PBZ (Privredna banka Zagreb d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PBZ (Privredna banka Zagreb d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


dokupio paketić od 20[rolleyes]

ne,ne kolega dobro ste ušli vi[thumbsup][thumbsup]

I has the money, what I do wif it?

Od 17.12. će dobro potegnuti. Bar mi je tako rekao portir u PBZ-u a kaže da on više zna od Prke.

Opa imamo i insajderske informacije
[wink]

Evo da utvrdimo gradivo. Bravo strpljivi.

Analitičari preporučuju kupnju dionice PBZ-a
Izvor: Business.hr, Powered by PressCut
29.11.2007 – Dobre rezultate PBZ-a zasjenio je pad tržišta, no analitičare zabrinjava moguća nestabilnost regije. Dionica Privredne banke Zagreb, usprkos dobrim poslovnim rezultatima, nije mogla ostati imuna na krizu koja je prošlih dana potresla domaće tržište kapitala. U devet mjeseci ove godine PBZ-ova dobit nakon oporezivanja iznosila je 819 milijuna kuna, što je 206 milijuna kuna odnosno 33,7 posto više nego u istom razdoblju lani.

Osim dobrih rezultata, PBZ je nedavno predstavio i novi proizvod, izvozni faktoring koji omogućuje financiranje izvoznika na temelju prodaje deviznih potraživanja, odnosno deviznog priljeva, bez hipoteke i uz ubrzanu proceduru. Analitičari upozoravaju da, iako se na dionicu gleda kroz ekonomske čimbenike odnosno rezultate PBZ-a, na ulagače i njihove odluke utječe i niz drugih aspekata. Tu bih istaknuo one političke, odnosno zabrinutost investitora, osobito stranih, zbog razvoja situacije na Kosovu te moguće implikacije nakon proglašenja neovisnosti na razvoj događaja u susjednoj BiH, odnosno srpskom entitetu, rekao je Mladen Ostrički Rasta.

Dodaje da dio stranih investitora hrvatsko tržište sada ocjenjuje rizičnim te zbog zabrinutosti povlači dio novca. Ostali analitičari slažu se da na PBZ negativno djeluju ovi trendovi, no nisu toliko skloni pripisivati ih političkim razlozima. Ono u čemu se gotovo svi slažu jest da je kriza prolazna te da se dionicu isplati kupiti, jer će u budućnosti sigurno rasti. Nitko se, međutim, nije usuđivao točno predviđati kada bi moglo doći do znatnijeg skoka.

Cijeli članak, Business.hr, 29. studenog 2007.

http://seebiz.eu/hr/banke/pbz-i-zaba-ostvarile-vise-od-53-posto-ukupne-dobiti-svih-banaka,3436.html

Sve same dobre vijesti .

Izgleda mi da su počeli polako, kontrolirano dizati cijenu. Čapi Fani bi rekla: “It’s OK!” [cool]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.


Izgleda mi da su počeli polako, kontrolirano dizati cijenu. Čapi Fani bi rekla: “It’s OK!” [cool]

Kolega, barem tebi je poznat sistem kod PBZ-a. Jedina dionica na kojoj sam puno puta ulazio i izlazio, uvijek sa dobitkom.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Evo i mene ponovno unutra.Treći put [cool]

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu


Evo i mene ponovno unutra.Treći put [cool]

dobro nam dosli [thumbsup]

najvrednije stvari u životu su besplatne


Evo i mene ponovno unutra.Treći put [cool]

Dobrodošao. Nanjušio si?[wink]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

PBZ me obradovala dva puta.Nadam se da će i treći.Njušim moving na bankama.[smiley]

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

što se ne nakrca neki dan s još 40 uzo samo 20[embarass]

mi smo ipak zemlja slučaj

Počelo dobro a moglo je i završiti bolje

Kupnja Cijena
3 1.720,50
30 1.720,00
12 1.719,00
20 1.718,50
10 1.717,00
Cijena Prodaja
1.739,50 12
1.740,00 89
1.748,98 46
1.749,00 40
1.749,99 100
[undecid]

I has the money, what I do wif it?

New Report

Close