PBZ (Privredna banka Zagreb d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PBZ (Privredna banka Zagreb d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zna li tko što se to događa s našom “najboljom” bankom.?


Zna li tko što se to događa s našom “najboljom” bankom.?

Znam ja – odlučila ju država otkupit nazad, pa su sad pustili agente da ruše cijenu kako bi je što jeftinije (po)kupili.

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

PBZ i ZABA zadnjih 365 dana:

LOW HIGH CLOSE CHANGE VOLUME TURNOVER

PBZ-R-A 1.300,00 2.080,00 1.499,99 -6,25 % 168.033 293.124.964,27

ZABA-R-A 7.650,00 13.450,00 10.949,99 +41,29 % 51.880 581.210.204,99


Zna li tko što se to događa s našom “najboljom” bankom.?

http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=729&pg=96&#post418450

tu pogledaj

Heaven or Las Vegas

Ma konkurentska banka Zaba prodaje dionice PBZ-a [huh]

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

ne mogu vjerovati da pbz nitko ne brani,prvenstveno od mirovinaca,ako ne raiffeisen onda pbz/co bi svakako trebali braniti ovu dionicu,ja sam opet ušao na 1500,00,ali izgleda da je dno još daleko,nije mi ni jasno tko prodaje po 1440,00..nevjerovatno..


ne mogu vjerovati da pbz nitko ne brani,prvenstveno od mirovinaca,ako ne raiffeisen onda pbz/co bi svakako trebali braniti ovu dionicu,ja sam opet ušao na 1500,00,ali izgleda da je dno još daleko,nije mi ni jasno tko prodaje po 1440,00..nevjerovatno..

zašto bi pbz/co trebala braniti ovu dionicu?

Heaven or Las Vegas

A što se sekirate? PBZ je naša najbolja banka i tko ima keša stvarno je mogao zadnjih tjedana jeftino kupovati, no mislim da će od ponedjeljka biti druga (skuplja) priča.

Ignore: KressoM, delux

1.Ja sam kupio po 800 kn, pala mi najprije na 600 a onda prodao po1170 kn.
2. Kupio po 2000 kn, pala na 1500(ovo ispod ne računam).Dakle opet pala cca 25% a sad bi se trebala podići na 3000 kn ako se povijest ponavlja. No ovaj puta ne prodajem prije dok mi neće trebati za kruh.[thumbsup]

i ja sam ovaj put čvrsto odlučio da ostajem,pa nek se nebo sruši…zašto da ne pbz/co na ovim razinama,brane svoje ime i ugled firme,nisu baš taktični ovi mirovinci,koji su kupovali po 1800,00 a sad neće po 1440,00,pa se pitam tko je ovdje lud….možda mi..

“laži, laži, laži me, ti me lažeš najslađe!”
Nakon što je polovicom 2006. došla na 800 nikad nije pala ni na 700. Svatko može provjeriti grafikon na RAST – grafikoni vrijednosnica.


i ja sam ovaj put čvrsto odlučio da ostajem,pa nek se nebo sruši…zašto da ne pbz/co na ovim razinama,brane svoje ime i ugled firme,nisu baš taktični ovi mirovinci,koji su kupovali po 1800,00 a sad neće po 1440,00,pa se pitam tko je ovdje lud….možda mi..

Sad su mirovinci na stand by zbog evidente korekcije,kad krene prema gore oni će samo malo bolje pogurati [thumbsup] Možda traže ovce za šišanje, na kraju će se vidjeti ko je bolje postupio, a ipak vjerujem u ovu dionicu i nadam se što skorijem oporavku. [wink]

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

New Report

Close