PBZ (Privredna banka Zagreb d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PBZ (Privredna banka Zagreb d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

uuh da, sta je tu je.
ako pogledate sta se desavalo sa dionicom pred IPO -Ine , vidjeti ce te da je bila skoro pa identicna siuacija .
Sa cca 1175 pad na cca oko 1040 nesto slicni postoci .
Polugodisnje izvjesce dobro , ne vidim nekog posebnog razloga da 3Q ne bude dobar isto kao i godisnje.
Ipak treba voditi racuna da je dionica skoro u jednom trenutku bila i na 100 % i da je fino potegla .
osobno se ne brinem .

najvrednije stvari u životu su besplatne

Ovo na kupnji izgleda da se malo zastraši. Dosta je PBZ ronio, sutra će kupnja biti u
centru pažnje. Update za ujutro….

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Dobro koja je to spika iza tih stupidnih naloga na kupnji? Ne kužim taktiku zastrašivanja sa 115 kn? [smiley7]

Ova transakcija danas je po meni vrlo značajna. Pretpostavljam da je neki fond odlučio braniti poziciju. Zbilja me golica da odustanem od T-HT-a.

Da nema ovo šta veze sa američanskim očekivanjima objave FI četiri najveće banke?

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

Svaka čast na režiranom spuštanju.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

mozda je za ocekivati i vijest o stjecanju vlastitih dionica ako nista drugo … kud bas 1000 kom po 1800 🙂

ja isto imam nesto pristiglog kesha … mozda i upadnem sa jos kolicina po ovim cijenama cisto da prosjek bude bolji s obzirom na dokup preko 1900 🙂

Formula 1 History Database http://www.geocities.com/f1db2000/

Čekaj malo, pa šta to nije dogovoreno spuštanje cijene, za dogovorenu transakciju???

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Kolega


mozda je za ocekivati i vijest o stjecanju vlastitih dionica ako nista drugo … kud bas 1000 kom po 1800 🙂

ja isto imam nesto pristiglog kesha … mozda i upadnem sa jos kolicina po ovim cijenama cisto da prosjek bude bolji s obzirom na dokup preko 1900 🙂

Brzo će ovo preko 1900. A pogledajte , netko diže prodaju sa 5 dionica na 1840kn.
Transakcija je obavljena[smiley1],idemo gore.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

zapravo je tesko izgubiti … mozda jedino zakasniti 🙂

Formula 1 History Database http://www.geocities.com/f1db2000/

Stavio sam ujutro na 1500, kakvih luđaka ima, nikad se nezna. Ali ide ovo u ponedjeljak na 2000 kn.


Stavio sam ujutro na 1500, kakvih luđaka ima, nikad se nezna. Ali ide ovo u ponedjeljak na 2000 kn.

Maybe. [smiley11]
Kako je nakon ove transakcije od 1000kom, porasla kupnja, u tren oka.
Ako tako ostane u ponedjeljak, idemo preko 1900kn, a možda kako i kolega kaže do 2000kn.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


tenkista:

Stavio sam ujutro na 1500, kakvih luđaka ima, nikad se nezna. Ali ide ovo u ponedjeljak na 2000 kn.

Maybe. [smiley11]
Kako je nakon ove transakcije od 1000kom, porasla kupnja, u tren oka.
Ako tako ostane u ponedjeljak, idemo preko 1900kn, a možda kako i kolega kaže do 2000kn.

Meni je trenutno prosjek ulaza iznad 1.900, ali nadam se da ću uspjeti dokupiti bar prva 3 dana IPOa ispod 1.800…
Vrlo brzo nakon korekcije ide PBZ iznad 2.000. Isto tako i mnoge dionice su 20% niže po diskontnoj cijeni.

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

New Report

Close