PBZ (Privredna banka Zagreb d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PBZ (Privredna banka Zagreb d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ja isto kao neki razmišljam da još dokupim, da mi nebude žao kad poćem rasti, amora jednog dana jer nije rasla 8 mjeseci!
ali ajd budi pametan , da li je bolje u PBZ koja je izgleda dobro kontrolirana i jako čudna dionica ili u nešto drugo
npr. prehrambeni sektor, agrokorove tvrtke (pekarae., ledo isl) , ali opet pitanje jesu li već dosegnuli peek , i da li su idući porasti cijene koji bi trebali biti na tržištu sve skuplje hrane , VEĆ UKALKULIRANI??

ima li itko ideju , šata je ako ne banke, prosperitetno u bliskoj budućnosti , i da ne ovisi o kosovu i sličnim političkim problemima??[pray]


a šta još da dodam nego da je pbz jedna otužna priča i nerazumijem da se nemože maknuti s mrtve točke
kad treba padat pada kao kruška kad se treba vratiti puževi koraci
sve sam bliže da je prodam i kupim nešto drugo [undecid]
stvarno lutrija

I ja sam blizu tvog razmišljanja samo mi ona čišćenja po par mil kuna od prije tri tjedna ne daju da mislim tako. Ne znam ni sam.[undecid]

pa bili smo nekad na cca 2000kn.Valjda čemo se vratit.[huh]


pa bili smo nekad na cca 2000kn.Valjda čemo se vratit.[huh]

jesam optimist po pitanju burze al pbz me ubija
jedina mi je utjeha što sam lovu povukao iz fondova i uvaljo u dionice pa ima nekog plusa
no međutim pbz mi dođe kao dobar novčarski fond [embarass]

mi smo ipak zemlja slučaj

Ponavljam, netko veliki izlazi, ali to nije nitko iz prvih 10… pratio sam stanje zadnjih tjedan dana, pa je tako od uredovnog dana 14.12 do 18.12 u prvih 10 jedina promjena to da se je PBZ skrbnički koji je na 4. mjestu podebljao za nekih 230 komada… nekom se očito žuri na skijanje u Esterajhiše… ali nema veze.

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Opet čišćenje na kraju dana. Ma nešto se tu muti.[rolleyes]

Meni nikak nije jasno zasto ljudi prodaju po tim cjenama, kad je svaki dan ista prica cijena padne i na kraju dana netko sve pokupuje…
I tako iz dana u dan… pa ko tu kog j..e?[angry]

možda fondovi blokiraju rast cijene do nove godine,treba nešto ostaviti i za iduću godinu…[rolleyes]

Jesu li fondovi ili netko drugi, ko zna, ali nešto će se dogoditi jer ova stagnacija podosta traje. Možda se čeka godišnje izvješće pa onda streloviti uzlet ili rast pred izvješće pa po dobrom izvješću iskrcaj, kao što je bilo na Viru …. vidjet ćemo.

ako se po jutru dan poznaje jadno[undecid]

mi smo ipak zemlja slučaj

Iskrcavanje se nastavlja, a PBZ skrbnički se i dalje podebljava za 100-200 kom dnevno u prosjeku…

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

sumnjam da će cijena eksplodirati,ali trebala bi biti veća od ove sada,možda to eksplodirati znači 4-6 posto.u ovom slučaju fondovi ne brane cijenu postavljanjem naloga,već pred kraj dana čiste dvorište.još su na kavi čistači,doći će tek u minut do 16 sati..ja sam još nadokupio po 1680,00 pa ćemo viditi..[rolleyes]

New Report

Close