PBZ (Privredna banka Zagreb d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PBZ (Privredna banka Zagreb d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

vrijeme je da krene pbz-r-a,dosta je zafrkancije,mislim da je ova dionica napokon u fokusu investitora,iliti ga mirovinaca,miriše mi na dobro,sad mi nije žao tiska,samo sa se ovaj rast nastavi,a uvjeren sam da hoće.danas sam prodao t-ht i nadokupio pbz po 1765,00.pun sam ko brod ove dionice…[thumbsup]

lijepo je viditi da imamo moćnu logistiku iza leđa,to je isto kad si u disku pa izbije gužva,a s tobom je cro cop,lijepa podrška na 1820,00[thumbsup]


lijepo je viditi da imamo moćnu logistiku iza leđa,to je isto kad si u disku pa izbije gužva,a s tobom je cro cop,lijepa podrška na 1820,00[thumbsup]

Točno, na kupnji 739 komada, očigledno mirovinci žestoko skupljaju zadnjih par dana.
Ostaje samo da gledamo i uživamo.

Napokon se nesto pocelo dogadat..Naravno u pozitivnom smislu… hehe

Samo neka tako nastavi!!

nije mi jasan jedan FA podatak
prema analizi poslovnog na dionička društva EPOS za ovu dionicu je oko 55 , dok ILITIKA OIF na analizi svojih top20 dionica ima izračun EPS od 77, 41 ??

može li netko sam bez copypasta sa nekih sitova, dati pravi obračun EPOS-a
i po podacima sa ZSE je zarada po dionici oko 55 ![pray][undecid]

http://www.ilirika.hr/files/userfiles/hr/Pageri/PBZ-R-A.xls stranica gdje je po ILIRIKA OIF epos 77, 41??

mislim da je prošla za pbz ona izreka” vrijeme promjenjivo uglavnom loše…”
vrijeme je da ova dionica malo odradi prema gore
pa barem , mic po mic, ali ipak gore[thumbsup]

Predlažem da za EPS napravite svoju kalkulaciju, ali mi smo primijetili da se metodologije dosta razlikuju među raznim subjektima koji računaju pokazatelje.

Slaven Andrašić, Poslovni dnevnik

550 komada stoji na prodaji. Nema ovdje bijelog kruha, bar ne u neko dogledno vrijeme. Idem van.

Kupnja Cijena
4 1.745,00
1 1.743,00
10 1.717,00
18 1.711,01
11 1.711,00
Cijena Prodaja
1.750,00 56
1.764,50 8
1.770,00 20
1.789,99 160
1.790,00 386

tuga jad i bijeda što je neproda neki dan svu na 1810

mi smo ipak zemlja slučaj

ja sam izašao,ali sa onom,idem da bi se vratio,,vidimo se idući tjedan,kad ću opet kupiti po 1680,00..a onda opet up..najgore vam se sekirati..[shocked]


tuga jad i bijeda što je neproda neki dan svu na 1810


ja sam izašao,ali sa onom,idem da bi se vratio,,vidimo se idući tjedan,kad ću opet kupiti po 1680,00..a onda opet up..najgore vam se sekirati..[shocked]

[sealed][sealed][sealed]

koji fond manager,di je ovaj išao u školu,jučer je mogao pokupit 1000 komada ispod 1800,00,a sad stavio nalog od 2000 kom na 1800,00,mene je preveslao,jer da je imalo iskusan,jučer bi se nakupovao po nižoj cijeni.pitanje je hoće li mu sad i ovo itko gristi na 1800,00,kad vide da je budalaš..preveslao me je sa ovim nelogičnim potezom..[cry]

New Report

Close