PBZ (Privredna banka Zagreb d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PBZ (Privredna banka Zagreb d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


B. Prka otpustio 108 dionica.

Nadam se da mu trebaju za T-HT.

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=cc23f6d2-1c26-4f54-b89a-7fa588f4f647

Članak obećava, nadamo se da će i PBZ uskoro gore, volim se uvjeravati da još traje ukrcavanje na PBZ-u i da će uskoro gore nakon svih građevinara i brodara …

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

Ja sam jucer zvao ZABU glede margin kredita sto se PBZ-a tice … vele da su dosli do limita i da vise ne odobravaju.
Reklo bi se da su se vec nakrcali [smiley2]

Formula 1 History Database http://www.geocities.com/f1db2000/


Članak obećava, nadamo se da će i PBZ uskoro gore, volim se uvjeravati da još traje ukrcavanje na PBZ-u i da će uskoro gore nakon svih građevinara i brodara …

Pa banka uvijek zaradi. Sada na THT-.kod davanja krdita. Banka uvijek zna koliko dobije bez rizika.

Mislim da će servis PBZ Investor biti pravi hit, a do 31.12. je upis besplatan kao i jednogodišnje održavanja + besplatno otvaranje tekućeg (+ 1 god. održavanja). Sada kada nahrle svi ovi novopečeni dijoničari biti će love. Provizija 0,6% min. 75 kn. Pruža real-time prikaz, najboljih 5 askova i bidova i on-line trgovinu…

The Truth Is Out There

Ja danas još malo podebljao portfelj sa PBZ-om, tek toliko da smanjim ulaz, pa ćemo vidjeti što će vrijeme reći … proći će valjda svi ovi građevinari i brodari, pa će biti red i na bankare …

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

Joj, što je ovo bilo … neko pokupio 300-tinjak kom i dobrano digao cijenu … 😉

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"


Mislim da će servis PBZ Investor biti pravi hit, a do 31.12. je upis besplatan kao i jednogodišnje održavanja + besplatno otvaranje tekućeg (+ 1 god. održavanja). Sada kada nahrle svi ovi novopečeni dijoničari biti će love. Provizija 0,6% min. 75 kn. Pruža real-time prikaz, najboljih 5 askova i bidova i on-line trgovinu…

jel treba neki dodatni program za čitač kartice, ili mi tu uslugu još nisu pokrenuli…?

Evo izgleda netko ponovno otvara vrata za jeftin dokup …

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"


> kartice, ili mi tu uslugu još nisu pokrenuli…?

I mene interesira, juče oko 11h sam ga otvorio. Kažu da je vrijeme aktivacije je max. 36h.[smiley8]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


jel treba neki dodatni program za čitač kartice, ili mi tu uslugu još nisu pokrenuli…?

Za otvaranje servisa PBZ Investor potrebno je imati tekući račun u PBZ-u (otvaranje i 1god. održavanje besplatno do 31.12). Pri otvaranju usluge dobije se čitač kartice (tekućeg računa). Link za korištenje usluge je http://net.pbz.hr/. Upute za korištenje čitača se dobiju u banci (mali crveni prospekt). Aktivacija usluge je 24h (dan poslije), a obavijest o aktivaciji dođe SMS-om.

The Truth Is Out There

New Report

Close