PBZ (Privredna banka Zagreb d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PBZ (Privredna banka Zagreb d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Eh, sad stvarno “doćeraše cara do duvara!” Pa niže ne može, prodavatelji, ni vama se ne isplati… Svaka vam čast!… [shocked]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

ma ovo je stvarno uzas!!

pa nije mi jasno kome se isplati prodavat po ovim cijenama… i tako iz dana u dan sve nize i nize…

druga najveca banka u hrvatskoj pa si ovo dozvoljavaju… sramota..

28.1.2008
Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. INTESA HOLDING INTERNATIONAL S.A. 14.609.532 76,59 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D./EUROPEAN BANK FOR RECONSTRUCTION AND DEVELOPMENT 3.981.990 20,88 Skrb. račun
3. PBZ D.D. 50.599 0,27 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 46.531 0,24 Skrb. račun
5. PETROKEMIJA D.D. 22.651 0,12 Osnovni račun
6. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 15.880 0,08 Skrb. račun
7. RH,VLADA,SREDIŠNJI DRŽAVNI URED ZA UPRAV.DRŽ.IMOV 11.598 0,06 Osnovni račun
8. ORIOLIK D.D. ORIOVAC 10.000 0,05 Osnovni račun
9. PIPS GAVRILOVIĆ POLJOPRIVREDA S P.O. 9.661 0,05 Osnovni račun
10. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 9.449 0,05 Skrb. račun -711
Ukupno: 98,39

Heaven or Las Vegas

reklo bi se da baš i nije neka navala za kupovinu ove dionice

Nadam se da je gotovo s rasprodajom Erste skrbničkog na ovoj dionici, jel stvarno ju nisam očekivao na ovim razinama[sad]

Najnepoštenija stvar u životu njegov je kraj. Mislim, život je težak. I oduzme ti dosta vremena. I što dobiješ na kraju? Smrt. To je, kao, neki bonus?! Uvjeren sam da je životni ciklus okrenut naopačke. Smrt bi trebala biti na početku. Potom slijedi život u staračkom domu iz kojeg te izbace jer si bio prezdrav. Onda počneš raditi tako što prikupiš mirovinu i već prvi dan na poslu dobiješ zlatni sat. Potom radiš četrdeset godina, dok ne postaneš dovoljno mlad za uživanje u mirovini. Piješ puno alkohola, ideš s tuluma na tulum i polako se pripremaš za srednju školu. Onda slijedi osnovna škola, postaješ klinac, igraš se i nemaš nikakvih odgovornosti u životu. Potom si malo dijete, pa beba, vraćaš se unutra i devet mjeseci lebdiš dok te grije najluksuznije centralno grijanje, kupka, a hrana stiže kroz cjevčicu. I kraj dočekaš jednim fantastičnim orgazmom!!! Amen.[color=blue][/color]

Ova banka je gora od SocGen, njihova dionica pala za 7%, PBZ za 20%. Kome sam ja pare dao

ljudovi ja mislim da je ovo prestrasno!

sta mislite kakvo ce biti godisnje izvjesce? ocemo li nakon njega uspijet naglo gore..?

ja mislim da bi se u ovoj banci stvarno trebali dogodit neki pomaci jer ovo nikam nevodi..

zasto treba kupovati pbz[thumbsup]

http://www.reklamacije.net/index.php?option=com_content&task=view&id=241&Itemid=35#jc_allComments

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Evo nešt novo

Vaš link

Alright Dave ?

tigger rules[lol]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Neko se opasno igra na PBZ-u [sad]

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.


ja mislim da bi se u ovoj banci stvarno trebali dogodit neki pomaci jer ovo nikam nevodi..

Hoćete reći da bi banka trebala poboljšati svoje katastrofalno poslovanje? ili što? Da stvarno,milijarda kuna dobiti je stvarno užasan rezultat…. Dajte, ljudi, malo čitajte knjige o ulaganju pa ćete naučiti da kretanje cijene dionice vrlo često nema veze s kvalitetom firme… Onda nećete pisati svašta.

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

New Report

Close