjeg dana, danas skoro pa nitko nije u akciji dokupa ili je još nisu dovoljno spustili

Možda već sutra dobim malo municije pa idem u kupnju PBZ….. za mene ova cijena je savim pristojna odnosno isto kao i na početku 2007 …

na 4300 sve prodajem...


Možda već sutra dobim malo municije pa idem u kupnju PBZ….. za mene ova cijena je savim pristojna odnosno isto kao i na početku 2007 …

da, još je 2007. kao najbolja po poslovanju & dokapitalizacija sve za jedan ogroman discount, eh da nisam ranije dokupljivao…

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

Nevjerojatno, da bi se ova dionica vratila na razine od 10mj. potrebno je od ove cijene nadomjestiti 65%!

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

Ali znamo da vrijedi 2000+ kn, lega, i znamo da je netko ovo sve napravio sa svrhom!
Čekat ćemo mi svoje; to je ozbiljna firma, skoro pa Banka…

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.


Nevjerojatno, da bi se ova dionica vratila na razine od 10mj. potrebno je od ove cijene nadomjestiti 65%!

nisam još ništa izgubio pošto još nisam ništa prodao. (šteta što nisam na 2000kn, pa bi sad dokupio i imao bi više dionica)[angry]

New Report

Close