PBZ (Privredna banka Zagreb d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PBZ (Privredna banka Zagreb d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Stvar je samo u tome da se skrbnički iz prvih 10 nemilo iskrcavaju ne pitajući za cijenu, puno je tu OPAKIH igrača unutra, i samo nek što prije odu, tek onda možemo gore… na žalost!
A ovako sistematsko rušenje ne vidjeh nikada i nigdje…. tako mogu ići u nedogled, i do 1000 kn ako će… pa što su uopće radili u toj dionici u toj količini?!? [angry]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Pa valjda je i njima bitna cijena po kojoj prodaju, ili im nužno treba cash. Na ovaj način gube ogromnu zaradu.

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.


Pa valjda je i njima bitna cijena po kojoj prodaju, ili im nužno treba cash. Na ovaj način gube ogromnu zaradu.

Tak su prodavali i točno prije godinu dana na 1100 kn. Na prodaju puno a na kupnji nikoga. I onda se i ja uplašio i prodao a nakon 3 dana je cijena bila 1684 kn.
Jesenas sam ponovo kupio po 2000 kn i sad čekam za mjesec dana barem 2500 kn. pozdrav![thumbsup]

Preočito je da nekome treba cash,dal sa njim spašava nešto drugo neznam?Dok se neki fond ne raspadne.

Možda je i bolje da se neki fondovi raspadnu jer ionako ih je previše, ne? [pray]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Dijelim mišljenje sa tenkistom u pogledu cijene. U svim odlukama su imali pravi tajming, pa sjetimo se PBZ Investora, koji mnogi od vas i koriste, super ideja pred veliki IPO, svaka pohvala. Pa reakcije na švicarsku valutu i korekcija kamata na kredite.

Nažalost kod nas treba dignuti standard da bi bilo bolje građanima, a ne loviti umutnom (kao Polančec)[rolleyes]

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.


Collina: ” Pa valjda je i njima bitna cijena po kojoj prodaju, ili im nužno treba cash. Na ovaj način gube ogromnu zaradu. ” Tak su prodavali i točno prije godinu dana na 1100 kn. Na prodaju puno a na kupnji nikoga. I onda se i ja uplašio i prodao a nakon 3 dana je cijena bila 1684 kn. Jesenas sam ponovo kupio po 2000 kn i sad čekam za mjesec dana barem 2500 kn. pozdrav![thumbsup]

Isto to sam i ja napravila. Samo sam je zamijenila sa ZABOM. I dan danas mi je žao.
[cry]

"Ako ne znate kuda idete, svi vas putevi tamo vode" - kineska


Collina: ” Pa valjda je i njima bitna cijena po kojoj prodaju, ili im nužno treba cash. Na ovaj način gube ogromnu zaradu. ” Tak su prodavali i točno prije godinu dana na 1100 kn. Na prodaju puno a na kupnji nikoga. I onda se i ja uplašio i prodao a nakon 3 dana je cijena bila 1684 kn. Jesenas sam ponovo kupio po 2000 kn i sad čekam za mjesec dana barem 2500 kn. pozdrav![thumbsup]

držim te za riječ [wink]

Ja sam čekao tada, čekam i sada[sealed]

A ja tek ovih dana prvi put u ovoj dionici…
…uletio po cijenama od 1500-1550…
…drago mi je da svi vi koji ste ju kupovali puno skuplje očekujete zaradu…
…što znači da ću se smijati i ja…

…novi sam na tržištu i ne razumijem se u to vaše nešto/nešto…vidim da bespotrebno lomite mozgove oko statistike i gomile brojki i grafova…vršite izračune…proračune…na osnovu ne znam čega…ali zar niste već i sami zaključili da vam to baš ništa ne znaći…

…htio bih zahvaliti svima onima koji su mi tako jeftino ustupili ovu dionicu…hahaha…

…lijep pozdrav svima…[thumbsup][thumbsup][smiley]

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

E da…zaboravih…
…kupujte HPDG-R-A i PUNT-R-A
…i nemojte mi se smijati zbog toga…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...


A ja tek ovih dana prvi put u ovoj dionici… …uletio po cijenama od 1500-1550… …drago mi je da svi vi koji ste ju kupovali puno skuplje očekujete zaradu… …što znači da ću se smijati i ja… …novi sam na tržištu i ne razumijem se u to vaše nešto/nešto…vidim da bespotrebno lomite mozgove oko statistike i gomile brojki i grafova…vršite izračune…proračune…na osnovu ne znam čega…ali zar niste već i sami zaključili da vam to baš ništa ne znaći... …htio bih zahvaliti svima onima koji su mi tako jeftino ustupili ovu dionicu…hahaha… …lijep pozdrav svima…[thumbsup][thumbsup][smiley]

ovo što si napisao pročitaj ponovo .za godinu dana[rolleyes]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close