PBZ (Privredna banka Zagreb d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PBZ (Privredna banka Zagreb d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

23.11.2007
Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. INTESA HOLDING INTERNATIONAL S.A. 14.609.532 76,59 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D./EUROPEAN BANK FOR RECONSTRUCTION AND DEVELOPMENT 3.981.990 20,88 Skrb. račun
3. PBZ D.D. 46.579 0,24 Skrb. račun -312
4. PBZ D.D. 46.179 0,24 Osnovni račun +350
5. PETROKEMIJA D.D. 22.651 0,12 Osnovni račun
6. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 19.261 0,10 Skrb. račun +1068
7. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 16.086 0,08 Skrb. račun
8. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 13.625 0,07 Skrb. račun
9. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 11.889 0,06 Skrb. račun
10. RH,VLADA,SREDIŠNJI DRŽAVNI URED ZA UPRAV.DRŽ.IMOV 11.575 0,06 Osnovni račun (upali u top 10)
Ukupno: 98,45

SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ABN AMRO BANK N.V. LONDON BRANCH
ispali iz top 10 (imali su 11702 kom)

Heaven or Las Vegas


može li objašnjenje zašto pbz pretače iz jednog računa u drugi u čemu je kvaka hvala

ne pretače PBZ tj PBZ osnovni račun je valjda trezor PBZ-a dok se iza PBZ skrbničkog može nalaziti svatko

Heaven or Las Vegas


1770 jupi [smiley2]

što jupi, ide to preko 2.000 samo se treba strpiti, ja neću ni tada prodavati.

Privredna banka Zagreb je u razdoblju od 19. do 22. studenog stekla 723 vlastite dionice, stoji u obavijesti objavljenoj danas na web stranicama Zagrebačke burze. Navedene dionice pritom daju 0,0038 posto u temeljnom kapitalu Privredne banke Zagreb.

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

Stekli 723 dionice. Znači vijeruju u sebe. Tako i treba.


Stekli 723 dionice. Znači vijeruju u sebe. Tako i treba.

vjeruju u sebe ili se trude da ne padne jos nize?pitanje je sad,a da znamo odgovor spasili bismo se!

evo opet davljenje po 1700 [smiley5]

mi smo ipak zemlja slučaj

Samo strpljenja ljudi, vidite da se nekome jako žuri pa se istresa po 100 kom odjednom. Ali to nije zato jer nešto ne štima s Bankom, nego ljudi skupljaju za nešto drugo. Ovo je za strpljive, strpite se do proljeća i omastit ćete brk. Ja nadokupio i danas!

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Graf sve govori

Hajde daj i koji komentar.


Graf sve govori

meni ovaj graf ništa ne govori (a zvučnici su uključeni 😉 šalim se ovdje ne vidim niti jednu candle figuru koja bi mi nešto rekla ili pokazala, ali kod pbz-a je to i za očekivati. Ovo nije dionica na kojoj možeš vježbati TA … jedino što se lijepo vidi je kako je nekadašnji support, sad postao resistance, što baš i nije bajno.

nego daj mi reci od kuda je ovaj graf?

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

Ajme ljudi što ste nestrpljivi… pa znate kako je kod banaka, posebno ove… treba mudro čekati, kad potegne – a potegnut će jer banka dobro posluje – može se samo doobro zaraditi. Nije to građevinar ili brodar… čekajte do veljače + ili -, pa ćete vidjeti… uostalom, i sama Banka sada jeftino kupuje vlastite dionice i rekao bih da netko odatle i štopa cijenu. Pametno… [smiley2]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Mislim da je ovo sa limuna.

Nema ni jedne svijeće koja bi dala jasan zaokret trenda. Vidim par hammera, ali bez potvrde. Vidi se jedino otpor zadnjih par dana trgovanja na 1770.

New Report

Close