PBZ (Privredna banka Zagreb d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PBZ (Privredna banka Zagreb d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


sumnjam da će cijena eksplodirati,ali trebala bi biti veća od ove sada,možda to eksplodirati znači 4-6 posto.u ovom slučaju fondovi ne brane cijenu postavljanjem naloga,već pred kraj dana čiste dvorište.još su na kavi čistači,doći će tek u minut do 16 sati..ja sam još nadokupio po 1680,00 pa ćemo viditi..[rolleyes]

Ha, i ja kolega. Uspjelo mi je 10 puta, zašto ne bih opet. 100 ćuna je 100 ćuna a nudi se za 7 dana.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

alt333:

sumnjam da će cijena eksplodirati,ali trebala bi biti veća od ove sada,možda to eksplodirati znači 4-6 posto.u ovom slučaju fondovi ne brane cijenu postavljanjem naloga,već pred kraj dana čiste dvorište.još su na kavi čistači,doći će tek u minut do 16 sati..ja sam još nadokupio po 1680,00 pa ćemo viditi..[rolleyes]

Ha, i ja kolega. Uspjelo mi je 10 puta, zašto ne bih opet. 100 ćuna je 100 ćuna a nudi se za 7 dana.


ocito nemate pametnijeg posla ako Vas zadovoljava 100 cuna , a ko VAM je sapnuo da ce biti za 7 dana , zasto ne bas danas ili sutra.[thumbsup]

najvrednije stvari u životu su besplatne

vidi kako ja to radim,kupim 3 paketa po 1680,i onda ih redom stavljam 1740,1770,1800…..i čekam da ih pokupi,ako i dalje cijena stoji na 1680,00,onda pitam padreta da mi posudi neku lovu,i opet nadokupim,kao što sam danas uradio,a ako i dalje pada,onda lažem da raste i da treba čekati,i to je to.ne može banka propasti,…[shocked]

@Nevera
100 kn po dionici. (koliko sam kupio neću reći) Ako 27. ili 28. ne ode 100 kn. gore, 31.12. između 12 i 14 sati sigurno hoće. A ovo sutra….baš i nije po mojoj računici.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

joj ovog papka ispod 1700 [angry] [angry] [angry]

mi smo ipak zemlja slučaj

ljudi,pojavio se djeda mraz na 1675,00,ho,ho,ho[proud]

I ne samo to, nego čim ga pogrickaju, dolazi novi, a sad je 100 kom i na 1680 [shocked] Netko želi van ASAP, kao da bu sutra rat izbil’… i, kupnja se povukla jer im je dosta ovih gluposti:

Kupnja
5 1.636,00
18 1.635,03
32 1.635,00
150 1.601,00
20 1.600,12

Prodaja
1.675,00 26
1.680,00 100
1.695,00 1
1.700,00 2
1.724,97 20

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

prvi put da se bojim djeda mraza..ovaj odnosi darove,a ne donosi ništa osim straha,šteta,nemam više municije da pucam po ponudi,imaju fondovi,ne znam šta čekaju…[sealed]

Hebemu misa, neka utrka djed mrazova na ovoj dionici [tongue]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Hebemu misa, neka utrka djed mrazova na ovoj dionici [tongue]

samo im dosta put smrznut pa su nestabilni padaju pa se dizu ,ali jos malo dok OIF Raiffeisen ne raspodjeli svoje darove. [wink]

najvrednije stvari u životu su besplatne

Ja kupio po 2000 kn i uopće se ne sekiram. Najkasnije do izvješća 2500 kn zicer. Dajem ruku u vatru. U 5. mjesecu bila 2000 kn a kasnije izašla 2 super izvješća, milijarde dobitka, prvi puta prestignuta Zaba, itd, itd. A dionica umjesto gore, otišla dolje. Da imam keša sve bi upucao. ali ode zadnje u Tisak.


prvi put da se bojim djeda mraza..ovaj odnosi darove,a ne donosi ništa osim straha,šteta,nemam više municije da pucam po ponudi,imaju fondovi,ne znam šta čekaju…[sealed]

Može i hoće to još dolje. Eto zašto čekaju.

Money talks, mankind listens... It's raining cash outside, and I'm not getting any wet!

New Report

Close