PBZ (Privredna banka Zagreb d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PBZ (Privredna banka Zagreb d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo je odlična dionica, a sama banka je lider u sektoru u HR. Izvješća odlična, trezor kupuje. Da imam keša mirne duše bih se nakrcao po 1700 i čekao FI za 2007.

Ignore: KressoM, delux


Ovo je odlična dionica, a sama banka je lider u sektoru u HR. Izvješća odlična, trezor kupuje. Da imam keša mirne duše bih se nakrcao po 1700 i čekao FI za 2007.

Slažem se. FI-i bolji od ZABE.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

ha eto ušo po 1640 pa da vidimo

I has the money, what I do wif it?


ha eto ušo po 1640 pa da vidimo

eto vidiš dobro ušo [thumbsup][thumbsup]

mi smo ipak zemlja slučaj


ha eto ušo po 1640 pa da vidimo

I već zarađuješ.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

http://www.presscut.hr/web%20Sharing%20ZON/11-2007/29-11-2007/Business.hr/Presscut_7174885.pdf

http://www.limun.hr/main.aspx?id=91753&Ticker=PBZ-R-A&Source=Z


Linus: ” ha eto ušo po 1640 pa da vidimo ” I već zarađuješ.

ha eto dobro za sada[thumbsup]

I has the money, what I do wif it?


Alabama: ” Linus: ” ha eto ušo po 1640 pa da vidimo ” I već zarađuješ. ” ha eto dobro za sada[thumbsup]

Od 17.12. će dobro potegnuti. Bar mi je tako rekao portir u PBZ-u a kaže da on više zna od Prke.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


Linus: ” Alabama: ” Linus: ” ha eto ušo po 1640 pa da vidimo ” I već zarađuješ. ” ha eto dobro za sada[thumbsup] ” Od 17.12. će dobro potegnuti. Bar mi je tako rekao portir u PBZ-u a kaže da on više zna od Prke.

meni je rekla baba Mara da je njoj PBZ najdraži iza ZABE i eto mislim ja zna žena pa da vidimo[tongue]

I has the money, what I do wif it?


Alabama: ” Linus: ” Alabama: ” Linus: ” ha eto ušo po 1640 pa da vidimo ” I već zarađuješ. ” ha eto dobro za sada[thumbsup] ” Od 17.12. će dobro potegnuti. Bar mi je tako rekao portir u PBZ-u a kaže da on više zna od Prke. ” meni je rekla baba Mara da je njoj PBZ najdraži iza ZABE i eto mislim ja zna žena pa da vidimo[tongue]

Kako se može doći do nje? Kaj veli za HT? Ili joj je draži VIP?[wink]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


Linus: ” Alabama: ” Linus: ” Alabama: ” Linus: ” ha eto ušo po 1640 pa da vidimo ” I već zarađuješ. ” ha eto dobro za sada[thumbsup] ” Od 17.12. će dobro potegnuti. Bar mi je tako rekao portir u PBZ-u a kaže da on više zna od Prke. ” meni je rekla baba Mara da je njoj PBZ najdraži iza ZABE i eto mislim ja zna žena pa da vidimo[tongue] ” Kako se može doći do nje? Kaj veli za HT? Ili joj je draži VIP?[wink]

ma luda je za optimom ali onda luda je i općenito pa joj baš nije sve za vjerovati…[wink]

I has the money, what I do wif it?

dokupio paketić od 20[rolleyes]

mi smo ipak zemlja slučaj

New Report

Close