PBZ (Privredna banka Zagreb d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PBZ (Privredna banka Zagreb d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

PBZ se kretao u prosjeku 1500 kuna, a samo u jednom trenutko je dotaknuo 1680 kuna, prema tome pišeš gluposti.
Cijena je sada pala u korekciji kao i ostalim dionicama.
Što se tiće reprize, da, izgledna je repriza, od početka dokapitalizacije PBZ-a cijena je porasla 100 % u 5 mjeseci, ZABA se dokapitalizira još većim kapitalom + uključenje svih dioničara u kupovinu novoizdanih dionica po 7400 kuna, dakle izgledna je repriza + još malo više.
Ako si slijep pored otvorenih očiju što ti ja mogu?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Odeee PBZ
Zadnja 1500

Koliko ima još naloga na prodaji do 20.000?

Možda kolega leti zna, on prati PBZ..[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Sedamdeset i prvi broj Business.hr-a donosi:

>> Komentar Đurđice Klancir: Bandićeve poruke iz sedla dr. Ljubi Jurčiću i Ivici Račanu
>> Pivovara vjerovatno nije kriva za trovanje u Karlovcu
>> Kineska vlada poticat će tvrtke da koriste hvatske luke
>> Hypo Consultants želi kupiti grupacija iz Hrvatske
>> Vukasović je smjenjivao one koje bi spriječili pljačku
>> Coopconstruttori ide u stečaj, vjerovnici se žele naplatiti od HAC-a
>> ‘Moje tajne procurile su iz PBZ-a mojim konkurentima’>> ORCO GRUPA KUPUJE I PULSKI ARENATURIST
>> AP Varaždin počeo gubiti dozvole za autobusne linije
>> Komentar Ratka Boškovića: Isplativa državna brodogradnja komunistička je utopija
>> ‘T-HT se uspješno bori protiv liberalizacije’
>> Temelji Eurodoma krivi za štete na okolnim zgradama
>> Jožine cipele osvajaju Švedsku
>> Plovit ću do Siska kad Hrvatska ukine monopole
>> Croba prodaje vrijednosnice
>> Sindikati i banke protiv stečaja
>> Bogati bankar uhićen kao lihvar

NETO DOBIT PBZ CARDA PORASLA 63 POSTO.
Pbz Card je u prvoj godini nakon integracije cijelog karticnog poslovanja PBZ Grupe u jednu tvrtku ostvario 63 posto vecu neto dobit.Osim rasta dobiti,povecan je i broj kartica,prometa i transakcija.T ijekom 2006.godine dobit prije oporezivanja iznosila je 192,6 a za 2005 je iznosila 152,2 milijuna sto je porast od 63 %.

dokapitalizacija, pozitivna očekivanja fin izvješća urodila su pozitivnim kretanjem dionice pbz-a u posljednjih dva mjeseca (cca + 50 %). Na ovaj način reagirale su i ostale bankarske dionice (zaba, hpb). Moje pitanje jest , očekuje li se i dalje rast cijena, u narednih mjesec-dva, ili je to to?


plavi: ” Možda kolega leti zna, on prati PBZ..[smiley2] ” Zar ste nas napustili kolega plavi ! ????

Vratit ću se ja kolegice ili kolega, ne brinite, trebalo je casha za VART i ZABU, pa sam morao rješiti privremeno PBZ.
I dalje mi se čini da RBA Balanced ovdje skupjla na veliko, biti će zanimljivo vidjeti koliko imaju po izlasku FI.
[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

pbz je porasla zbog turbo knock out certifikata od erste bank,a njima se trguje na stuttgartskoj burzi. Jer je dionica nelikvidna,več kupnjom nešto veče količine ovih certifikata poraste i cijena dionice ,a posljedično i certifikata.

Poziv na GS

Dividenda 10 kn.

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

skromna dividenda, ali ipak je.

Kad ovakva banka daje 0,6 % dividende ja sve prodajem iz principa. Dividenda bi trebala biti ono od cega cemo zivjeti a da ne diramo glavnicu (dionicu). Ulazem svojih XXX XXX kuna iz PBZ u nelikvidne peny stocks u Srbiji pa makar sve izgubim. Makar cu znati da sam nesto pokusao u svom investitorskom zivotu a ne da se kiselim ovdje i da me Prka obdari s 0,6%. Pozdrav Plavom na afirmativnom pisanju na ovom threadu. Ajd bok PBZ and so long![smiley7]

New Report

Close