PBZ (Privredna banka Zagreb d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PBZ (Privredna banka Zagreb d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

HA gledam danas novi samo moderiran post.[undecid]. Sretno svim dioničarima PBZ u Novoj Godini.Nadam se da če nas dionica sledeče godine isto tako dobro razveseliti.[smiley]

zna li netko,kada je to izvješće?NE SUMNJAM DA ĆE BITI POZITIVNO.od izlaska na burzu pbz-r-a je narasla samo x5.5,dok su većina firmi rasle i 10-20 puta u odnosu na početnu vrijednost.to ukazuje na mogućnost rasta u budućnosti,tj. to znači da je dionica podcijenjena i visoko potentna.još ako joj je p/e manji od 25,onda će mi to dati razlog da je držim do ljeta.onda,zna li netko koliki je p/E za pbz-r-a?[smiley]


zna li netko,kada je to izvješće?NE SUMNJAM DA ĆE BITI POZITIVNO.od izlaska na burzu pbz-r-a je narasla samo x5.5,dok su većina firmi rasle i 10-20 puta u odnosu na početnu vrijednost.to ukazuje na mogućnost rasta u budućnosti,tj. to znači da je dionica podcijenjena i visoko potentna.još ako joj je p/e manji od 25,onda će mi to dati razlog da je držim do ljeta.onda,zna li netko koliki je p/E za pbz-r-a?[smiley]

http://www.poslovni.hr/57812.aspx
imaš tu P/E i ostalo..
puno sreće Ti želim, ne zbog odabira PBZ-R-A nego zbog načina razmišljanja [bye]

Heaven or Las Vegas


zna li netko,kada je to izvješće?NE SUMNJAM DA ĆE BITI POZITIVNO.od izlaska na burzu pbz-r-a je narasla samo x5.5,dok su većina firmi rasle i 10-20 puta u odnosu na početnu vrijednost.to ukazuje na mogućnost rasta u budućnosti,tj. to znači da je dionica podcijenjena i visoko potentna.još ako joj je p/e manji od 25,onda će mi to dati razlog da je držim do ljeta.onda,zna li netko koliki je p/E za pbz-r-a?[smiley]

ne, to ne znači to.
dionica nije podcjenjena ako je rasla manje nego druge.
u bankarskom sektoru dominiraju P/B i P/E.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

p/e je 30,što znači da je u odnosu na druge ispod cijene,pogledaj blje,koei,lkpc….nekima je p/e preko 200,što je potpuno nenormalno..hvala duser na prikazu stanja..[thumbsup]

alt333:

zna li netko,kada je to izvješće?NE SUMNJAM DA ĆE BITI POZITIVNO.od izlaska na burzu pbz-r-a je narasla samo x5.5,dok su većina firmi rasle i 10-20 puta u odnosu na početnu vrijednost.to ukazuje na mogućnost rasta u budućnosti,tj. to znači da je dionica podcijenjena i visoko potentna.još ako joj je p/e manji od 25,onda će mi to dati razlog da je držim do ljeta.onda,zna li netko koliki je p/E za pbz-r-a?[smiley]

ne, to ne znači to.
dionica nije podcjenjena ako je rasla manje nego druge.
u bankarskom sektoru dominiraju P/B i P/E.

pogledaj si događaje na Tisku. Ti si očito sav u kešu.[cool]

ja sam na tisku zaradio 5 posto u jednom danu,svakako da sam mogao zaraditi i 40 posto u 10 dana,ali tko to zna,nekako mi se pbzu čini dionicom vrlo slična tisku,mada mislim ipak da je tisak previše narastao u zadnjih 10 ak dana,ali ono što nisam zaradio u tisku,djelomično sam nadoknadio u pbz-u jer sam ga kupio na 1680,00,prije 10 ak dana,a danas ja 1774,00,utješna nagrada,ali ipak nagrada..

samo da dodam ZABAAAA [cry][cry][cry] što te nekupi
nego ovog puža PBZAAA

mi smo ipak zemlja slučaj

Izgleda da je počelo pumpanje, počišćen ask do 1800 i odmah stavljen veći nalog na kupnju kao podrška.


Izgleda da je počelo pumpanje, počišćen ask do 1800 i odmah stavljen veći nalog na kupnju kao podrška.

Evo potopilo tu kupnju na 1.800… [bye]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

ah lijepih 5 minuta

mi smo ipak zemlja slučaj

Cijelo vrijeme se izvršavaju transakcije na 1800, vjerojatno dogovorena razmjena. Prošlo već preko 3 milijuna kn.

New Report

Close